Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek leninov park

leninov park

tolk reklame, a stvar komaj povprečna. slika boljša od jezera, tudi glas boljši, razen momljanja kavace. drugače pa razvlečeno, nepovezano.

O sveta preproščina. Toliko opevano, učinek pa zelo boren, žal ni učinka na možganske vijuge. Zaman zapravljen denar za neka čreva.

Baje snemajo že tretjo serijo po tretji knjigi. Jezero je bilo slabo posneto, slab ton, slabo odigrano. Leninov park je v teh pogledih malo boljši. To je vse. Pa taka propaganda::)).

Slika, da je boljša od Jezera?

Ja poglejte, barvita Ljubljana je tako lepa, da se vam slika zdi lepša.

Pravkar pogledala z veseljem. Všeč mi je vse. Edino vrele Ljubljane si v tem mrazu ne predstavljam🤣

Hvala vsem skupaj za trud!

Po tako velikem raklamiranju se mi je zdelo, da nekaj ne štima. Razvlečeno, brez neke dinamike, Kavacca spet  momlja. Škoda.

Morda zanimivo za malega 3 letnika. Potem se bo bal sprehajat in igrat po “parku trga Ajdovscine”. 😆😄

Nobene posebne reklame ni bilo, razen RTV je napovedoval, normalno, sej je njihova proukcija. Drugje pa ni bilo zasledit nič o tej seriji, kar je v bistu čudno.

Men je posneto ok, glasba je super, igrajo tud kar ok, sam vleče se preveč. Tišina je moreča, bomo videli kam bo šlo.

Je za gledat.

Odgovor na objavo uporabnika
Takole je, 10.01.2022 ob 09:27

Nobene posebne reklame ni bilo, razen RTV je napovedoval, normalno, sej je njihova proukcija. Drugje pa ni bilo zasledit nič o tej seriji, kar je v bistu čudno.

Men je posneto ok, glasba je super, igrajo tud kar ok, sam vleče se preveč. Tišina je moreča, bomo videli kam bo šlo.

 

Raklamni panoji, reklamiranje na RTV vsake pol ure. Veliko reklame je bilo. Meni se zdi dolgočasno, bom še naslednjič pogledala, če se bo kaj zgodilo. Vrenko je bil veliko boljši. A tistega ne bodo več snemali ? Demšar je napisal kup zelo dobrih kriminalk.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾👾, 09.01.2022 ob 21:42

Slika, da je boljša od Jezera?

Ja poglejte, barvita Ljubljana je tako lepa, da se vam slika zdi lepša.

 

V Jereru so malo poskušali kopirati noir skandinavske krimiče. Tukaj je sončna Ljubljana;).

 

Cavazza pač tako govori. Globoko, raskavo, včasih nejasno. Mogoče drugače ne zna, mogoče je pa to momljanje njegov zaščitni znak.

Odgovor na objavo uporabnika
Para Bellum, 10.01.2022 ob 11:54

Cavazza pač tako govori. Globoko, raskavo, včasih nejasno. Mogoče drugače ne zna, mogoče je pa to momljanje njegov zaščitni znak.

 

sicer bi se potrudil. da je nerazumljiv v kriminalki?? to res ne ge.

 

Odgovor na objavo uporabnika
najbrž ne zna drugače, 10.01.2022 ob 11:57

 

sicer bi se potrudil. da je nerazumljiv v kriminalki?? to res ne ge.

 

ti ne razumeš. zaščitni znaki slovenski filmov so, da jih težko gledaš, še težje razumeš, pa obvezno so kavaceljni noter.

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 10.01.2022 ob 12:00

ti ne razumeš. zaščitni znaki slovenski filmov so, da jih težko gledaš, še težje razumeš, pa obvezno so kavaceljni noter.

 

:lol…

 

 

meni je OK. Je pa hecno, da so vsi v jaknah, tudi random folk na ulicah, je pa baje poletje in cavazza je napovedal, da bo baje spet 38 stopinj.

