Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lea Sirk se mi je zasrala!

Lea Sirk se mi je zasrala!

To si ti.

Vsaka čas Lea, tako je treba. Tko jih šiša. fINOČA SE DANES vEČ NE prodaje. Udri po siromaku. Povej kaj si misliš. Ta dva paglavca nista niti za manastir.

Haha, dobro je Lea razgalila tole kuhinjo. V vsem svojem sijaju.

Normalno bi si človek mislil, da ko strokovna žirija izbere dve kao najboljše pesmi, da sta pač obe dobri, Pa če sta obe dobri, pač lahko zmaga ena ali druga, nebi smelo bit nekega hujšega
presenečenja.

Ampak tu je žirija poleg njihove favoritke Raiven v finale postavila nekoga, za katerega je žirija mislila, da je popoln outsider, da bi Raiven lažje pometla z njima.
Pa so se ušteli (sta onadva imela več kolegov ki so glasovali zanju), in od tod takšno presenečenje Leje Sirk, ki ga še na odru ni mogla skrit.

Pravi “ne morem faking verjet”…. hehe saj jih je sama postavila na prvi dve mesti 🙂 Presenečenje je možno samo, če jih je tretirala kot outsiderje- ampak jih je ravno ona postavila med edina dva finalista. A ni tako?

Leja se hitro uči, od starih tet na RTV. Edino, da one to počno za kamerami in izklopljenimi mikrofoni.
Pa propagande lgbt še mora usvojit. Če bo imela sploh čas za to.

Ne razumem vas. 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vas je tu na forumu, ki kritizirate zmagovalca in zdaj pa vas moti, ker je ena “znana” oseba javno izrazila svoje mnenje. Tes besede, ki jih je izrekla lea sirk niso za na tv. A kaj hocemo. Je pa edina, ki je imela jajca in povedala naglas. In jaz ji dam cisto faking prav. Lea je znana po tem, da je brez dlake na jeziku in ne spara jezika. Malo je taksnih. V sobote ste se vsi zgrazali nad zmagovalcema. Priznam, tudi jaz sem se. Roko na srce, pesem sploh ni primerna za na eurosong. Pa ne zdaj mislit, da sem navijala za raiven. Niti slucajno, ker mi je ze na pogled antipaticna. Njeno petje, njene pesmi pa tudi niso nevem kaj. Ze 3 leto zaporedoma je pogrnila na celi crti. Ray je tudi lani in predlani z BQl, ampak on je imel vsaj toliko spostovanja do sebe in BQL, da se ni se v 3 prijavil z njima na izbor. Upam, da je bilo sobotno sporocilo dovolj zgovorno, da se ta spaka (raiven) ne bo spet naslednje leto prijavila na emo.
Itak pa ze pticki civkajo zakaj se znana slovenska glasbena imenina (darja svajger, nusa derenda…) ne prijavljajo na emo.

Sprašujem se iz kakšnih vukojebin ste ljudje doma in ali ste že videli kdaj civilizacijo, da ne razumete osnovnih pojmov kulture, bontona in določenih pravil obnašanja. Ni problem v tem, da ima ona svoje mnenje. Tudi ni problem, če ga javno izrazi. Ni pa vseeno kdaj in kako to naredi. Ona je bila tam kot članica strokovne komisije, kar ji po “službeni dolžnosti” nalaga, da je nepristranska, da za nikogar ne navija, ocenjuje zgolj nastop in samo pesem, ne pa da daje pluse na račun prijateljstva. Kot strokovna žirantka tega ne sme, tudi če ima svoje mnenje. Ostati mora profesionalna, ter držati kljun zaprt. Če bi prav mogla izraziti svoje mnenje javno, bi pozneje, ne pa tam na odru, medtem ko se čestita zmagovalcema, za javnost povedala, da je bila njej bolj všeč druga pesem, ampak tako pač je. Nihče ji ne bi zameril in še vedno bi imela plus, ker si je upala (seveda na kulturen način) povedati svoje mnenje. Vloga oziroma dolžnost, ki jo je imela kot članica strokovne žirije, ji tako obnašanje nalaga. Če tega ni sposobna, naj ne špila frajerke kot ocenjevalka, ampak naj to mesto odkloni, se usede kot navadni smrtniki med občinstvo in potem lahko svobodno gobca, kar ji paše. Na položaju, ki ga je imela, pa tega ne more in ne sme, pa tudi če ima prav in je zmagovalna pesem zanič. Razumljivo sedaj, kje je težava?

