Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Lepo jutro…

Lepo jutro…

Vem, da je to nekaj najlepšega….in še bolj se veselim, ker sem komaj čakala kdaj bo tudi pri meni nekaj “novega”…. Koliko so pa tvoji sončki stari?

Ja moja mačkona, tako ju ljubkovalno kličem poleg ostalih imen..sta stara 4 in 7…in res mi vsak dan naredita svetlejši, sončast do konca!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

P.S. In kaj na j pomeni tisti :”Ja kaj pa zdej”?

Mačkona? He, he, he….srček si…..Fantka? In verjetno sta ravno v “ta pravih” letih za kakšno ušpičit kaj?

Ne fantka…parcek je…in leta so taprava, da skupaj uganjamo norcije…ja smo kot mačkoni vsi skupaj…in to tako paše…res…saj boš videla…včasih smo še bolj nagajivi…kot je od Sprevržkota mačkon Franci, ki rad zmazne kaj dobrega iz krožnika…ja včasih se sama sebi čudim…kaj vse počnemo…ampak otroci to potrebujejo, da se jim znamo prilagajati, da znamo biti z njimi še vedno otroci…včasih še večji otroci, kot oni sami.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

a tolk sta stara?????????

no zdaj pa vem zakaj mamici tista minika tk dobro pade!!!!!!!!!!11

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Cmok nazaj!

Poglej slogan…

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Sonček se beremo kasneje….grem na malico…pa, pa

Zvezdica…dobro papajta in tudi jaz odhajam počasi na kosilo…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Če pa v najlepših letih ne bo vse dobro padlo…potem pa res ne vem kdaj bo…;))…no saj pretiravam…ampak pocutim se pa lepo…pa ceprav to nisem…ali pa…ne vem…bos prisel na kafe 11.04. pa bos povedal…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz sem se oz. sva se že napapcala in še vedno tukaj nekaj papcam pred ekranom….hi, hi, hi……Kaj pa ti? Si že nazaj? Je bilo dobro kosilo?

Zvezdica?
Pa ti boš zdaj prvič mamica?
Sp

Zvezdica kako sem vesela za tebe, da boste dobili malega škratka…Ko kaj takega berem, mi vedno solzice pridejo v očke…Ker si tudi jaz grozno želim malega otročka, pa ga verjetno nikoli ne bom imela :((((

Uživaj nosečnost!

Hej Poletka!Pa ne mi tega zdaj tukaj no!
Če bi rada imela,pa medicinsko lahko,potem je pa tukaj nekaj petelinov,ki vedno pridejo tudi na dom;-))
Sp

Ja. In ravno zato je veselje še toliko večje….Zakaj sprašuješ?

Ne misli tako…takoj nehaj s takimi…če si nekaj želiš bo in pika!!!Delaj na temu! Mi smo s teboj, draga moja, pa saj si sama sposobna in pametna…

p.s. Pa še tole…11.4.se dobimo v Ljubljani…ali prides…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hehhee…jaz sem taka, da če bi že imela otroke, bi imela poleg tudi atija…skrbnega kot mora bit. Brez skrbnega atija, pa se jaz sama ne bom zaje**vala in mučila 🙁

Ne bit žalostna….Tako kot so meni stali forumovci ob strani, ko sem bila tako žalostna in sem se jokala, da ne vem če bom kdaj imela kakšnega sončka, tako bom tudi jaz tebi stala ob strani in držala pesti zate. Tudi jaz sem ga kar nekaj časa čakala tega sončka mojega….in končno….je ratalo. Upam, da bo do konca šlo vse O.K. Če te kaj zanima ti pa lahko še napišem. Držim pesti tudi zate….CMOKA

Ah Sončika, če pa nimam take sreče, da bi imela ob sebi človeka, s katerim bi lahko imela otroke. Kaj mi pomaga en taki, če imam z njim delo, kot da imam otroka…kaj šele, da bi dva pri hiši imela :)))))

Hm…glede srečanja pa še ne morem nič rečt. Kdo pa vse pride?

Nič posebnega in osebnega.Sam tu nas je nekje polovica takih,ki že imamo vsaj po dva taka škrata,kot ti čakaš.
Sp

Saj sem hotel tudi pripomnit,da nas je večina tukaj atijev..skrbnih tako al drugače ;-))
Sp

Jaz.

jaz

No, saj to je lepo…..In ostala polovica? V zgornjem “štuku” sem se vedno zafrkavala, da sem “ta mala” in da bom ime spremenila iz zvezdice v “ta malo”….hi, hi, hi….Ampak se mi dozdeva, da je mogoče tukaj le še kdo, ki je mlajši od mene…..A je?

Zvezdica, hvala! Pri meni je problem, da nimam človeka s katerim bi lahko imela otroke. Mojemu fantu je marsikaj drugo bolj važno, kot pa pravo družinsko življenje…in tako jaz samo tavam in tavam. Preden pa bi šla s fantom narazen, pa da bi ga prebolela, pa da bi našla drugega, pa da bi se s tistim štekala…pa bi verjetno prej stara postala…Tako, da sem se po eni strani že sprijaznila, da že mora tak biti, kot je…Samo najbolj mi je hudo, ko mi kdo reče…če še ne bomo zibali…ker imava vse pogoje…Pol pa me najbolj stisne pri srčku :(((

New Report

Close