Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Lep dan….za kletko in sosedke v gmajnici…

Lep dan….za kletko in sosedke v gmajnici…

Kako je lep dan, kako bo lep dan…joj, tale sonce mi da tako energijo, tako moč in voljo in neki tisti napoj, da sem, ja da sem…no da sem tista taprava…;))!

Dragi moji, gremo na sonči…pa ne name…na tistega tam zunaj…ko tako paše, ko te poboža z svojimi žarki, ko nagajivo s kraki pocuka kakšen del našega telesa, ko nagaja in osvaja z svojo toploto…ja tale sonči zadane in pika….v mislih imam onega tam zunaj…da ne bo kakšne pomote;))!

Zatorej gremo čim prej ven, delajmo tisto kar nas zadane, kar nam paše, kar nam naredi veselje in potem bo tudi ostalo manj veselo delo na hitro popedenano…Cmoka vsem, in pazite nase, uživajte, imejte se radi, pa kjerkoli in s komerkoli že ste, pogrešam vas in vam kličem:” Lepo jutro, lep dan in romantični večer, draga moja kletka in seveda sosedka-gmajnica!”

p.s. No jaz pa vam vsake toliko časa že še ponagajam tule v kletki in tam čez v gmajnici… saj sem v temle jutru odlično razpoložena in nabita s tistim napojem-nabojem….no vsekakor se še javim…pa-pa
In tale moja kavica zdele, tako paše, tako zadane…mmmmmmm in ta glasba, ki ti postavi vse na svoje mesto…ja paše in zadane;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

dobro jutro ,…in tebi tuuuuuuuuuuuuud lep sončen dan

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Sonček!

Hvala za lepe želje!Meni je tudi ljubica nekaj lepega zašepetala zjutraj in mi naredila poleg tebe lep dan.
Rad te imam!
Sp

Lepo, dragi prijatelj, še lepše od ljubice in tudi jaz imam rada tebe, cmoka…. uživajmo in gremo nazaj na sončka…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Rajši na Sončeka…;-))))
Sp

Cmoka, pa pojdi na Sončeka…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close