Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Lepo jutro gmajnarčki ………

Lepo jutro gmajnarčki ………

Škoda, da se ne vidi (kaj pa je blo na slikci?) … ampak važno je, da se mamo radi radi radi radi … kot prašički mladi … :)))))))))))))))) Juhuhuuuuuu :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Aha….na okno tok tok,je dežek potrkal..na oknu pa .moj možek je jezno poskmrkal…naj lije z neba na ulice ceste..kr bodi en mal stesta,gotovo že veste…Jaz pa po lužah in cmok cmok…in to brez dežnika…vsa mokra kot ptič..se celo noč potika….ejj joj moram en mal odjenat..da naujo mislil,da mam vročino!!
Hej folk…prijateljčki moji..jest bi vas zdejle vse skui fejst fejst objeeeeeeelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..ampak res fejst pa vsakemu posebej cmočka prlimala…Hej Tolk vas mam RADA!!Pa čist prisebna sm….pa tolk vesela.!

To je bil moj dan ljubezni,dan ki da ti vse...in vse ti vzame.....

Hvala….*****************************************
men se pa kr rola!!

To je bil moj dan ljubezni,dan ki da ti vse...in vse ti vzame.....

Iiiiiiiiiiiii …. še ena … :)))))))))))) Kako smo danes vsi srečni in veseli …. ta dežek je zgleda prinesel en veeeeeeeeeelik val veselja … :))))))))

Perlica … jaz bi tuuuuuuuudi vse vas rada objeeeeeela … in pocmokala … in itd. … :)))))))))))))))))))

Cmoka cmoka cmoka … stisk stisk stisk … cmoka cmoka cmoka …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hvala :)))))))))))))))))

še 1x .. :)))

CMOOOOOOOOOOOOOOOOKKKK!!********

a sem še kej tvoja?

To je bil moj dan ljubezni,dan ki da ti vse...in vse ti vzame.....

Like a Feniks :)))))) Sestrca.. madona.. .kaj delaš pa ti tuki?

Cmoka za sestrco :))))))))))

Zunaj dežuje, ampak naj ti bo noter lepo…….

He mal sem se iz omarce potegnila….se je že prah nabiral…juhej! Včeraj sem nekaj dobila v dar…bratec..neko omamno dišavo,ki me je popeljala nazaj,tisti čas…pa sem mogla uha!K bi ti vedel kak diši!

To je bil moj dan ljubezni,dan ki da ti vse...in vse ti vzame.....

Mi trije smo najboljši par :))))))))))

Joj zajči,sej veš dežek je moj! MOJ MOJJJ!!

To je bil moj dan ljubezni,dan ki da ti vse...in vse ti vzame.....

Se pravi, pravi nick ob pravem času, kaj?

In kje za vraga je šefinja ???

AHA!

To je bil moj dan ljubezni,dan ki da ti vse...in vse ti vzame.....

Od danes dalje, za vsak takle črkovni znak, ki je zajčkov patent, nakažete petsto tolarjev na zajčkov račun, da si kupim daljnogled :))
Aha !

????

……nekam slabo slišim……

Bemti…. ziher je virus… pa vročina….. :))))))

No, saj drugega niti ni bilo pričakovati :))))
Kaj pa tole , slišiš ? ( brusko, bi se malo crkljal ? )

Ja ma res.

Je pa precej možnosti. Mogoče polni mobitel. Mogoče kupuje NOVO čokolado. Mogoče se parfumira, da ne hodi naga okrog. Mogoče kupuje sedvič s pršutom. Sigurno pa ne gleda tekme Švedska:Nigerija.

Nikitka je tako prijazna, da bi kupila vsakemu igralcu svojo žogo, da se ne bi vsi za eno pojali.

A si jo kaj iskal ?

Sehurnu de, sej sem potreben crklanja, ker sem zelo čustveno razrvan.

Poleg tega, si ti ljuba Zajči navde primerna, ker imaš posluh za fuzbal, jaz sem pa ravno zaradi tega down.

:)))))))))))))) Ena zgoraj druga spodaj … in ti vmes … tko se mamo radi mi zares … :)))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ma ne, čakam, da kaj opali sem gor……a si jo ti?

ja Brusi,ktera tekma te je razočarala..al francozi..al nemci?

To je bil moj dan ljubezni,dan ki da ti vse...in vse ti vzame.....

New Report

Close