Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Lep praznik je danes, res lep …

Lep praznik je danes, res lep …

Eh prijatelji moji dragi, lepo jutro vam želim.

In seveda še lepši ali pa kar najlepši dan. Danes, ko
je praznik, ko je Valentinovo. Kako ste začeli dan?

Jaz sem skuhala gospodu štromarju kavico in mu jo
prinesla do polovice stopnic (on gre namreč spodaj
kaditi, ko jaz v kuhinji kuham kavo, pometam, pomijem
ostanke posod od pozne večerje …??) in ko sem bila
sredi stopnic, sem mu vročila kavico in čokoladice MERCI
in mu zapela uno pesmico: Merci, hvala ker si !!!
Skušala sem peti, koliko mi je uspelo, mi je povedal
gospodarjev obraz, ki je bil skorajda neprepoznaven,
pa nisem prepričana, ali je bilo to še od “spanja in le-tega
posledic” ali pa je bilo to od mojega petja!?

Torej, danes je dan, ko si partnerji, ljubimci, ne še ljubimci,
skoraj partnerji, skoraj ljubimci, prijatelji, izpovedujejo svojo
ljubezen in pripadnost na nek poseben način, si podarjo srce,
si podarijo čustva, si podarijo minuto misli samo nanj in nanjo…..
ko v očeh zaiskri, srce poskoči in toplina objame ves obraz
tja do ušes …… in se človeku res milo stori !!!

Je pa seveda lahko tudi dan in praznik za vse tiste, ki so si zelo zelo naklonjeni prijatelji, katerih naklonjenost pač ne pelje v spolnost, ki ni s tem povezana in je prijateljstvo in medsebojno razumevanje in poznavanje tako čisto, da prav tako zasluži kanček pozornosti… pozornosti, izražene tako, kot si jo izražajo in izkazujejo tisti, ki se imajo res radi.

Izkoristimo torej današnji dan in si povejmo kaj lepega, kot prijatelji, ki drug drugemu veliko pomenimo. Povejmo si, da se radi prebiramo, da se sicer neradi prepiramo, a je včasih kak tihi in “neprepirasti prepir” kot začimba temu, kar imamo, kot obogatitev že tako dobrega okusa …. Povejmo si, da se radi slišimo, da se radi vidimo, da radi doživimo jutro, ko vklopimo PC in se pozdravimo, da je to nekaj, kar se nam zdi prijetno in lepo ……. pozdraviti svoje prijatelje. Povejmo si, da se razumemo, da se ……… imamo enostavno radi.

Povejmo si, da tako prijateljstvo dela čudeže iz dneva v dan, da tako prijateljstvo okrepi šibke, da nas dela prenekaterikrat zelo modre, da razplamteva naše strasti, da nam ti prijatelji pomagajo gledati na življenje ne le z očmi, ampak tudi z duhom, da svojo srečo prepoznavamo tudi v sreči drugih………. in še in še in še …………….

Jaz pa vam bom za konec povedala le to, kar je zapisala Hellen Keller (1880-1968) o ljubezni:

“Najboljših in najlepših reči na svetu ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem.”

Jaz pa imam povrhu vsega tega še srečo, da se vas lahko tudi dotaknem, da vas lahko moje oči tudi vidijo in da vas lahko tudi objamem. In to je zadovoljstvo, to je tisto, kar daje sem in tja našemu življenju tudi svojstven čar in smisel, ki ga je možno čutiti s srcem.

Lep dan vsem skupaj, prijatelji!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Fantom pa pozdrav.

OOOO srček….:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jep lep praznik,seveda ,če ga praznuješ….
No pri nas ga ne praznujemo,no tkole tisti moški del sploh tega praznika noče in ne želi sprejeti.Pravi,da se nekaj gremo kopirat!pa sej brezveze…

No ampak muca ga bo praznovala s svojimima dvema cukrčkoma…Kljub temu da me je tkole priklenilo na posteljo,sem za to poskrbela že prej.Majceno presenečenje imam za oba moja lubka,ko se vrneta iz šole in vrtca.Ena veliiiiiiiiiika lizika v obliki srčka,zraven pa za vsakega po en fleten pajacek,ki objema to liziko…:)) Eko..malenkost k katero marsikaj lako poveš…

Aja Za vse vas,ki praznujete ta praznik,kot se šika……Praznujte ga LEEPO!!1Imejte se radi!!!

Ojej na zdej mi je pa še mleko skipelo,k tukaj gor visim..:((((( ojej ojej kak lepo diši..heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

V ljubezni je vedno nekaj nesmisla. Vedno je tudi nekaj pameti v nesmislu .
NIETZSCHE

zajčkov ” hvala ” za izkazano pozornost , Rudolf !

No , nekaj se ti je pa le zgodilo na današnji dan .
Prekipelo ti je mleko :))))

kaj bi šele bilo , če bi ti prekipelo , ker nekdo pri tebi nima čustev .
Kako prazen je tak človek , ker nikoli ne bo vedel koliko je ravno zaradi tega izgubil , koliko in kako je prazna njegova notranjost . Ali pač bo nekoč , ko bo prepozno…

Dragi Rudi, zdaj vem, zakaj te imam
tako zelo rada, ha, ha, ha! Šalim se,
a rada te imam vseeno. Hvala!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

wauuuu…Nietzsche….obožujem ga…:))))) globoko razmišljanja me pali…:)) hahahahahaha

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

tudi jaz 🙂
umirjen pisec žlahtnih besedil s pomenom..
kot victor hugo…ah…..

hahahahah dober si me nasmejala…)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

»Ljubezen dveh ljudi lahko pomeni le to,
da se dve samoti zbližata, prepoznata,
druga drugo varujeta in tolažita….«

Vsem želim lepega Valentina!!!

:))))))))))))))))))

wauuuuu dons pa same lepe misli….bi muca mal kopirala a žih….mi fali podpis..:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

dokler ti fali cahn muca se pravi podpis, se raje ne spuščaj v kakšne globoke misli :))))))
sheet

hihi mam en velik čuden cmok v grlu bemti!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ko se ptički ženijo
fant si najde deklico:)))))))))))

škrat bi ne imel nič proti če bi se homo-ludens znal ravnat tako kot da je vsak dan valentin-jaap.

Do takrat si ga pa skuša škrat vztrajno (kajpada ne de) narest vsak dan posebi čimbolj……

butalski škrat želi vsem gmajnovcem evridej valentajn dej

P.S. pa ne mislim unga kičastaga ku v amerik ne de

haha, sva že dve

Ej, škratek, tisto … “… ko se ptički ženijo,
fant si najde deklico” pa velja za Gregorijevo,
to je pa 12. marca, in takrat si bomo iskali ……
ptičke……..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ma mi butalci mamo en orto čuden kuledar:))))))))

ker per nas se ptički ženjo durhmarš ne de;-)

labodka Moja bom kar v izvirniku izjavla “izvini bilo je namerno”:)))))))))

Pacmakam pa še bolj Vornih za Valentina ne de

I ti si, dušo moja, meni najmjerni
škrat

Nemam ti ja šta izvinjavati, jer međi prijateljima nema izvinjenja ni za šta!
Jel’ tako? Tako je, prijatelju, bre!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

točno tako:))))))

uff……njami………škrat pa lupčka pošilja vornih nede :))

New Report

Close