Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek LEP OTROK

LEP OTROK

Hvaljenje svojega otroka, da je lep. Delate to?

Ne poudarjam ekstra tisto, kar je tako ali tako očitno.

Vsakemu staršu je njegov otrok najlepši, zato je poveličevanje lastnega otroka, za mene pomanjkanje IQ-ja.

Moj otrok je zame najlepši, kako ga pa vidijo drugi mi je pa čisto vseeno.

nova
Uredništvo priporoča

Mu velikokrat recem, da je lep, meni je najlepsi.

Pa tudi drugim otrokom oziroma starsem recem, da je njihov otrok lep.

Seveda, sam mora se pa zavedat da ni lepši kot foter :D.

    Ko je bil otrok, sem mu to velikokrat govorila. Je dobro za samozavest, a v mejah normale. Itak da je bil zame najlepši, je pa tudi od drugih dobival komplimente. Je bolj nordijski tip, nežnih potez, svetel.

Meni so večinoma vsi otroci grdi. Sploh fantje so nenormalno nikakvi. Punčke so nekatere sicer luškane, ampak nobene blazne lepotice.

In večina jih tudi ne preseže lepote svojega fotra. Vsi sinovi so grši od fotrov. Brad Pitt ma nikakve otroke, David Beckham je lepši od vseh svojih sinov, tudi tu v Sloveniji poznam hude tičke, ki imajo grde otroke. Ne vem kako je to možno. Pač narava se poigra.

No, še to. Moj bivši je zame osebno vizualno ful lušten tip. In tudi ostale ženske so rekle, da je dober. Ima pa dva sinova iz prejšnjih zvez, vsakega z drugo žensko, pa sta oba sinova nikakva. Daleč od fotrove lepote.

Odgovor na objavo uporabnika
Pika Poka, 01.06.2021 ob 12:19

Meni so večinoma vsi otroci grdi. Sploh fantje so nenormalno nikakvi. Punčke so nekatere sicer luškane, ampak nobene blazne lepotice.

In večina jih tudi ne preseže lepote svojega fotra. Vsi sinovi so grši od fotrov. Brad Pitt ma nikakve otroke, David Beckham je lepši od vseh svojih sinov, tudi tu v Sloveniji poznam hude tičke, ki imajo grde otroke. Ne vem kako je to možno. Pač narava se poigra.

ja ti pa si eno zafrustrirano ženšče, Brad Pitt ima prav luštne otroke (tiste tri, ki so njegovi seveda). Kar je Angelina po sirotnišnicah pobirala pa je temu primerno.

Odgovor na objavo uporabnika
Pomagaj si sam, 01.06.2021 ob 11:10
    Ko je bil otrok, sem mu to velikokrat govorila. Je dobro za samozavest, a v mejah normale. Itak da je bil zame najlepši, je pa tudi od drugih dobival komplimente. Je bolj nordijski tip, nežnih potez, svetel.

tak, bolj poženščen, hočeš rečt?

Odgovor na objavo uporabnika
agahdspgh, 01.06.2021 ob 12:30

ja ti pa si eno zafrustrirano ženšče, Brad Pitt ima prav luštne otroke (tiste tri, ki so njegovi seveda). Kar je Angelina po sirotnišnicah pobirala pa je temu primerno.

torej “pobrano” iz sirotišnic je manjvredno blago, neka škart roba?

Veste katera je najslabsa mozna kombinacija: imas hudo mamo, podoben si pa sicer simpaticnem ocetu. Tak primer so hcerke Demi Moore in Bruca Willisa. Res neposreceno.

 

Se strinjam tudi z eno zgoraj: David Becham bogato prekasa vse tri sinove. Victoria pa hcerko.

Odgovor na objavo uporabnika
Niso vsi lepi ne, 01.06.2021 ob 19:37

Veste katera je najslabsa mozna kombinacija: imas hudo mamo, podoben si pa sicer simpaticnem ocetu. Tak primer so hcerke Demi Moore in Bruca Willisa. Res neposreceno.

 

Se strinjam tudi z eno zgoraj: David Becham bogato prekasa vse tri sinove. Victoria pa hcerko.

Vse je relativno.Ni nujno, da bo ljubko dekletce tudi kasneje lepotica.In tudi iz grdega račka zraste lahko lep labod…              In obratno….Lep otrok  – kot odrasel pa nič posebnega…

 

Meni so vsi njegovi biološkiotroci grdi.

 

Ali pa hči od j.lo – ista zgodba kot pri zali od đurota. Res škoda dobrih/lepih genov.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Pika Poka, 02.06.2021 ob 08:31

 

Meni so vsi njegovi biološkiotroci grdi.

