Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek lepi moški

lepi moški


Meni je pa tole popolnoma nerazumljivo. Da je bolj privlačen tisti moški, ki ima več kilaže. Tolk grdih debelih pras.cev, kolikor se po Sloveniii valja, pa še daleč okoli ne! Kaj neki vidite na debeluhastih descih, mi je misterij. Debeli, zašpehani, z značilnim lojastim smradom, fuj in fej! In slovenske ženske imajo to za ideal moškega? Ajajaj, je Slovenija ena zahojena kmetavzarska provinca …
[/quote]

U, ti si pa eden, ki bil rad lep v ženskih očeh, pa ti ne rata. :-))
[/quote]
O, jebemti, si me psihoanalitično zadela v globino! Fak!
Ampak po drugi strani … zastonj terapija! Prišparal 60€ na uro! Juhu!
Jih grem zapravit za odojka, ocvirke, krvavico, mast in zaseko! Ker zdaj razumem! Moram se prilagoditi! Splošni zašpehanosti in zasvinjanosti! Ker to je slovenski “jaz-ideal”!


Meni je pa tole popolnoma nerazumljivo. Da je bolj privlačen tisti moški, ki ima več kilaže. Tolk grdih debelih pras.cev, kolikor se po Sloveniii valja, pa še daleč okoli ne! Kaj neki vidite na debeluhastih descih, mi je misterij. Debeli, zašpehani, z značilnim lojastim smradom, fuj in fej! In slovenske ženske imajo to za ideal moškega? Ajajaj, je Slovenija ena zahojena kmetavzarska provinca …
[/quote]

Lej lubica, pelji si tvoje lojtrce domov, splezaj gor in bodi raje tiho. Bo boljše, kot da razkazuješ svoje kokošje možgane s takimi in podobnimi izjavami.


Meni je pa tole popolnoma nerazumljivo. Da je bolj privlačen tisti moški, ki ima več kilaže. Tolk grdih debelih pras.cev, kolikor se po Sloveniii valja, pa še daleč okoli ne! Kaj neki vidite na debeluhastih descih, mi je misterij. Debeli, zašpehani, z značilnim lojastim smradom, fuj in fej! In slovenske ženske imajo to za ideal moškega? Ajajaj, je Slovenija ena zahojena kmetavzarska provinca …
[/quote]

Lej lubica, pelji si tvoje lojtrce domov, splezaj gor in bodi raje tiho. Bo boljše, kot da razkazuješ svoje kokošje možgane s takimi in podobnimi izjavami.
[/quote]

Se mi je zdelo, da post, ki sem ga brala nekako preveč prostaniški, ne inteligenten za žensko.

Očitno spadaš v kategorijo suhcev in si ljubosumen na moške, ki ti predstavljajo konkurenco s svojo možatostjo.

a pol sploh ni važn če ma mišice, sam da je debeu 🙂

Nihče ne govori o debeluhih, če ima moški 180cm pač ne more imet 70kg okoli 90kg pa je že ok, preveč mišic in polni žil po telesu pa tudi ni estetsko. Napihnjenci proteinski pa tudi niso glih, no. So kot umetno balončki.

Nihče ne govori o debeluhih, če ima moški 180cm pač ne more imet 70kg okoli 90kg pa je že ok, preveč mišic in polni žil po telesu pa tudi ni estetsko. Napihnjenci proteinski pa tudi niso glih, no. So kot umetno balončki.
[/quote]

Pa lahko je tudi debel. Samo da ni suhec.

Lepotci so praviloma narciski. Povsem zadošča, če je moški privlačen.


pa sej ni mus, da vsako prečko lojtre poserješ ☺

Sebe smatram za fizično neposebno privlačnega a par žensk mi je že reklo kako sem lep in da to kao ni res. Potem pa razumi… Če privzamem da mogoče le nisem tako napačen verjetno obstaja možnost da smo tudi takšni, ki nam mogoče nič ne manjka in se ne izpostavljamo.

Težki znamo bit itak vsi na čase ampak vse je dovoljeno v mejah normale.

Ne posplošuj in ne ustvarjaj si frustracij iz nekaj slabih izkušenj. Ti predlagam, da kot del lepote upoštevaš tudi karakter.
Načelno je vsakdo z zdravim telesom in umom lahko krasen človek.

Ne potrebuješ supermodela. Potrebuješ normalnega partnerja, z zdravo postavo, ki je urejen.