Nismo gledali, ampak kolikor razumem, ljudje ne bi kritizirali, če bi to povedala kot članica publike ali kot prijateljica, tako pa je to izrekla kot članica strokovne žirije. In na tem mestu bi se moralo sodelovanje z javnimi zavodi končati.

Sprašujem se iz kakšnih vukojebin ste ljudje doma in ali ste že videli kdaj civilizacijo, da ne razumete osnovnih pojmov kulture, bontona in določenih pravil obnašanja. Ni problem v tem, da ima ona svoje mnenje. Tudi ni problem, če ga javno izrazi. Ni pa vseeno kdaj in kako to naredi. Ona je bila tam kot članica strokovne komisije, kar ji po “službeni dolžnosti” nalaga, da je nepristranska, da za nikogar ne navija, ocenjuje zgolj nastop in samo pesem, ne pa da daje pluse na račun prijateljstva. Kot strokovna žirantka tega ne sme, tudi če ima svoje mnenje. Ostati mora profesionalna, ter držati kljun zaprt. Če bi prav mogla izraziti svoje mnenje javno, bi pozneje, ne pa tam na odru, medtem ko se čestita zmagovalcema, za javnost povedala, da je bila njej bolj všeč druga pesem, ampak tako pač je. Nihče ji ne bi zameril in še vedno bi imela plus, ker si je upala (seveda na kulturen način) povedati svoje mnenje. Vloga oziroma dolžnost, ki jo je imela kot članica strokovne žirije, ji tako obnašanje nalaga. Če tega ni sposobna, naj ne špila frajerke kot ocenjevalka, ampak naj to mesto odkloni, se usede kot navadni smrtniki med občinstvo in potem lahko svobodno gobca, kar ji paše. Na položaju, ki ga je imela, pa tega ne more in ne sme, pa tudi če ima prav in je zmagovalna pesem zanič. Razumljivo sedaj, kje je težava?
[/quote]

Leta in leta se po vsaki emi na veliko razgljablja o zmagovalcu. Nekomu je vsec, vecini pa spet ne. Vsi vemo za tako imenovano kuhno na rtv slo, ko je na sporedu izbor za slovenskega predstavnika na eurosongu. Javno blatimo vsi. Pa vseeno se nic ne premakne. Zakaj? Dokler bodo ljudje javno podpirali projekt ema in bodo glasovali za svojega favorita bo vedno tako. Zal v zadnjih letih slovenci na eurosong nismo poslali predstavnika, ki bi nas korektno zastopal. S tem mislim vidnejso uvrstitev na koncni lestvici. V zadnjih letih sta se temu se najbolj priblizala duo maraya. A kaj, ko je marjetka za….la na celi crti z obleko o kateri je bilo potem vec govora, kot pa o pesmi. Ceprav je bila na stavnicah takrat zelo zelo visoko.
To kar se je zgodilo letos pri razglasitvi, ne podpiram. Po drugi strani je pa spet en dokaz vec, da stvari niso potekale tako kot so si to nekareri zamislili. Upam, da ukinejo to emo in denar raje porabijo za kaj bolj pametnega. Mogoce za kaksno izobrazevanje o obnasanju na javni tv

Meni nekaj ne odgovarja pri temu dekletu (Sirkovi), pa ne vem točno kaj. Nek občutek pač. Tako tudi pri Tini Maze ali tisti ženski z invalidnima otrokoma, ki se je šlo nekaj okrog varščine za hišo.

Meni je zasvetila rdeči luč že ko je prvič rodila in hčerki dala ime Ael… Ha? Kero ime, rikverc prebrano njeno lastno ime. Jap, egoizma za izvoz, izredno vase zaverovano tole.

