Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Lepo jutro…v kletki sem jim že zaželela in sedaj "popam" še k vam…

Lepo jutro…v kletki sem jim že zaželela in sedaj "popam" še k vam…

Naj bo tole jutro za zaljubljene…no malo drugače gre tista pesem…ampak naj bo res tole jutro za ljubezen takšno ali drugačno…Imejmo se radi, naredimo nekaj samo zase…včasih je dovolj že malenkost in takoj nam je lepše pri srčku…ja dovolimo si, da nam danes malenkosti lepšajo dan in ne pozabimo malenkost izboljšati dan tudi tistim, ki jih imamo radi.

Nekam nežno sem razpoložena tole jutro, zato vam kličem samo še:” Rada vas imam in pa-pa!”

p.s. Se vrnem z mojo skodelico kave…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Še zajček bi danes objel cel svet :)))))

res je vrag, ko preberem take lepe želje, bi najrajši kuj začel delat na tem, da drugim polepšam dan… Ja SončeK, bomo danes ziher kej nardil za naše in dobro vseh, ki so okoli nas 🙂

Lep dan tud tebi!!!!

Jani

Vidiš, sva že dve…pa dajva…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Poljubček in uživaj, ko boš razvajal, ko te bodo razvajali…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close