Nihče ne govori o debeluhih, če ima moški 180cm pač ne more imet 70kg okoli 90kg pa je že ok, preveč mišic in polni žil po telesu pa tudi ni estetsko. Napihnjenci proteinski pa tudi niso glih, no. So kot umetno balončki.
[/quote]

Zanimivo. Točno takega imam doma in se otepa žensk oz. izkorišča videz kjerkoli se da. Očitno niso vse tvojega mišljenja.

Se ne strinjam s tem, da če nekdo stalno dobiva komplimente, je zaradi tega naduvan. Ko sem bila v zvezi, so se mi moški nonstop ponujali, tudi zato, ker pač delam v strežbi, a mi ni na misel prišlo, da bi varala takratnega partnerja. Tipični izgovori lepih moških pa so, ja, da kako se ubogi reveži ne morejo otepsti vseh žensk, ki jih osvajajo in to še enkrat poudarja teorijo, da so lepi moški po večini bebci – z redkimi izjemami.

Zdaj je ironija v tem: Kaj moškemu pomaga biti lep in privlačen, če zaradi tega ne more imeti urejenega, stabilnega življenja?
Taki se potem, ko so stari 40+ sprašujejo, kaj je narobe z njimi, ker so se pač celo mladost naokoli ku*bali in si niso znali ustvariti življenja. Pa kar spljuvajte zdaj to, to je resnica.

hmmm ja to je pa tako…res poznam enega, ki je veljal in še velja lepotca in je pri 40+ zavisten vsem povprečnežem, ker pač nima ženske, ki bi ga dejansko ljubila…samo par plehkih okoli sebe, ki ne vedo, kaj bi same s sabo

Odkrito povedano, nisem v ligi za najlepše, najboljše in najbolj pametne 3 v 1. Zato imam 1 v 3 😀

Oj, jaz se strinjala z mnenjem, da mora moški bit moški. Sem doživela zgodbo v umagu. Trije pari smo bili v umagu, zabavat smo se šli v za za klub, prišlo je do nekih nesoglasij med fanti, ki niso bili iz naše družbe. Partner kolegice je bil glavna zvezda, nadut suhec, zaljubljen sem vase.
Ko se je pokrov dvignil še trem suhcem so skočili na njega. Iz kolegijalnih razlogov sta moj in od kolegice partner, oba pri sto kilah, skočila vmes in naredila red.
Vsi štirje suhci so bili kot miške. Midve pa ponosni na svoja dva, ko veš da ti lahko moški nudi varnost tako fizično kot materialno ni kaj razmišljat, kdo je pravi moški.

kakšen vonj je to, a res človek tako smrdi, če je debeu?

https://www.youtube.com/watch?v=pNt0AKYvffM

Že Robi Erjavec ga prekaša 😉

Kaj je to za eno čudo???

https://www.youtube.com/watch?v=31dtXCrGZso


Saj kul, če se imajo ljudje radi. Nihče nima nič proti temu.

Ampak da se estetika 100-kilskih moških razvije v očeh žensk, mora biti okolje temu primerno. In to okolje je pač kmečko-pastirsko okolje slovenske vukojebine. Tam je kilaža gotovo cenjen estetski adut.

Jaz poznam nekaj lepih moških, pa je večina res v redu. Noben ni naduvan zato, večina je sicer poročenih ali v zvezi in so prav zgledni. A imam srečo, da ravno take poznam?

blontni in zagoreli lepi. A tebi tudi? Govoriva o istih ”lepih” ? :))))

Ja sem vajen…

“Sj si kul in lušn, sam si pa nesramna pizda”

V bistvu kar lep kompliment.

Ja ampak Srbi so itak vsi lepi, Slovenci pa vsi nikakvi.

Mokre zelje zensk so da bi se lepi tipi zadovoljil z eno. Na sreco pa niso tok neumni. Moski je lep vecino zivljenja, zenska pa je lahk sam dokler je mlada. Razumljivo je zakaj se zenski mudi v neki resnega ker nebo mogla prav dolg z najboljsimi tipi konkurirat. Zto jo pa jezi ker je lep moski samski in to 110{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} izkorisca. Podpiram!!!

Zenske so se same krive za to ker pac vecina leze za 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moske populacije pol ste pa al samske al mate pa enga k jih ma se 5 zraven.

Odraz vasega neumnega razmisljanja.

New Report

Close