Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Lepo je biti…

Lepo je biti…

…mamica…oziroma čutim drugače…nekaj najlepšega je postati mamica, nekaj najlepšega…skoraj sanjskega je…ko ti v naročje prinesejo tisto majhno kepico in pozabis na vse bolecine, ki si jih malo prej še imel. Ja tista mala kepica ti, da taksno moč…iz tebe izvleče neke nove občutke, ljubezen…ki jo do tega dne še nisi imel in ne poznal.
Danes je dan materinstva, ne praznujem ta dan…se pa vedno spomnim prav na ta dan še posebno ….. na vse tiste…ki se trudijo postati mamice, ki žalujejo vsak mesec…ko jih kaj preseneti…ki bi dale vse na svetu…da bi nekega dne spoznale tisti čudoviti občutek…ko se ti tam nekje narišejo dve črtici…ja to je začetek!…Kaj pomeni biti mamica, kaj pomeni biti starš…pa marsikdo…žal… nikoli ne spozna.
Hudo mi je zaradi njih, ker vem kaj zamujajo…ampak življenje je pač takšno…da vsega res nikoli ne moremo imeti in prej ko se sprijaznimo s tem…lažje nam bo živeti. Upanje pa lahko in mora kljub temu ostati… Drage moje…..bom pa jaz danes…za vašo srečo pocmokala moja
otročka in si zaželela…da boste naslednje leto pa to naredile še ve…ob svoji kepici…ja….naj vas usliši tisti nekdo…ki bdi nad nami…tista dobra vila…naj bo tako kot v pravljici…MORA BITI…privoscim vam srečen konec in pika!

No malo me je zaneslo na tale 25.marec, dan materinstva…zato naj tole res poleti vsem tistim, ki nestrpno čakate na “dve črtici”…naj se pokažeta čim prej, držim pesti!!!

Cmoka pa gre vsem…za lepo jutro…lep dan, ki bo zopet s sončkom obsijan, jupiiii!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mamice!
Lep materinski dan!
Pa saj smo tud mi nekaj zraven pripomogli,kajne?
Sp

točno!
Jaz pa sem ta malega danes takoooo razkurila ob odhodu v vrtec…:-(
Kakorkoli že, drage mamice, sedanje in bodoče, naj bo ta dan namenjen spominu na dan, ko smo (in boste) prvič držale v rokah drobno bitjece, sad naše ljubezni….

Cmoka na lička.

Ljubezni? No,ta prva je bila sad enega neplaniranega seksa al počenega kondoma,saj še zdaj ne vem :-),jo imamo pa glih tko radi,sploh zdej,ko počasi ven iz pubertete leze….pa kaj,ko pa jaz nazaj vanjo padam 😉
Sp

Pazi, da ne boš kaj hitro neplansko dedek….
Saj veš – počen kondom, pa to……:-)) Pravzaprav – pa saj boš tisto bitjece imal prav tako rad, ne?! Ajde, dečva, na horuk in osreči dedka!!!!
:-)))

Da ne slišim več kaj takega iz tvojih ust!
Nočem biti ded še najmanj 15 let!Ker bi rad še malo pupike gonil naokrog ;-))
Sp

Zdej bo pa padalo,ko je ljubica to prebrala…

Ni kaj! Še lažje ti bo – mlade deklice imajo rade dedke z majhnimi bitjeci….
Ljubica pa menda ne bo huda, saj ve, da je druga puberteta hujša od prve…:-))))))

Jaz imam rajši starejše deklice…brez otrok….ker sta mi dvoja dva čist zadosti :-))
Sp

malo počakaj, ko boš iz forme, ti bodo vnukeci in vnukinje kar prav prišli za pecanje….:-))
Le čaki, boš videl!

Na kaj namiguješ?

da boš tudi ti enkrat star….:-))) In iz forme….
Za tolažbo – saj bomo vsi enkrat….:-))

… srečna mamica !
Moje besede pa naj bodo namenjene tistim mamicam, ki niso vedno tako srečne , tistim , ki so zdajle po bolnicah in trepetajo za svoje malčke , vsem tistim , ki dan za dnem upajo in se borijo za zdravje in življenja tistih bitij , ki bolezni , bolečin , strahu in žalosti sploh ne bi smeli spoznati !

Moje misli in lepe želje vsem takim mamicam , ostalim pa – naj bodo srečne in brezskrbne še naprej !

Nikita tudi nekaj ve o strahu in skrbeh …

mejdun ti pa si nežna……………
kak je fletkano biti v tvojem naročku, ko te pestujejo tvoje rokice..ops..žarkci…..
pridem k tebi….hihihii ali ti napišem eno stavrčico na tvoj meičke…upam, da mi boš odgovorila…komaj čakam, da se ti …..

lep dan

leta letijo - iščem stevardeso.....

grdobica jezna………………

evo ti cmokec, da boš malo bolj ljubečaaaaaaaaaaaa

pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

Uha, to si se pa zmotil…. ko sem jezna sem pa resnično načeperjena….:-))) Ne izzivaj, se koj hitro zgodi, da ti pokažem krempeljčke….
Za cmoka pa hvala, pošiljam enega kontra, prav?! Cmoooooooook.
:-)))

HIHIIH

zvečika moja pravi: …..ko sem jezna sem pa resnično načeperjena………

KAJ SI PA KO SI ZDRAŽENA??????????????

sory..grrrrrrrrr…saj ne izzivam sam tak sprašujem…radovednost pač…..

pa-pa lubi moja NAČEPERJENA

leta letijo - iščem stevardeso.....

te zanima??
Prav – vroča kot Afrika…. Pa ti?! Upaš napisati???
:-)))

HEHEHEH

ja ja afrika v deževnem obdobju…………………..

nmater ste deklice korajžne dokler………..ne pride trenutek istine??? hihiih

a se greva …opssssssssssss……..

leta letijo - iščem stevardeso.....

hecati ali kaj?!

Oj, oj, napisal pa nisi, kakšen si, ko si zdražen… sem vedela, da ne uuuupaaaaaaaaaššššššššš, tralalalalalala. Vsak izgovor je dober, pa če ga pes na repu prinese…..

:-)))
Kaj pa je trenutek istine?! A?! Daj mi razloži, kako to pri tebi izgleda…. me zanima, no. Najbrž drugače kot pri meni….:-)))) Oziroma, drugače ga razumeva….:-))))

Lumpek…kar daj-pridi…si pregledal nadlc…lepo kaj in zadane kaj…no pa vrni nazaj nekaj…da bo moj dan še lepši!!!

Cmoka prijatelj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close