Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Le vkup, le vkup…..

Le vkup, le vkup…..

Dobro jutrooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!! Ma je lepo jutro, vas pa ni in ni spod kovtrov? Hudirja, al vas bo potrebno… vsakega posebej…. potegniti spod kovtra in postaviti na noge…. skuhat kofe in….. heheheheh

No, ko vas bo zažejalo po forumu, se boste že priklopili sem gor. Jaz obljubljam bit tuki do 9 ure, potem pa…. domov, nekaj opravkov ob 14. pa.. v Promorje, do Ankarana, vrnem se pa jutri zvečer. Torej, dejmo se oglasit, da ne boste potem spet… Janija pa ni, ga ni….. ni :))))))))))))))))))

Jani ma resne namene danes svojo rit namočiti v morju. Tako!

Joj Jani moj..zamudila skoda…pravzaprav sem se potepala.Muca je popenila,se nabasala v avto in šla zapravljat denar..Prvič po dolgem času -8sama
…in sicer je šla razvajat sama sebe..hehe Tko zdej sem nova,lepa jupieeeee..Tko bil je že čas,da se muca mal dotera.TKO!
Jani privoščim ti iz vsega srca..fejst namoči ritko in nogice..pa še za nas en mal a prau? Upam,da boste uživali vsi!!! Izkoristite,kopalni dan…Bravo!!! Lepo se imejte…
Muca danes rogovili pokonci ze od 6 ure..TKO!!!!Prav lepo je,ko se jutro prebuja…yessssssss.vroče bo..upam,da si vsak najde svojo senčico..in da si privošči hladno pijačo..Mozgane pa na offf in seveda delo!! Uživajte vsi!! papa****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Čau muca, čau, Jani. Pravkar sem prilezla iz gužve pri lotu. Sreča moja, da sem nabasala tam na prijateljico, ki mi je krajšala čakalno dobo he, he, pa sva šli potem na vinček rujen, pa sem sedaj doma…
Hja, je pa bil problem, trikrat sem morala pisati listek….večkrat ko je bilo, boljši občutek je bil. yupi !

Ravnala si pravilno muca in modro !
Ne vem sicer, kaj danes v zraku je, ampak tudi jaz,
ko tole pisanje tuki zaključim, kidam ven…in me ne bo doma. Tko!
Kosilo gor ali dol, peglanje naprej ali nazaj, v bistvu mi je figo mar trenutno in zato zajček gre..

čauči…..

Bravo zajči..tak se radi!! Hihi Dejva jim pokazat! Majko sveto..

Heh A se učiva kaj? He ni hudič,jih bova že ugnale..Cmokaaaaaaa zajček..veš,kar vesela sem..da sva tako..nabrisane….************Vse bova not prnesle boš vidla..aha aha ahaaaaa…:)))))))))) yessssssssss

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zdej k mam ravno zalet..hehe naslednji teden muca pokliče frizerja Njega he-mena in jo bo sfriziral kot se šika! In seveda pobarval!! TKO!! heheheeh Tko…bo lepo pršu kar a dom jupieeeeeeee..pa še fejst gajsten je heheheh!!!

K se muci strena..pol pa ………………………..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

yap!
Najprej počasi po malo, malo, potem še malo in malo več…
cmokija muca, a ti je hudo vroče?

Uha..ma ni sile…sem dobila spet en fajn tušš.mrzel..direkt ke u faco…Ma gre..zdejle bom skuhala kavo in povabila sosede na ledeno kavico.Tko!
Pa ti? Kako?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A ni kakšnega soseda tam, pametnega ?

Hja so pametni sosedi ja..heehe evo do sedaj smo sedeli zunaj…pa sam nažirali smo se uhh Zdejle pa film…na popu sta ene dva super..pravkar se je eden začel..boš gledala..potem pridem spet malo poškilit sem gor..Do takrat pa cmoooooookkkk!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ne bom gledala, muca moja zlata…
poslušala bom muziko !
**************************************

Lepo sem povedal,očitno nima časa?Se ti bodo odprle oči?

