Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Lepo jutro gmajnarčki ………

Lepo jutro gmajnarčki ………

Lepo , pa čeprav deževno jutro, prav vsem, ki stanujete tuki v tej gmajnici .
Ni vsak dan božič, pa naj bo danes vseeno lep in krasen dan….
Ni vsak dan novo leto, pa vseeno, naj se naši problemi danes zmanjšajo…
mogoče sploh niti niso tako veliki, kot so se nam zdeli včeraj…

In na koncu. Je kdo za vraga milega, videl mojo čebelico ?????
Mar jo moram vedno znova in znova iskat ?

Dobro jutro, zajček. A ste pri vas tudi včeraj skoraj konec sveta doživeli?
Ufa, kako je bilo v centru ob 15h. Do kolen mokra, sandali so bili polni vode, se je slišalo, kot da žaba hodi – kvak, kvak, hihihi…
Bemti, pa že tako zaj… dan je bil, potem pa še tisto.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

He, he, zvečer je bil sodni dan ! Kot v filmu….prihaja tornado…..
No, zdaj je mimo, vsaj upam !
Manjkalo je le, da letijo strehe, pa krave, pa kaj vem kaj še, kakšen leteči tošel bi bil nadvse dobrodošel….

Ja, jaz sem jo videl, predvčerajšnjim pri odmevih.

Je bil en prispevek o Berlusconiju in njegovih kao mačistično moško šovinističnih oddajah na tv, pa so kazali en šou, kjer so plesale ene deklice, naštimane v čebelice……pa sem se takoj nanjo spomnil.

Hm, mogoče je pa v Italiji, je padla v kremplje kaki mafiji, trgovcem z belim blagom, eko, sej so nas Amerikeni obtožili, da imamo tako trgovino…..

hahaha, leteči tošel, ta je dobra. No, jaz bi bila zeloooo zadovoljna, če bi kakšen kabelček mimo priletel.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Brusko, tale je pa huda. Belo blago, hehehehe..

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Zajči, nej bodo tvoje… želje uslišane :))))) Lepo jutro želim tud jest… vsem skupi :)))

Jani nima pojma kje je bzzz bzzz

Eh.. da bi se ta čebelica pustila takole…. ujeti…. hmmmmmm

Jani ne verjame, da ma Berlusconi prste vmes :)))

Eno lepo dobro krasno fantastično jutro vsem. Res je … dežek pada … in še pada in pada … kako lepo … Tok tok tok tok … dela po strehci … in še tok tok tok … Kako lepa uspavanka je bila to včeraj zvečer … enakomerno padanje dežnih kapeljc na plastično streho … tok tok tok …

Ja … zunaj pada dežek … v mojem srčku pa je tako lepo tropsko sončke … ki kar žari ven iz mene … Kako je lepo biti srečen … kako je lepo biti vesel … Kako je lepo biti zaljubljen …

Še enkrat eno lepo dobro krasno fantastično jutro vsem … in še bolj lep dober krasen fantastičen dan … Pa poglejte skozi oblake … tja v višave … tja kjer sije sonček … Tam je lepo toplo …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

…..kako lepo je brati zaljubljeno osebo :))))))))))

… zaljubljeno v življenje … :)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hja.. na splošno je znano, da v takem vremenu ….. rado ….. dežuje :)))))

Imamo mi marsikaj, še najbolj razvit ilegalen prestop ljudi….vodje, ponavadi, tako bo tudi tokrat, od države iztržijo še odškodnino za ” žalitev in neutemeljeno pridržanje, čemur sledijo duševne bolečine ” .
Kar se pa čebelice tiče, sem postala zelo zaskrbljena. Tazadnje , kar si želim je, da pade v roke kakim iztirjencem :))
Grem jo iskat !

Jaz pa sem mislila, da si se še enkrat zaljubila v svojega miškota.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

No vidiš.. pa pravijo.. da dež… ljudi.. zamori :))))))

Jani bi želel Bgv lep dan.. pa vidi, da nima smisla.. ker bi bil slabši, kot ga ima že :))))

uauuuuu …. to ti je beseda :)))))

tuki se pa absolutno … čist … 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} … in sploh ……. strinjam s tabo .. in z lahkoto zatrdim čist isto

TKO !!!

B.

Lubčki moji,še en prelep dan!
naj živi ljubezen…juhejjjj!!!

To je bil moj dan ljubezni,dan ki da ti vse...in vse ti vzame.....

no … presenečenje :)) … pa si res mela en lep večer :)))

B. ti ful privošči !!

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm……………………………………………………mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm yessssssssssssssssssssssssssssss!!!!!

To je bil moj dan ljubezni,dan ki da ti vse...in vse ti vzame.....

V mojega miškota se zaljubljam vsak dan znova :))))))))))) …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

A ni to lepo, da sva že v dveh … a se nama še kdo pridruži? :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Cmokca cmokca cmokca … :)))))))))) Jani … pol pa ti zaželim jaz tebi .. prav posebej samo zate … še enkrat … en fantastično specialen enxtra-lep in fenomenalen dan … :))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… po moje nas je več … zgledamo pa tkole :)))))

😉

B.

uh uh uh :))) ne vidi se 🙂

no sej .. sam da nam je lepo 🙂

B.

.. res sem ful vesela zate :)))

New Report

Close