Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Lepo jutro…

Lepo jutro…

Naj bo tole jutro za zaljubljene…no malo drugače gre tista pesem…ampak naj bo res tole jutro za ljubezen takšno ali drugačno…Imejmo se radi, naredimo nekaj samo zase…včasih je dovolj že malenkost in takoj nam je lepše pri srčku…ja dovolimo si, da nam danes malenkosti lepšajo dan in ne pozabimo malenkost izboljšati dan tudi tistim, ki jih imamo radi.

Nekam nežno sem razpoložena tole jutro, zato vam kličem samo še:” Rada vas imam in pa-pa!”

p.s. Se vrnem z mojo skodelico kave…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ej,Sonček nas,ti nas pa res že malo razvajaš,a veš?
Lepo jutro tudi tebi in upam,da si noč preživela spokojno.
Sp

Popam poljub…samo zate!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hvala…se še sedaj oblizujem…….

ampak sliniko imaš pa strupeni…….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Lepo, da čutiš…kakšen strup sem…no ne.,..da čutiš moj poljub;))…lump-lumpast!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Samo,samo,samo ZAME??????
U žveliment sem padu!
Sp

Ja…samo zate…in lepo…da tudi ti čutiš..lepo!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Fak!Zdej čutim,da je Franci lačen in me za hlačnico praska…ga najemo,pa se vrnemo!
Hvala Sonči!ti si pa res en naš generator pozitivne energije!
Sp

HIHIHI

no sedaj ko sem se konkurence znebu, pa hop v AKCION,,,,

že pišem meilček, da ti bo tangice strgo…………..

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

:))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sem brez hlačk…saj veš se hitreje pride do željenega…in nadlc čaka, piši…ampak ali ni že dovolj pisanja, čas je za akction…kje siii??? Greva na Bled???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dobro jutro sonček, danes imam pa izpit in še selim se v Ljubljano!!

Napeto k ….

Komaj čakam, da prideš na kavo!!

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Sharky…..lepo, da si se oglasil, te pogrešam veš…evo za izpit držimo tačke še zate…selitev…bo uspela, ker mora…ja kavo v atriju pa pijeva…ko se dobro vseliš…okej…Naj te moja cmokica spremlja skozi ves dan…in ko ne boš česa vedel na izpitu…sem zunaj, svetim in šepetam…

In veš kaj…tale tvoj slogan…Življenje…je kruto…ali ni čas, da ga zamenjamo???Prosim-prosim…saj je življenje lepo, saj veš, da je!

pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ekola….zvezdica je priletela en štuk nižje in vas prav lepo pozdravlja. Za tiste, ki me še ne poznate….zvezdica….včasih zaspanka, zdaj pa samo še zvezdica….Če je kakšno vprašanje…sem tukaj….

SončeK…..ku, ku…..vidiš, da sem prišla malo na ogled…..

Zvezdica…dobrodošla…veseli smo te…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Lepo zvezdica,lepo od tebe!
Pa,da se ne izneverim tradiciji,a bi ti seksala z mano? ;-)))))))
Sp

A zato imaš tako ime???!!! Tradicija…..Sprevrženec…..Ej!!!

No….a ti je pri kateri že to uspelo???:)))))))))

Pri nobeni, sicer se trudi, nazadnje jih pa ubogi maček faše…:-)))

To pa ne povem!
Ker bi se potem med sabo steple,jaz imam pa rad lepe in spočite punce naše ;-))))))
Sp

je ja

samo pol sem moral pa jaz priti popravljati……….hihihi

lepa ostani in predvsem dotaknjena

leta letijo - iščem stevardeso.....

Nič bat…naši falotje samo lajajo, grizejo pa ne…no ne znajo;))!

Zvezdica…prejle sem pokapirala v gmajnici…da bo nekega dne nekaj lepega…ena mala zvezdica prisla na tale nas svet…veselim se s teboj…Cmoka tebi in na bušija…za miceno srečko…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

he, he, he….se čisto nič ne bojim….sem takih falotov navajena že z našega foruma….

In SončeK….ja…..jeseni bomo zibali….sem tako vesela, da ti niti ne znam povedat…..

Ja kaj pa zdej?
Nič,kot vedno:vse najlepše nova mamica in,da bi se tamal tako drl,da boš še ne nas mislila ;-))
Sp

Se veselim s teboj…sama imam dva soncka in caka te nekaj zelo zelo lepega…uživaj v materinstvu!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Aha….če se bo drl bom mislila še posebej nate:))))))))))))))

New Report

Close