Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Lepo je…..

Lepo je…..

… spet priti na delovno mesto, po vsem, kar se je dogajalo zadnje dni. Res da sem bil v torek… nekje okoli Pule… vendar sem morje vohal le od daleč, ker je bilo preveč gužve, da bi človek lahko izkoristil bližino morja in se.. pošteno namočil 🙂

Včeraj pa smo se dokončno poslovili od meni drage sosede, ki je, po smrti moje babice, nadomestila vse tisto, kar nam dajo stari starši….. zaupniki, prijatelji, podporo.. in še mnogo drugih stvari. Slovo je bilo težko, še posebej ker je odšla nenadoma. Zato, dragi prijatelji, zadnje dni tudi nisem bil veliko tukaj z vami…..

Naj vam v tem jutru zaželim resnično eno lepo jutro in lep dan, želim vam pa tudi da bi se vsak spomnil na tiste, ki ste jih imeli radi in jih ni več med vami. Naj bo tale četrtek resnično lep, lep za vse spommine, ki jih nosite v srcu in v sebi… na vse vam drage.

Jani

Jani!

Jaz recimo verjamem v posmrtno življenje takole – kakor za koga.

Za velikimi ljudmi ostajajo tudi velika dejanja in ta jih delajo nesmrtne.
Za dobrimi ljudmi ostajajo lepi spomini in živijo ravno tako naprej, v naših srcih, glavah, pameti. Jaz se grem dostikrat kej “potožit” staremu atu, s katerim sva bila full frenda in tako se počutim, kot da je še vedno tu.

Ko mine tista bolečina, ostanejo v glavnem samo lepi spomini in misli.

Pozdravljen Jani – Veliki človek :))))))))

No, jaz v posmrtno življenje ne verjamem. Res škoda, še nikogar od tistih, ki so meni pomenili veliko, ni bilo nazaj povedat, da je še vedno lepo…tam…celo lepše morda…
Pa sem zato zelo žalostna, kadar oddide nekdo, ki je odšel prezgodaj. Ravno zato, ker je v času življenja bil velik človek , imel veliko srce in nekaj pomenil. Vse napisano je velika rariteta danes, kar predvsem velja za ljudi.. Mnogo tega se je izgubilo, ( čustva, dobrota itd..) pehajoč se za vsakdanje preživetje….
Je pa res, ko mine bolečina….ostanejo lepi spomini…

Ja Brus, predvsem verjeti v nekaj …. tam … za tem, nam največkrat pomaga prebroditi najhujše krize. In….. spomini ostajajo 🙂 vedno le tisti najlepši 🙂

Jani pozdravla.. ma kaj si že bil… :))))))))) Uh, pozabil! Lep dan, Brusko!!

Jest pa verjamem v posmrtno živleje in nanj vse stavim..jaja muca bo šele takrat zaživela kot je treba..Aha!
Jani vem kak ti je pri srčku…veš človek je vseeno močen,marsikaj prestane….boli pa….ampak živlenje gre dalje…itak bomo vsi enkrat šli nazaj na prah..eni mal prej(to bi jets lako bla in eni malo kasneje..tako je pač…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ane .. tud jest tko pravim .. če se že rodiš .. je treba tud umret .. ma ni glih neke panike .. ker tudi jest verjamem .. da ne bom kar izginila … mogoč pridem nazaj .. kot kak .. metulček :)))))

B.

Hmmmmm.. ti bi iz ribice v metuljčka? No lepo :)))) Jest bi pa rožice sadil hehehehehehee :))

Jani ma full rad metuljčke :)))))

oooooooooo Jani bi bil vrtnar..heheh zvito..hihihi ***** bratec ni kej..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Vse mine …. a spomin ostane!

vcasih so tudi spomini malce bolj oglati …. a vendarle jih potem tako loscimo, da se scasom vsi svetlikajo in postanejo tako mehki in okrogli :):)))

knedl, knedl

Ja… men rožce pa to full leži.. in ziher bi full dober zalival vrt hehehehehehe

Hvala sestrca.. na kompljimento :))))

bzz bzz lepo in resnično ja 🙂

Jani vam želi čimveč mehkih in okroglih spominov… brez poliranja :))

mmmm lubija..heheh vrtnarček..hihihi***********mmcmokkkk!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Vračam…. sam ne mi zdej en kup vrtov zrihtat.. k vseh vrtov pa tud koštrunc ne more obdelat :))))))))))))))

Bemti še eden k me ma za “zvodnico”..uhhhh!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pa vendar je tvoje ” zvodništvo ” meni prineslo nekaj lepega….

Hihihi ahaaaaaaaa.pismo če nisem falila poklic..veš s tem “zvodništvom” hehe pada čisti keš in to direkt na hertz!!!:))))))))))))))))))jupieeeeeeee

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, definitivno

Ampak… muca.. zdej se pa sprašujem kaj ima vrtnar skupnega z zvodnico…. mislim….. :))))))))))))))

Jani tudi muci želi lep dan in… cmoka hehehehehe

Uh…

Jani je pa mal.. firbčen.. gre brat naprej :)))))))))))

N’č ne štekam… ampak, ziher je kul :))))))

He, he, Jani….

Ej, sem zgubila kje sem brala nasvet od B. , da te lahko pokličem, ko pridem do Starega vrha. A je to ful blizu že tebe ?

Zajček.. čist full bliz je ja :)))))

Jani, a pa mi ne bi bilo treba, kam visoko v hrib lest ? 🙂

bo zajček na mapi pol pogledu stvar, joj, kako nič ne vem kje kaj je, joj !

Eh… moje selo je v dolini, Stari vrh je pa nekje v hribu :)) tko da.. če hočeš do mene.. ne lezi v hrib :)))))

Jani prosi zajčka, če želi več info, naj uporabi mail ;)))))))

New Report

Close