Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek lepa novica,za lep petek :))

lepa novica,za lep petek :))

Ti niti v sanjah nisi sposobna za radijskega voditelja. Totalno neizobražena, nimaš pojma o izražanju, v glavnem obup.

Bi se kar strinjala. Nobena šola ali tečaj ti ne bo dala širine in smisla za ta posel.

Ja gre s ezato da Barca trdi da že oooooooo 3 leta tega ni več. K enki tapka pa gugla pa je vedno najpametnejša in takoj užali človeka. Sem dala dokaz zgibanke še 14 dni nazaj je bil,jaz sem zamudila. In naslednji bo v jeseni! 2x leto poteka. Zdej pa dejte mir s tem da lažem,nikoli nisem lagala![/quote]

Umiri se!
Mimogrede, edina, ki na tej strani omenja laz, si zal ti.

In s tem debato s tabo tudi zakljucujem.

Ja gre s ezato da Barca trdi da že oooooooo 3 leta tega ni več. K enki tapka pa gugla pa je vedno najpametnejša in takoj užali človeka. Sem dala dokaz zgibanke še 14 dni nazaj je bil,jaz sem zamudila. In naslednji bo v jeseni! 2x leto poteka. Zdej pa dejte mir s tem da lažem,nikoli nisem lagala![/quote]

Umiri se!
Mimogrede, edina, ki na tej strani omenja laz, si zal ti.

In s tem debato s tabo tudi zakljucujem.[/quote]

razjezila si me Barca ker vedno tako sigurna stojiš za tem kar poguglaš.In čeprav sem ti rekla da ni res,si ponovno komentirala da na strani pač tega ni in poglej kakšni komentarji so sledili,.od anonimcev da lažem in nevemkaj še vse. Če si že znana da vse prevrjaš in popaš linke,potem tudi premisli če res vse veš? je tako? vse je kazalo da mi ne verjameš,kar pa ni lepo.

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Kako pa tekmovanje za miss luna? Tam si tudi bila potrjena, pa ni kaj od tega??!

Za radio Redna sigurno ni sposobna s svojim izražanjem. Mogoče za kakšen vaški radio, kaj resnega pa ne.
Najprej dela maturo, nakupi knjige, plačuje inštruktorja, potem iz tega nič. Se vpiše na trgovsko, zdaj spet iz tega kot izgleda ne bo nič. Pa saj tudi za trgovko ni. Tam je treba sedeti za blagajno ure in ure, zlagati na police, prazniti kombije, čistiti trgovino. itd. To za njo tudi ni, tako in drugače. S sodelavkami in s kupci se bi takoj skregala, samo če bi jo malo postrani pogledali.
Sploh pa je zelo malo verjetno, da bi ji katerakoli medicina dela izdala potrdilo, da je sposobna karkoli delati pri vseh zdravilih in diagnozah, ki jih ima. Mislim, da je najbolje da še naprej štrika rokavičke (če se jih ni že naveličala). Ne vidim enega poklica za Redno od katerega bi lahko živela. Še posebej pri zdravih 150.000 brezposelnih.

A nismo to že davno obdelali? Sem se menila prek mailov,in prek njihove revije,je bilo ok,nakar sem dobila odgovor da tega ne prirejajo več.Pa ne pogrevajte tem ki so že zaključene. V času Ines Dolžan je to še potekalo,meni je pa refrentka revije narobe povedala,lahko bi tudi mail zdjle pripela da je potrdila,na koncu se je izkazalo da sama ni imela pojma in tega sploh več ni. To tekmovanje ne organizirajo več. Konc debate. IN ne nisem lagala,ker ko sem objavila,ste vn privlekli članek od 2001 jaz pa še dobro vem ker sem komunicirala za Ines Dolžan da je še 2008 bilo in še celo kasneje ampak ni sponzorirano zato nič od tega na netu ni. No,toliko o tem,ampak sem pa požela kako sem jaz vas nasrala pa take. Pa nisme bila nič kriva če so meni narobe povedali. Toliko o tem.

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Ta tečaj je samo jemanje denarja od naivnežev. 620€ za 40 bedastih ur, po katerih greš spet svojo pot. Poznam tipa, ki se je tega udeležil, ves vzhičen, kako bo on zdaj radijski voditelj. Pajade! Če bi bili fer, bi jim takoj povedali, da je to samo tečaj, ki nima dosti zveze z realnostjo. V glavnem keš je zabrisal stran, nobenega honorarnega dela zanj, s tem, da je tip izobražen in gobčen, ima faks. Pa je naredil tisti izpit na koncu in zdaj je “certificiran radijski voditelj”, kar pa pomeni enako nič.:))) Ker jih je že itak preveč. Pomaga ta tečaj le v primeru, če si že prej delal na radiu in te poznajo, zdaj si pa dobil še ceglc, da obvladaš. Videli so tržno nišo, kako zaslužiti od naivnežev, to je vse.

