Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek LEPO JUTRO….

LEPO JUTRO….

vsem, ki ste danes zaspani in zaljubljeni…..hhihihh

imam vprašanje za moje frende:

kaj je zdaj to??????? na net limate same koščene babnce…ma dajte no, saj še “pošteno” za prijet niso……..ženska mora biti…ops………prava!!!!!

in pozdravček za moje pupike da se boste mal nasmejčkale:

Vitka linija

Sinko sliši hrup v spalnici potrka in vstopi. Zagleda mamo na očetu in vpraša: “Kaj pa delata ?”
Mama zardi in odgovori: “Očetu skačem po trebuhu, da mu ga malo sploščim, saj vidiš kako napetega ima.”
Sinko razmišlja in pravi: “Mama, zaman se trudiš, popoldne ko tebe ni doma, pa prihaja soseda in mu ga napihuje !”

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

heheheheh viš ti to…!!!

Jep prijet je treba..ne pa neki iskat..kje je kam se je zgubilo kajneda?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ej, Razo, bo pa treba en pravi lepotni ideal nalimati, kaj?! Po tvojem okusu…:-))))

Ja, saj sem vedela, da si ti moj, sem dobila že kar rešpekt pred temi suhlami…in temi…babncami nalepljenimi…ja, kje so tisti časi, ko se moški spoštovali vse kaj drugega kot pa le telo…se smejim, saj že letim…pa-pa
Razočarko, si kaj moj, greva danes na Bledek, daj piši mi na mejlček, da se zmeniva, dan je mrzel, taprav za sprehodek, tak najin…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!
Sp

a imaš vneto grlo, da tako grgraš?!

:-)))
cmoka za lepo jutro.

Ja!!!!!
Tolk katarja imam,da če špuknem,lahko koga utopi!
Dobro jutro moja draga prijateljica….zate bi bila že polovična doza dovolj ;-))))))
Sp

Joj…zakaj pa bi ti mene grizel…kaj pa ti je tvoja žabi naredila??? Ne dela tisto kar hočeš, veš to…nagaja in bom izstrelila v Bushlo…eno raketo in girizi raje njega…
Cmoka dragi moj mušketirček…tu sem…kot vedno!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

da ti lahko trikratno vrnem……

Dobro jutro,čeprav hladno ko vrag…kaj ta “kao zima” ne misli pobrat šila in kopita in odpeketat……Mmmmmmm,kavica…….

Lupčka X 2…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

ops…ja tu si..vendr ne za vse enako na razpoagago…

a za tisto popoldan velja…msilim, upam, da je res in drži, kar si obljubila, da bova….ops….mi že trga gate……

pridna in stradaj do popoldneva…potem pa “izbruh vulkana” in ….

lepo se imej do

leta letijo - iščem stevardeso.....

A se greva špukat?

Bi blo za na MTV!
Sp

Povem na glas:
V tvojo rit in joške bi se malce zagrizel…sam je svinja kukuruz sanjala,a….
Sp

Evo odgovor na tvoj mejlček, bodiva raje diskretna, da ne bo nepotrebne fofšije…cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ejjjj, komu ti to…mene že ne boš grizel, ne, ne…to pa buba in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Saj bi tko nežno,no,kot je bilo zadnjič,se ne spomniš več?
;-))))
Sp

A vidva majčkeno tekmujeta…kdo bo katerega…no kdo bo katero…bolj hudo-vročo…. varianto napisal…lepo…kar uživajta še naprej…cmoka obema…sta cortkana…kot samčki, ki se borijo za svoje ozemlje in samičke…se smejim…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Teren je že razdeljen….;-))))
Sp

A…misliš;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close