Odgovor na objavo uporabnika
reklame so bile povsod, 10.01.2022 ob 09:34

 

Raklamni panoji, reklamiranje na RTV vsake pol ure. Veliko reklame je bilo. Meni se zdi dolgočasno, bom še naslednjič pogledala, če se bo kaj zgodilo. Vrenko je bil veliko boljši. A tistega ne bodo več snemali ? Demšar je napisal kup zelo dobrih kriminalk.

 

Jaz panojev in tega nisem vidla, RTV pa jasno da je reklamiral, saj so oni dal denar za snemanje ane. Druge TV in internet pa niso nič promovirali te serije.

Odgovor na objavo uporabnika
Takole je, 10.01.2022 ob 12:44

Jaz panojev in tega nisem vidla, RTV pa jasno da je reklamiral, saj so oni dal denar za snemanje ane. Druge TV in internet pa niso nič promovirali te serije.

 

Reklame so po nekaterih nakupovalnih centrih in eno sem videla nekje ob cesti. Ne spomnim se več, kje. Pa na RTVSLO, seveda.

To , da pri 38C  nisijo jakne)). Mogoče so kriminalisti bolj zdržljivi?;). Ali pa zmrzljivi

 

Bolj dolgocasne kriminalke pa se ne….Do zdaj sem mislila, da je Sebo boljsi igralec.

Odgovor na objavo uporabnika
reklame so po nekaterih, 10.01.2022 ob 12:50

 

Reklame so po nekaterih nakupovalnih centrih in eno sem videla nekje ob cesti. Ne spomnim se več, kje. Pa na RTVSLO, seveda.

To , da pri 38C  nisijo jakne)). Mogoče so kriminalisti bolj zdržljivi?;). Ali pa zmrzljivi

 

Ja to sem pa tud jaz debelo gledala … pritoževanje nad neznosno vročino, folk v mestu pa v jaknah :)) no to je pa res butasto.

Odgovor na objavo uporabnika
Takole je, 10.01.2022 ob 14:27

Ja to sem pa tud jaz debelo gledala … pritoževanje nad neznosno vročino, folk v mestu pa v jaknah :)) no to je pa res butasto.

 

Verjetno so snemali pri 20st. Nihče se pa ni spomnil, da je ogromno teksta, kjer se omenja 38st. )

 

Odgovor na objavo uporabnika
Amarillis, 10.01.2022 ob 13:08

Bolj dolgocasne kriminalke pa se ne….Do zdaj sem mislila, da je Sebo boljsi igralec.

 

Kako in zakaj je nekdo nekomu dober igralec, je tudi malo individualno. Na splošno so ga v Jezeru precej skritizirali. Osebno se mi ni zdel nič dober. >Tukaj je precej podobno, le da se ga malo bolj razume.

Nekomu pa je dober.

 

Kok ste hinavski, takrat ko govorijo knjižno slovenščino pa se vsi pritožujete, da deluje nenaravno in moteče za gledati. 🙂

Mislim, da niste ravno kredibilni, da bi kritizirali slovenske filme.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾👾, 10.01.2022 ob 18:11

Kok ste hinavski, takrat ko govorijo knjižno slovenščino pa se vsi pritožujete, da deluje nenaravno in moteče za gledati. 🙂

Mislim, da niste ravno kredibilni, da bi kritizirali slovenske filme.

Ni problem v dialektu in neknjižni slovenščini, ampak v tem, da Sebastjan Cavazza resnično momlja. Tudi privat.

Odgovor na objavo uporabnika
Senza736, 10.01.2022 ob 18:46

Ni problem v dialektu in neknjižni slovenščini, ampak v tem, da Sebastjan Cavazza resnično momlja. Tudi privat.

 

Nič ne pomaga, če se ga nič ne razume. To ne more bit na filmu. Če je privat, je njegov problem. Dikcijo bi moral malo trenirat.

 

New Report

Close