Ti z OŠ pa po mojem nimaš kaj dosti šans. Če bi bil namesto tvojega fotra, ti keša ne bi dal, sori. Če že hočeš delat nek bedast tečaj, ki je sam sebi namen, si ga delaj iz lastnega keša. Kot si rekla, delaj popoldan, pospravljaj, likaj itd. in sama zasluži. Svojemu otroku bi sam plačal šolanje, ki ima nek smisel in cilj, ne pa nekega tečaja, ki nima nobenega realnega cilja. Razen, da je tebi všeč. Da ne govorimo, da si stara skoraj 30 let in daleč od tega, da bi ti fotr plačeval karkoli. Moje mnenje.

Redna, tole pa že res meji na mazohizem brez primere. O sebi in svoji familiji si povedala že vse kar se povedat da, vidiš da te vsakič popljuvajo do amena pa še kar vztrajaš. A si res taka mazohistka da uživaš ko te folk biča ali pa si obupno željna pozornosti in pomilovanja pa zato v upanju da boš to dobila napišeš še nekaj o sebi? In večkrat ko ne dobiš namesto pomilovanja in pozornosti en hladen tuš zaničevanja in norčevanja.

Zanima me koliko časa boš še vztrajala?

ah ja, tipična rednna, danes je pač še Barca pokasirala, čeprav je Rednni do sedaj najdla glih kar je želela in ji je pela slavospeve. A ko se enkrat ne strinjaš, se pa pokaže tist obraz, ki ni tako ulala…drugače pa po vseh štorijah, saj realno ni nihče pričakoval, da bo šola ali karkoli se podstopi res do konca narejeno, edino kar bo speljala je po moje osebni stečaj( jp, rednna kar skoči zdaj po meni)

Prav kar pljuvajte me.. briga me.. svobodno briga me..
grem štrikat rokavičke to je vse kar znam,res je. pač v življenju ima tele svoje veselje. če pa par besed forum ne prenese pa ne morem pomagat. briga me.. svobodno lahko izražate mnenja.
Sploh pa sama dlje ne bom prišla kot do čika ki si ga pržgem. pa kaj pol.. morte met eno spako tukaj gor da se mal nafilate nanjo.. tako pač je. jst sm norc. uradno.

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

To ti sama omogočaš z svojim pisanjem in kriva si si v glavnem sama. Ni dvoma da je tu gor ogromno zafrustrirancev ki imajo v glavah najbrž še precej hujše zbrkade kot ti in jim ta forum služi kot ventil iz katerega jim uhaja ven blaznost da ne končajo na psihiatriji ampak..vse to jim omogočaš sama zato mi ne zdaj s tem patetičnim samopomilovanjem

Pa kaj češ druzga pričakovat, glede na to kake pišeš tu. Kot da iščeš zdraho zgleda vse skupaj, čeprav si kao tak sonček

Pa kaj češ druzga pričakovat, glede na to kake pišeš tu. Kot da iščeš zdraho zgleda vse skupaj, čeprav si kao tak sonček[/quote]

Tale pa zmaga po celi črti.kakšne pišem?kao kaj pišem)groza od groze?iščem zdraho?
Ej gelj oprosti ker sem želela z vami podebatirat kaj planiram. Mi je iz dna srca ko gre človek čez celo temo.Lekcija za naslednjič! Čaw

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Nocne voditelje je vecinoma zamenjal racunalnik. Tako, da ne pricakuj dela ponoci.Dnevni se pa morajo nekako izkazati, da jih vzamejo in obdrzijo.

mah sploh nič ne pričakujem. Čisto popolnoma nič,eno stvar pa,edino da imam novo veselje. To je pa vse. Eto drgač pa to je vse. neki za počet. Itak pa je neke vrste nova stvar v katero sm se zapičla. Klasika za mene ker mi ni nkol dolgčas. thats it people. Nimam jst nbenih šans,niti njamanjših,razen da imam pač nekaj kar se bom v 1 letu dala opravka. In zakaj ne? brezveze.. mi je žal da sm napisala. Moja napaka včasih sem dobre volje pa preveč optimistična. Ajde

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Rednamay ko sem gledala tvoj video, kjer si predstavila svoj domek, sem opazila, da zelo težko dihaš ko govoriš. Misliš, da te to ne bo motilo pri tvoji izbiri za moderatorja.

redna poskus, pa bo kar bo. Če bo šlo skozi si ga zmagala, če ne pa ena šola, lekcija več za naprej. Zgubiti itak nimaš kej, pridobiš lahko pa precej. kar korajžno poskusi. Če pomisliš da nekatere radije vodijo tipi ala Avdić, pa tud val202 ma par takih ki so ostali daleko zadaj glede načina vodenja, posluša jih pa ne nihče, pa vseeno vodijo oddaje, ne vem zakaj teb ne bi ratalo.