Sprašujem se iz kakšnih vukojebin ste ljudje doma in ali ste že videli kdaj civilizacijo, da ne razumete osnovnih pojmov kulture, bontona in določenih pravil obnašanja. Ni problem v tem, da ima ona svoje mnenje. Tudi ni problem, če ga javno izrazi. Ni pa vseeno kdaj in kako to naredi. Ona je bila tam kot članica strokovne komisije, kar ji po “službeni dolžnosti” nalaga, da je nepristranska, da za nikogar ne navija, ocenjuje zgolj nastop in samo pesem, ne pa da daje pluse na račun prijateljstva. Kot strokovna žirantka tega ne sme, tudi če ima svoje mnenje. Ostati mora profesionalna, ter držati kljun zaprt. Če bi prav mogla izraziti svoje mnenje javno, bi pozneje, ne pa tam na odru, medtem ko se čestita zmagovalcema, za javnost povedala, da je bila njej bolj všeč druga pesem, ampak tako pač je. Nihče ji ne bi zameril in še vedno bi imela plus, ker si je upala (seveda na kulturen način) povedati svoje mnenje. Vloga oziroma dolžnost, ki jo je imela kot članica strokovne žirije, ji tako obnašanje nalaga. Če tega ni sposobna, naj ne špila frajerke kot ocenjevalka, ampak naj to mesto odkloni, se usede kot navadni smrtniki med občinstvo in potem lahko svobodno gobca, kar ji paše. Na položaju, ki ga je imela, pa tega ne more in ne sme, pa tudi če ima prav in je zmagovalna pesem zanič. Razumljivo sedaj, kje je težava?
[/quote]
pa se en dodaten vidik je – ta pesem, ki jo lea strokovna žirantka zdaj tako šimfa, je bila izbrana v dvojico najboljših – obe je izbrala strokovna žirija, katere članica je bila.
Zato je popolnoma nestrokovno tudi iz glasbenega vidika, da zdaj šimfari tisto, kar so sami izbrali med dve najboljši. nestrokovno in sama sebe diskreditira s tem kot članico strokovne žirije in žirijo celo. Kaj so potem zbirali, če zdaj tako slabšalno in vse slabo govori o skladbi in izvajalcema.
Za PopIn je povedala, da skladba ni nič posebnega, čista elektronika, da izvajalca nista primerna za velike odre, ker sta povsem neizkušena… Ja halooo, saj si ti to izbrala v finale dveh, med katerimi s(m)o gledalci izbirali.

Se res sprašujem ali ima tako nizki IQ, da ne razume osnovne logike, da s takimi izjavami sama svojo domnevno strokovnost in delo strokovne žirantke blati.

Sprašujem se iz kakšnih vukojebin ste ljudje doma in ali ste že videli kdaj civilizacijo, da ne razumete osnovnih pojmov kulture, bontona in določenih pravil obnašanja. Ni problem v tem, da ima ona svoje mnenje. Tudi ni problem, če ga javno izrazi. Ni pa vseeno kdaj in kako to naredi. Ona je bila tam kot članica strokovne komisije, kar ji po “službeni dolžnosti” nalaga, da je nepristranska, da za nikogar ne navija, ocenjuje zgolj nastop in samo pesem, ne pa da daje pluse na račun prijateljstva. Kot strokovna žirantka tega ne sme, tudi če ima svoje mnenje. Ostati mora profesionalna, ter držati kljun zaprt. Če bi prav mogla izraziti svoje mnenje javno, bi pozneje, ne pa tam na odru, medtem ko se čestita zmagovalcema, za javnost povedala, da je bila njej bolj všeč druga pesem, ampak tako pač je. Nihče ji ne bi zameril in še vedno bi imela plus, ker si je upala (seveda na kulturen način) povedati svoje mnenje. Vloga oziroma dolžnost, ki jo je imela kot članica strokovne žirije, ji tako obnašanje nalaga. Če tega ni sposobna, naj ne špila frajerke kot ocenjevalka, ampak naj to mesto odkloni, se usede kot navadni smrtniki med občinstvo in potem lahko svobodno gobca, kar ji paše. Na položaju, ki ga je imela, pa tega ne more in ne sme, pa tudi če ima prav in je zmagovalna pesem zanič. Razumljivo sedaj, kje je težava?
[/quote]
Kje je težava?
Težava je v presenečenju (“faking ne morem verjet”) Še enkrat, ne v vulgarnih besedah ampak v presenečenju. Kot članica žirije, bi lahko pričakovala, da zmaga ena od dveh najboljših skladb, ki jih je žirija izbrala, razen če ni žirija izbrala namesto dveh najboljših skladb njihovo favoritko in (po njihovem mnenju) dva outsiderja, z namenom favoritki omogočit lažjo zmago.
In takšno presenečenje nad zmago onih dveh nakazuje, na slednje. Ampak se jim kuhinja tokrat ni izšla.


Kje je težava?
Težava je v presenečenju (“faking ne morem verjet”) Še enkrat, ne v vulgarnih besedah ampak v presenečenju. Kot članica žirije, bi lahko pričakovala, da zmaga ena od dveh najboljših skladb, ki jih je žirija izbrala, razen če ni žirija izbrala namesto dveh najboljših skladb njihovo favoritko in (po njihovem mnenju) dva outsiderja, z namenom favoritki omogočit lažjo zmago.
In takšno presenečenje nad zmago onih dveh nakazuje, na slednje. Ampak se jim kuhinja tokrat ni izšla.
[/quote]
Sej v reali vsi vemo, da je šlo za to zadnje, jasno povsod sama korupcija, veze in poznanstva, dogovori, za okolico pa zaigrani transparentni postopki. težava je v tem, da je ženska to izdala z njeno neprimerno reakcijo, in zdaj namesto, da bi se opravičila lepo in nadalje bila tiho, z njenimi izjavami še bolj potrjuje tezo dogovora, ki jim je padel v vodo.