 

S Shiloh sta si zelo podobna:

https://www.google.com/search?q=shiloh+same+as+brad&tbm=isch&ved=2ahUKEwj63InIuvjwAhXGzaQKHZ4RAj4Q2-cCegQIABAC&oq=shiloh+same+as+brad&gs_lcp=ChJtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1pbWcQAzoECCMQJzoCCAA6BggAEAUQHjoECAAQGFC9YVjVlgFgvpwBaABwAHgAgAG0AogBjBSSAQgxLjE2LjEuMZgBAKABAcABAQ&sclient=mobile-gws-wiz-img&ei=ZTe3YLqWBsabkwWeo4jwAw&bih=617&biw=360&client=ms-android-samsung-gs-rev1&prmd=inv#imgrc=sz87l19Sp0JxuM&imgdii=mHsUZDjf3GlpqM

    Kot pri  Potrču, ta mala je “lepa” kot Marko, sin pa kot Lili.

Lepi starsi imajo ponavadi lepe otroke. Seveda so pa izjeme, kar vidimo ze pri zgoraj omenjenih, ker ni malo res lepih pevk, igralk, oziroma parov, ki pa imajo, roko na srce, nic kaj privlacne otroke.

Otrok bi moral po vaše biti “privlačen” ..o svašta

Najini so vsi lepi, res lepi že od malega.

Ta dva primera (Beckham, Willis) otrok sta pa res zadeta v nulo.

Pa Lourdes od Madonne tudi ni prav nič privlačna.

 

Hči Heidi Klum  (oče Flavio Briatore) je lepa, pa hči od Cindy Crawford tudi.

Meni osebno večina otrok ni nek presežek lepote, se najde kakšen, pa nekaj zelo simpatičnih, nekaj poveprečnih, pa tudi kar nekaj ne prav lepih. Kot pri odraslih, kaj čmo.

Mi je pa zanimivo da sva oba z možem povprečnega videza, kaj vem..nobene extra lepote, saj napak tudi nimava ne vem kakšnih samo pač..brez vezna. Sin pa je lepota na kvadrat..ma ja, vem da skozi moje oči je lepši kot v resnici a tako realno in glede na komentarje pa je res lep otrok. Tako da tudi – in – naredi kdaj lep + 😊.

Se pa lahko vse še spremeni, nekateri postanejo pravi lepotci ko odrastejo, pa so bili neopazni v otroštvu ali obratno.

Pa meni osebno je sevedal prijetno da je lepega videza, samo bolj me veseli da je kot oseba “lep”. Da je sočuten, prijazen, pravičen, solidaren..da je sam svoj in vztraja pri tem. To naredi človeka pravzaprav prijetnega..takega da si želiš biti v njegovi družbi..to menim da je velik del tega, kako vidimo nekoga oz ali nes na njem kaj moti tudi vizualno.

Odgovor na objavo uporabnika
Nasst, 03.06.2021 ob 22:07

Meni osebno večina otrok ni nek presežek lepote, se najde kakšen, pa nekaj zelo simpatičnih, nekaj poveprečnih, pa tudi kar nekaj ne prav lepih. Kot pri odraslih, kaj čmo.

Mi je pa zanimivo da sva oba z možem povprečnega videza, kaj vem..nobene extra lepote, saj napak tudi nimava ne vem kakšnih samo pač..brez vezna. Sin pa je lepota na kvadrat..ma ja, vem da skozi moje oči je lepši kot v resnici a tako realno in glede na komentarje pa je res lep otrok. Tako da tudi – in – naredi kdaj lep + 😊.

Se pa lahko vse še spremeni, nekateri postanejo pravi lepotci ko odrastejo, pa so bili neopazni v otroštvu ali obratno.

Pa meni osebno je sevedal prijetno da je lepega videza, samo bolj me veseli da je kot oseba “lep”. Da je sočuten, prijazen, pravičen, solidaren..da je sam svoj in vztraja pri tem. To naredi človeka pravzaprav prijetnega..takega da si želiš biti v njegovi družbi..to menim da je velik del tega, kako vidimo nekoga oz ali nes na njem kaj moti tudi vizualno.

Je bilo samo za pričakovat, kdaj bo uletela ena s svetniškim sijem okoli glave in plozala o notranji lepoti……

Odgovor na objavo uporabnika
oh patetika, 04.06.2021 ob 09:17

Je bilo samo za pričakovat, kdaj bo uletela ena s svetniškim sijem okoli glave in plozala o notranji lepoti……

hahaha..ma kaj naj, lep je tako in drugače. To da karakter vpliva na to kako vidimo nekoga pa mislim da je res. Mogoče ne na neke norme lepote, na simpatičnost pa sigurno.

Odgovor na objavo uporabnika
Neučakana, 03.06.2021 ob 20:38

Ta dva primera (Beckham, Willis) otrok sta pa res zadeta v nulo.

Pa Lourdes od Madonne tudi ni prav nič privlačna.

 

Hči Heidi Klum  (oče Flavio Briatore) je lepa, pa hči od Cindy Crawford tudi.

Lepota dostikrat eno generacijo preskoči, kar poglej starše teh lepotcev – nič posebnega niso.

New Report

Close