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

aja pa še to razjasnimo. jaz delam trgovsko. 3 leta jo bom delala. In prosim nehajte pisat da nekaj delam pol pa pustim.Jaz šole sploh ne bom pustila. Nikakor. Šola se nadaljuje,samo mogoče če bom pač septembra spustila 1 klinčev izpit da grem na ta tečaj se pa svet ne bo podrl. Tko da v bistvu sebe smešite če mislite da sem jaz jjebbi veter nekaj nardi pa gre drugam. Šola laufa. In bo laufala. Tolk o tem.

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Glede na dosedanje izkušnje bi se mogoče že lahko naučila kaj je za pisat in kaj ne, v te smislu zgleda kot da iščeš zdraho. Pa nivo tvojih odgovorov. Če se ti uspe celo z Barco skregat, no ja

ja ja ok.. bla bla bla bla.. Pa kaj mislš da je Barca svetnica? Če pa popa neke linke potem pa še zatjuje zanalašč da stvar ni aktualna. nisem se z njo nič skregala ampak sem dokazala da ne ve vsega in pika. pejt spat.. pa mir mi dej

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Če češ mir, kaj se pa potem izpostavljaš. Nared kar misliš, pa bo vse ok. Sem pa opazila da te je Barca vedno maksimalno zagovarjala, in da sta svoje cajte ena drugo hvalile tu, tudi. Pa da večinoma lima linke tudi. Ampak to je tudi treba znat, poiskat informacijo.

Z Barco s ejaz nikoli ne bom skregala in tudi če se kdaj zahakljave pa kaj pol. Nimam slabe besede čez njo,je pa res,tukaj se debatira in pač včasih se zakačimo pa kaj pol. Ljudje se skregajo pa so spet nazaj prijatelji. Barca pa včasih s tem guglanjem vedno misli da pa samo ona točno pozna vse. Pa sem ji poskušala dopovedat da ni res,pa je zgoraj točno spet komentirala da ja pa da na netu ni prijavnice in da ne obstaja. Sem odprla svoj file in sem dokazala še 14 dni nazaj je potekal., To je pa vse. In prov zdjle ji bom poslala ZS če je vse ok? Ker z njo se jaz u lajfu ne bi počla,včasih se pa malo frcamo pa kaj pol. Ti si pa tečna fakkk bruh in ta Mon 500 folka gre čez eno temo nabijata mi pa samo 2 anonimca.. jaooooo buče moja glava raztrančana res!!

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Si predstavljate redno v etru?Kako bi razlagala o svoji bolezni,svojih fobijah,lulanju v pojstlo,ali k bi sprejemala klice v živo,pa bi nekdo povedal svoje mnenje k ji nebi bil po godu,pa bi se ji utrgalo kot se ji tukaj?he he he he he ampak če smo iskreni gledanost bi imela,kot ima tuki ponavadi veliko ogledov,ampak punca se ne zaveda zakaj jih ima.Posmehovanje in zgražanje naredi svoje

Mja, mislim, da moraš narediti selekcijo: seveda, marsikdo čaka da te popljuva in si s tem polepša dan, poveča samozavest, po drugi strani pa ti marsikdo hoče iskreno dobro, pa četudi ta namera pride skupaj s kritiko.

Imaš zahtevno življenje, življenje, ki je polno izzivov, preprek in imaš čisto legitimno pravico, da se zaščitiš in deluješ defenzivno in si ne dopustiš, da bi te kdo spet ranil, prav tako imaš vso pravico, da življenske okoliščine izkoriščaš kot izgovor, za vato, za zaščito.

Samo vprašaj se ali je dolgoročno to sploh dobro zate? Meni se zdi to kot začaran krog. Pomisli koliko življenskih priložnosti ti spolzi iz rok s tem, ko deluješ, reagiraš tako kot.

Na koncu lahko spremenimo samo to kako bomo sami reagirali in upamo, da pustimo kakšno sled, ki bo vplivala na okolico.

Ni vsak komentar že zlonamerna kletev.

New Report

Close