Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Lep pozdrav

Lep pozdrav

Sem krt, ki vam razmeče vrt, črn, tih in skromen, včasih povem preveč, včasih prav ničesar. Zato lepo prosim, na nedeljskih sprehodih ne brcajte krtin, mojega dvorišča, za katerega se zelo trudim, da nekoč piramida bi postal.

lep pozdrav,

krt, ki vam razrije vrt

Rabiš kaka garažna vrata, Avtomatika …itd ….::))???

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

To ti Štump proda takoj. Pa izbiraš lahko barve, pa velikost…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Mislim, :)))))))))))))

Ta pravi biznismen, a?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Le misli, Brusi, saj za drugega tako nisi!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Morda pa rabiš “posilstvo brez prijave”? Kdo da še
kaj? Prodano, prvič, drugič, tretjič, krtek ti si bil zdaj
pravkar posiljen, heh!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

pravzaprav, če bolje pomislim bi bolj potreboval električnega pastirja, ki bi krave z mojega dvorišča odganjal, saj se mi je nazadnje pripetila precej zaudarjajoča zadeva, ko sem pred sosedovim mucom bežal in sladko krtinico zamenjal za …. :(( $#&!!

MAriči , Mariči , he , he , a tako si ga ocenila , mojega in zajčkovega Bruseka?
No , moram ga malo branit – vozi ko živ hudič !
Pa fine klobaske zna priskrbet – saj se spomniš ?!
Pa tko je sladek , če ti ga uspe zvabit za zid ! A ne zajček ;)))

Nikitka bi našla še kako Bruskovo prednost , pa o tem raje ne bi glih javno

Hvala Marija, upal sem, da jih bo več, ampak vseeno je prijalo. A bo še kdo??

Z Bruskom, ja Nikita, sem preživela res noro sobotno noč, sam zdejle res nimam časa tukile……

pridem pol…..lupčke vsem……

Ja, na roke znam res dobro pomolzt, pa še kaj bi se našlo.

Zajči, zajči, kaj te je danes prestrelilo pr streli ?

Bo , če boš priden !

Nikita tokrat ne ve še čist , kaj bi podčrtala z podpisom

Jaz je nisem našla in je tudi ne bom iskala, bemti!
Kar zagovarjajte ga, ko mi “bo kaj naredil”, ga bom
pa še jaz, a prov, a?
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ej, Krt, saj sem tudi jaz čakala, da bo še kakšna,
ampak, zdaj pa, ko ugotavljam, da interesa ni,
bom pa jaz začela rjuti: krt je mopoooojjjjjjj,
krt je mooooooooooooooooooj, kkkrrrrrrtttttttt jjjjjjjjeeeeeeee mooooooj!

Nič se ne boj, krtek moj, nisem prav hudičevo grda, pa zlobna tudi ne, nisem suha kot trlica, nisem debela kot (kaj si že imel na dvorišču?), nisem mlada, pa stara tudi glih še ne (tiho bodi Štumpi, bemti, molči!), nisem …. sem pa zelo ………… heh, heh, toliko zaenkrat, zdaj pa spet …….

krt je moj! KRT JE MOJ, krt je moj!

Ma ne, tako pa ne gre. Veš kaj, imej še ti kaj besede, nočem tako, kot naš zajček, ki si lasti in ježka in čvelčko, najbrž bo zdaj tudi nate navalu, ampak, ti samo povem: ne daj se Ines!!!! Bodi od vseh, boš videl, tudi tebi bo pasalo, (p.s.: dej ušeska sem, tako ja, daj laske stran, tako, posluši zdej: psssssppoosčlslsssssslppss : če boš pa moj, bela cesta, saj ne veš, kako bo to lepo, saj se ti niti sanjati ne more! Dej, poskusi!).

Oki doki, zajček, naskoči, morda ti uspe, krtek, ti pa se pazi čvelčka!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Glede zemljice po kateri rilčkam, se lahko pogovarjamo, saj je še vedno v postopku, kar se pa tiče mene, bo vprašanje lastninjenja malo težje, saj sem večinoma v depresiji in boste težko zlezli v moj rovček, možnost pregon je pa odprta, ampak upam da do tega ne bo prišlo. Imam pa srečo, da sem med kopanjem naletel na telekomovo optiko in evo mene :))) Pa nč okol govort, da sem na črno gor… :))

Krt, ki je danes lahno potrt

Krt, nič biti potrt, kar lepo rij po zemljici črni,
pa če si oddan, nič zato, saj smo vsi, drug drugemu,
drug od drugega, drug na drugem, drugim pod drugim,
vsi smo od vseh, nihče ni od nikogar, od vseh je vsak,
nikogaršnji smo vsi, bela cesta, a mi je ratal’ a?
Krt, krt, krt, sredi zemlje rije,
krt, krt, krt, dobro vince pije,
krt, krt, krt, naj obraz ti sije,
krt, krt, krt, le potrt da nije!
No, nekaj je, ni veliko, ni malo, ni preveč, ni zadosti,
je pa toliko, da veš, da si tukaj dobrodošel!
Žalost in potrtost pa pusti v rovčku, ali pa nam povej, kaj te teži in ti bomo skušali razvedriti obraz, zmanjšati tegobe, prenesti del težav drugam …. skratka, skušali te bomo nasmejati, da boš za par trenutkov pozabil na svojo potrtost. In ne boj se, saj ti ne bom nič naredila, saj tudi Štumpiju nisem nič hudega naredila, ane Štumpi, saj si še cel, ane?

M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kakšno olajšanje Marija, ufa, edina lučka, ki mi danes razsvetljuje moj domek. Na splošno sem pa danes tako zelo slabe volje, saj se mi obeta popoldansko in ne daj še večerno-nočno delo in sem čist paf. Zdaj se bom pa zavlekel v temo in delal in delal in samo upam, da bo ko končam na površju še kaj od dneva ostalo, če ne drugega, da se maščujem tisti kravi, ki me je tako po kravje nategnila… :))

krt, v načrte zazrt

se poimpulzamo jutri spet,
ko poskusil bom tudi kaj lepega zapet’

Ja , Mariči , pri tebi cenim to, da se zlepa ne predaš :)))
Če se človek odloči za posilstvo , mora pri tem vztrajat , maš čist prav !

Nikitka te podpira

Mariči hvala ti lepa, ker si lepo podala odgovor na mojo temo Stavka in ljubezen. Kr ta tvoj post ji bom sprintal, bo ja zadovoljna:))))))))))

Žal ne utegnem danes Mariči :))))))))))))))

čebelica in ježek sta definitivno moja, ma tako je…

Svašta !

Najboljše , da mu še svetuješ pri zavarovanju pred posilstvom – glej , kaj počne Mariči ;)))

Nikitka ne bo nič pozdravljala , ker je že ene parkrat padla na J. finto. Tko .

New Report

Close