Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek lepa ženska je drugačna od ženske za seks

lepa ženska je drugačna od ženske za seks


Hotela si povedati, da dobro izgledaš in ti ne uspe ujeti nekoga za dol dajanje.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

ehh, kaj bi bila pa lepa ženska drugačna od tiste za sex, ko je lepa ženska zaljubljena v tipa je boljša od tiste za sex in je prava čarovnija za tipa, ki jo ima, ker ima oboje v enem, lepo žensko pa še žensko za sex. Avtorica pa misli verjetno na tiste, ki se res obnašajo kot kakšne ‘princeske’, to pa naj bi bile take v katerih je sama dobrota in milina povrhu pa še dobr zgledajo, najvažneše je pa, da začutijo okolico, vejo, da jih bi vsak rad dol dal, pa ga znajo na meden način držat na distanci, morm reč, da sem neki od tega imel priložnost spoznat in ja, res je lepo s tako varijanto.

Jaz lahko sexam samo s takšno, ki mi je lepa.

Tudi zenska ki rada seksa je zvesta, in me samo to, moskim povsem zaupa takoj, da je ne bodo samo izkoristili. Zakaj pa zenska ki uziva v seksu ne bi mogla biti dobra partnerica, ce pa ravno od partnerice pricakujejo da se bo prelevila v neko seks divo? Tudi zenske ki rade seksamo, ljubimo, samo nismo na nekem kraljevem stolcku, da bi si mislile da je kdo manjvreden, ker v vseh ljudeh iscemo in vidimo dobre stvari. To da gremo z enim se ne pomeni da bomo sle z vsakim, povecini pa moskim nikoli ni prav, ce je za poroko zgleda ni za seks, ce je pa za seks pa ni za poroko?? Zaboga svetega, saj je poroka izmisljena, ne seks, samo bojite se tistih ki imajo vec moznosti, ker je tako tezko biti “najboljsi”.

New Report

Close