Kaj pa vi tu počnete? Kako se pa vi lahko tako izražate? Zakaj je pa vam dovoljeno? Toliko blatenja ene osebe kot je tukaj …Tudi to je javni medij.
Aja, vi se skrivate za nickom.


malo razmisli – ne bom o tistih, ki komentirajo z žalitvami – ampak ostali pa imamo pravico povedati mnenje, konec koncev je ženska plačana za to kar počne in to iz našega denarja. In njeno obnašanje je tako preseglo vse meje. Grozljivka je to,da se koruptivno dogovarjajo, igrajo neko strokovno žirijo za kar si izplačajo honorar iz našega denarja, vse to za to,da se prijateljsko pošiljajo na eurosong.
če že hočete prijateljsko pošiljanje – pošljite tisto raiven, brez izbora in tratenja našega denarja za neke lažne predstave, ki jih igrajo, pri tem pa si naš denar v žepe spravljajo. In kot da to še ni dovolj, mlada dama nam po vsem tem veselo še jebe vse nas, nas, čigar denar si bo pospravila v lasten žep.
To pa je nedopustno. Tukaj se pa vse konča in imamo pravico povedati. Če se mene vpraša taka oseba po tem, ko nam je javno j… vse nas, nima več mesta na javni rtv, in ne bi smela dobiti izplačanega honorarja. Nekdo bi moral tukaj odgovarjati in narediti red. Ene meje pa tudi so. Saj nismo državljani norci,da moramo zakonsko plačevati nekaj in nas potem tisti, ki si ta naš denar v žep pospravljajo, javno preko takih ali drugačnih medijev nas dobesedno j….
Zame je to nedopustno, huda javna žalitev in pika! In bi se moral nekdo iz rtv opravičiti in prevzeti odgovornost kdo je njo pripeljal, in ji tudi povedati,da se je dolžna opravičiti javno.
Če so z Gobčevo tako naredili, bi morali tukaj še veliko prej in bolj ostro in javno takoj ukrepati.

Mi nismo javna osebnost, mi nismo strokovna žirija, mi nismo plačani za kazanje v javnosti. Hočeš biti javna oseba? Potem se vzami v roke.
Tole je pa forum, ki omogoča aninonimne komentarje.


Saj veš da je bila Lea v žiriji, kajne? Ona je bila ena od 3-eh ki je to izbrala.


Očitno da ima res tako nizek IQ, da šimfa tisto, kar je sama izbrala. (med najboljši dve)
In kot pravim, izbrali so nihovo favoritko in dva, za katere so mislili da sta outsiderja in jih bo favoritka zlahka premagala. Pa so se ušteli.

Mi nismo člani strokovne žirije in nam položaj ne nalaga držati jezika za zobmi. Njej pa ja in je za to tudi dobro plačana. Sem lepo gor povedala, če se ne zna položaju primerno obnašat, naj gre sedet med publiko in potem nima nobenih ovir kaj bo rekla, kje bo rekla in koliko fakičev bo pri tem uporabila. Ker bo imela kot navaden gledalec do tega vso pravico.

In btw, tudi tvojega imena in priimka ne vidim nikjer napisanega, tako da kar lepo utihni.

Večina Slovencev spremlja balkanske glasbenike in hodi na njihove koncerte, kar kaže na to, da nimajo absolutno nobenega okusa oziroma da radi poslušajo le glasbo, ob kateri se (kako tipično slovensko) lahko napijejo.

Ne vem, zakaj vsi tako kritizirate slovensko glasbo. Ko sem se v zadnjih dneh malo bolj poglobila v njo, sem ugotovila, da ji resnično delamo krivico. Sploh in ravno Raiven. Ona je zelo dobra pevka. Kaos ni bila njena najbolj kvalitetna pesem, a če le malo poiščete, najdete njene vrhunske komade in izvedbe na YT. A za takšno glasbo mora imeti poslušalec tudi nekaj glasbenega IQ-ja. Naša scena ni primitivna, kot je žal v večini balkanska.

Se mi zdi, da bi veliko bolj morali spoštovati našo slovensko glasbo, ki je daleč od slabe.

Tudi zmagovalca imata zelo globoko, lepo pesem z lepim slovenskim besedilom. Melanholična, a zelo iskrena čutna izvedba in glasba so čustva. Če emocij v glasbi ni, je ta brez pomena. Ampak to seveda ni glasba za tiste, ki se ga vsak vikend napijejo in si pojejo “Ja sam tu, a tebe nema”.

