Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Lejči srček

Lejči srček

Ja sej vem…šala mora bit….. lepo da si mislil name…. ja…si pa mal kiksnu…v nedeljo….ko si mislil name….mi smo pa tisto zadevo imeli v soboto….ej jej….

En dan gor ali dol.Sem pa le mislil nate.In na mail mi napiši kako ste se imeli.In na splošno kako si se imela po soboti?si kaj športala-kolesarila?

Ja….ti napišem…takoj zdele…

Res si dušca.Poljubček zaslužiš.

Poslano….si dobil meil?

je že mobitel zapiskal,kar pomeni,da sem dobil tvoj sladki mail na računalo.letim brati,draga.

Ok….jest sem tle do treh…pol grem domov…

Evo me nazaj.Jaz pa danes malo dlje,veš.

Dlje? aja…sreda je….sam imaš pa ti kar srečo….te ne okupirajo preveč z delom?
sem ti že odgovorila na meil…

Kakor kdaj,včasih je noro,včasih pa podelam sproti.in ob treh mi boš kar pobegnila k možu?:-)

Ja….tko nekako….pa sej jutri spet pridem…..ja no….ti pa mal kasnej….pobegneš….in greš k tvoji…najdražji…..

Tudi,a komaj čakam,da se jutri tipkava.Srce lepo se imej in pošiljam ti topel objem in veliko prijetnih poljubov.Uživaj,čao.

Ha,,,ha…neki podobnega sem jaz napisala tebi….
lepo popoldne…poljub

Leyči

Bodi v cvetju ljubavi.LP,cmočka

In kako se počutiš v novem živahnem in jasnem jutru?

Jaz se odlično počutim…v tem prekrasnem jutru…..pa ti?

Zmeraj mi polepšapš momente.Sem v redu in poln energije.Si noč prespala mirno ali ti tvoj mož “ni dal miru”ponoči?:-)

Ha…ha…..kaj misliš….?

Verjetno sta se imela lepo skupaj,prelita v eno.

Hm….da nisi ti kuker ena šlogarca…..pa še kave nisva skupaj popila…da bi mi lahko v šalco pogledal…. :))

Pa jo seveda bova,kadar utegneš seveda.Z veseljem s prijetno dami kot si ti.

Srce….ja danes si pa poln poklonov…. hvala…hvala…. Je bila tudi tvoja noč burna….da si danes takoo prijazen?

Včeraj ne ,pač pa je bil večer bolj živ in vroč.In kao ti je minilo popoldne,srce?

Kje si se izgubila…čakam te ? poljub…

Jaz tudi…

Cmok

New Report

Close