Levcek spet osebna napaka; zajcek ima širom odprte in zelo , zelo, lepe oči! Jaz mislim, da so nekaj posebnega, ker imajo veliko izrazno moč!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

…. in v njih včasih najdeš izgubljeni svet, v njih
najdeš tisto lepoto, ki je “očem nevidna”, heh.
V njenih očeh se zrcali vse, kar ne more in ne
želi povedati, njene oči so toplina njene duše,
njene oči so moč, ki te potegne v vrtinec življenja,
njene oči so njeno toplo srce, njene oči so ….
njena duša in ….. levček, če se boš kdaj uzrl v
teh očeh, ti ni več rešitve ….. delček sebe boš
za vedno pustil njej!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ježek in Marija,ne vem zakaj me bolijo vajine besede?

To je bolezen…KI se ji reče LJUBEZEN:…ohh levček a si ti čist resen al se en mal smejčkaš tam za ekranom….tud če nisem zajček žiher to prašam….a ne?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Če bi to bil hec,bi sedaj bil na sestanku.Tako sedim nesrečno tlele in mislim…
Daleč je od heca,saj govorim in pišem,da nihče ne razume,tudi moški čutimo.

Nisem mislila nič slabega..vem da tudi moški čutite…ma ostajam brez besed..lahko ti rečem samo to….počasi počasi pa boš daleč prišel.Imej upanje resnično nikoli ne veš……….kaj te čaka za ovinkom..Ampak le glavo gor in pojdi naprej…….Uha mene take stvari vržejo s tira se pač preveč pošten človek.Nikoli se ne igram s čustvi,globoko jih doživljam..Zato ti verjamem,čeprav večkrat izpadem naivna…pa kaj pol!!
Levček lej zmeraj bolj me pretresaš s tem pisanjem..poglej globoko vdihni ene parkrat,vržsi eno lepo muziko in jo daj fejst naglas,potem se nasmej ter veselo na delo….Ne se mučit…prau..Še vse bo pravijo….le pogumno in nič žalosti prau…..bodi vesel nasmejan oki?Lupčka…ajdi levček sej bo!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hvala muca,ker mi verjameš.Grem malo na zrak,pol pa delat.
LUPČKA!

Levček, levček, levček, najine besede te
nikakor ne bi smele boleti, temveč bi ti morale
dati elana in veselja, ker si se ob teh besedah
lahko prepričal, da se v svoji oceni našega
zajčka nisi zmotil in motil. Če pa te bolijo, te
bolijo zato, ker tebi žal še in bilo dano vse to
spoznati. Ampak, vztrajnost in primerno vedenje te zagotovo popeljeta na željeno pot in k željenemu srečanju …………….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jani, a ribice nisi ujel za zajčka ?

Zajček, ne. Ma v bazenu je blo tolk mal…. ribic, ki bi ble vredne, da se jih potegne na suho, da sem obupal. Bom bil plinesel pol. S Hrvaške. Dol, ni vrag, da ne bi bla tud kakšna taprava ribica.. za zajčka 😉

Oki ! Saj veš kakšne probleme imam z dostavo ribic. Je Lili obljubila, pa jo je ujela, pol pa pojedla ):
Pol pa zajček več ni ribice imel ):
samo slikico od nje mi je poslala, a ne, da mi je samo nagajala ?

Zajči počaka do septembra..potem pa če bo sreča mila in vaša želja prava se boš ribic najedla do nezavesti…a prau?
Od prekajena s hrenovo omakco..do žara….potem aha tud biftek bo ribji seveda…pa škampki na buzaro…papa..no zdej bom pa tih!! hehehJest pridno delam načrt da veste,preden vam ga dam na izbiro..prau?
Zdej sem trenutno na iskanju prelepe kočice v triglavskem narodnem parku in mislim da mi bo uspelo..jupieeeeeeeeeee!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

.. muca maca … tole se pa tko dobro sliši :))))) uh … zdej pa že B. komi čaka september :)))))

New Report

Close