Tudi Lea, ki jo tako napadajo zaradi izjave, se mi zdi zelo dobra pevka in performerka. Zaradi ene izjave, ki ji je verjetno niti zmagovalca nista preveč zamerila, je ni potrebno linčati. Povedala je, kar je čutila. Vsem pač ne more biti vse všeč. Meni zmagovalna pesem je všeč. Ni nekaj vsakdanjega, kar ju dela unikatna.

Raje naj vas skrbi, da tam nek Matej alias Luka Basi, ki bi naj bil Slovenec, vse svoje pesmi poje samo v hrvaščini in čistem hrvaškem melosu. 🙄 Je slovenska različica Zečića. Pravi, da ima dalmatinsko dušo. Si predstavljate, da bi hrvaški pevec pred hrvaško javnostjo izjavil, da ima slovensko – npr. štajersko dušo? 😱 Pri njih bi to predstavljalo velik škandal, mi pa vse požremo in kupimo, kot da je za nas vse dobro. In ta Raay me je tudi razočaral, ker se je tudi prodal in ga zaradi tega kot producenta ne cenim. On zmiksa v studiu že narejene komade kateregakoli svetovnega ali tudi balkanskega glasbenika in naredi nekakšno svojo različico že posnetega komada. Vse dela na to foro in zaradi tega njegove pesmi vedno mejijo na plagiat. So na meji legalnosti.

Tudi komentarji pod njegovimi izdelki s strani tujcev so vedno v stilu, ta pesem pa zveni kot xy…. Ni neke izvirnosti pri njegovem ustvarjanju. In zato veliko bolj cenim Gašperja in Zalo, ki imata svojo unikatno glasbo. Prav tako Raiven, ki ima svoj stil, ki jo dela posebno. V tujini Raiven zelo spoštujejo. In kar je najpomembneje – ustvarja v slovenščini, kar je pohvale vredno.

Zato Maraaya oz. Raay sam ne more biti spoštovan kot producent in to tudi nikoli ne bo. Čudi me, da gredo nekatere njegove pesmi skozi sito legalnosti.

Kar je pa najbolj žalostno, je, da ni Luka Basi edini, ki ustvarja v hrvaščini. Tudi Ines Erbus in še nekaj slovenskih pevk, katerih glasbo na veliko promovira Radio Aktual… Ne vem… A to se zaradi denarja spuščajo tako nizko in ponižujejo sami sebe? Raje bi se obrnili na zahod in ustvarjali glasbo za cel svet, pa bi zaslužili še več denarja.

Tisti, ki pljuvate po Raiven, Lei ali Gašperju in Zali, se zamislite. Globoko se zamislite. Glasba ni samo štanca. Je nekaj več kot to. Vsaj naj bi bila.

A lahko prevod?

Raiven pevka?
Gašper in Zala?

To je pevka, kot se šika!

https://www.youtube.com/watch?v=FJNdeMNey28&list=RDFJNdeMNey28&start_radio=1

Točno tako.

Je pa problem to, da je Raiven imela letos katastofalno slab komad (nekje je bilo objavljeno celo, da je bil narejen že pred časom in da tudi sama ni verjela, da ga bo kdajkoli izvajala), medtem ko jo RTVjevci na vso silo rinejo na Evrovizijo. Tudi če bi samo prdnila v mikrofon, bi prišla v finale.

In ker je imela tako zanič komad, tudi ta dva momljača ni zmogla premagati. V bistvu bi jo v finalu premagal katerikoli komad, ki bi prišel v finale.


Raivenini komadi so povečini dobri in ona je dobra, šolana pevka, a KAOS je GNUS. Nič od nič od komada in totalen fail glede izkoristka njenega glasu, kakor tudi tisto “recitiranje” sploh ni za njen glas.
Zapovrh se mi zelozelo zdi, da je bil Kaos spisan točno z namenom, da bi zmagal na EMI, pač po vzoru od lanskega Sirkinega, ki tudi ni bil nevemkako dober.

Lea Sirk pa se je kot žirantka pokazala kot pristranska (a kuhna tokrat ni uspela!), prevzetna, neotesana puhloglavka, ki ne sodi na takšno prireditev. Hvala NE, I want my money back.

Od kod se je ta Reiven sploh vzela lansko leto, kdo jo rine. En skorpucalo čudnih barv, brez kaj lepega za pogledat, za slišat pa sploh ne. Za take umetnike naša država daje denar.

New Report

Close