Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Lepo nedeljo…

Lepo nedeljo…

Lepo praznično nedeljo, gmajnarji, vam želim. Tebi šefica, poseben pozdrav in cmok, ježku lupčka, Marički ne dam kar hoče, ( stvar dogovora ) muci topel jutranji pozdrav, koštrunčka malo razkuštram, ostale toplo objamem. Ma vas kar nekaj je, počakite, da pridete na vrsto, he, he…

In na koncu, Aha……knedl, knedl, knedle, se ve za koga…….

zajček v razpoloženju……

Zajček…. dobro jutro in hvala za kuštranje :)))) Evo mene… od velikonočne maše.. pa procesije… zdejel pa tisto, za kar smo se borili cel teden…. potice, šunka, pirhi hren in kruha za poplakniti pa … ve se kaj…. Prelepo nedeljo želim tebi in vsem, ki si jih naštela in seveda tudi tistim, ki jih nisi naštela :))))

Koštrunček J.

Tudi jaz želim tebi zajči in Koštrunšku … pa tudi vsem ostalim, en lep, topel spomladanski dan .. sonca je dovolj, zato ga izkoristite 🙂

Barbara.

Barbara, tud teb… naj bo današnji dan res.. en fantastični dan… full vsega…. lepega :))

Koštrunček J.

Koštrunči, a si samo papu, a si tud kej pupu, a ??

sem te vesela!

O, Barbi, zate pa ena lepa pomladna rožica !

zajček

… in zate en pušeljc .. zgodnih pomladanskih cvetk 🙂

B.

He, he, he, kot je že Brusi rekel, lepo je imeti prijatelje !!!!

:)))))))))))

.. velik lepega je danes že bilo .. pa vem da še velik lepega pride … :)))))

koštrunček .. čuvaj svoje koštrune .. in ful lepo se mej 🙂

B.

ane … ni lepšega občutka .. kot ta, da veš .. da nekje je nekdo, ki mu ni vseeno …

B.

Tudi jaz zelim vsem soncen dan poln radosti, veselja in breskrbnosti.. Tako redki so taksni dnevi, ko lahko odlozimo vsakdanje skrbi in brige, zato vsaj praznike prezivimo brezskrbno in veselo… Sam s sunko, potico in ostalimi dobrotami pa pa zmerno in previdno, da ne bo v torek naval v solo hujsanja, hehe…

enga rdecega pirha prav sem Tjavedanovem

Ljubezen je drugo sonce, ježek

…..ja….res je…..Barbi….samo to je dovolj , kar si napisala…., ki mu ni vseeno !
midve sva velikokrat na isti valovni dolžini, to sva že ugotovile :)))))))))

rožice pa dišijo, aha !

seveda dišijo .. so čiiiiiiiiist frišne 🙂

B.

.. Ježek, tudi tebi en veeeeeeelik pirh .. baje so letos nojevi prav moderni .. in lep dan 🙂

Barbara.

Iz gozda, ali iz travnika ?
Hm, pa kakšno deteljico vmes zalučaj, he, he…..

travniški je .. z deteljico in korenčkom 🙂

B.

Ha, ha, Barbi, ti si moja prijateljica. Ne smeš nagajat zajčku !

nč nagajat .. čist iz srčka .. frišne spomladanske dobrote .. samo za zajčka 🙂 .. plus cvetke za lepši dan 🙂

B. zdej šiba .. na sončka .. s svojo bando …

lep dan tebi zajči in vsem .. ki še pokukajo danes sem not .. v tole sončno gmajnico …

Barbi, ČAU !!!

Vam želim tudi jaz!

uživajte v dobrotah,uživajte na sončku,uživajte s svojimi dragimi….

*§*§*§*§*§*§*§*§*§*§

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Lepo nedeljo vsem ………..sem se skoraj razpisala.Hvala Bogu, da so me poklicali k mizi, kako fajn je, ko je že vse skuhano, se sicer k meni povabijo,pa jih vedno prvo v kuhinjo popeljem.Zdaj pa res grem.
lep,lep, lep, lep,dan……res je lep
paty

paty

Ojla, dragi moji prijatelji, jaz se oglašam po maš in
po kosilu, po tistem letošnjem najlepšem trenutku. Po
trenutku, ko so za mojo domačo mizo sedeli prav vsi,
ki so del mene, ki mi pomenijo toliko, kot pomenim sama
sebi. Ki mi pomenijo vse, kar si človek v letih, ko se poslavlja
od mladosti, od tiste prešerne živosti! Hči, zet, mlajša hči, mož.
Morda bi morala vrstni red zamenjati, ali pa ne!? Zakaj le? Napisano je sicer eno, vrstni red pa je lahko ali čisto drugačen, ali popolnoma enak, ampak ga zapisati kot enakega ni mogoče! Vse imam rada: moža, ki mi stoji ob strani, starejšo hčer, ki me ima rada in me spoštuje in danes ve, kaj sem jih hotela kdaj pa kdaj povedati, danes ve, kako se kaj naredi, da je dobro, starejšo hčerjo, ki danes ve, kaj je strastna ljubezen in kaj je ljubezen, ki dva čoveka veže s tistimi nitmi, ki niso vidne vsakomur …. in z maljšo hčerko, s katero bijeva “boj prevlade” v hiši!!!

Danes je tista nedelja, ki ne ne gre zlahka pozabiti, danes je nedelja, ko bi si bližnji morali glasno povedati, da jim je mar drug drugega, da se imajo radi, da jim velik pomenijo taka družinska srečanja, danes je nedelja, ko bi si morali gledati v oči in si povedati, da se imamo radi.

Četudi vam ne morem zreti v oči in vam povedati, kako prijetno mi je v vaši družbi in koliko mi druženje z vami pomeni, pa vam kljub temu na danšanjo velikončno nedeljo izrekam misli, ki mi jih je izrekel prijatel na pokopališču, ko sem nesla in prižgala svečko svojemu tastu:

Marija, čemu se ima člove sploh še nadejati, če ne svojemu novemu vsajenju, svojemu veselju v življenju, ki ga ima, svoji radosti nad tem, kar mu je dano? Če nimaš tega, Marija, nimaš ničesar!

In obstala sem – ob grobu svojega tasta, s katerim sva se tako dobro razumela, ki mi je poklonil del svojega življenja tik pred smrtjo, ki mi je povedal toliko življenjskih resnic … in pomislila na besede prijatelja – kako se nečemu se nadejati, če se nimaš čemu? In tiho stoje, trenutek ali dva, sem si dejala: res je, nečemu se moram nadejati! Nekaj moram iskati – ali željo, kakršnokoli že, specifično željo, ali pa željo po nečem, kar bom vedno iskala, vedno znova in znova, in bogve, ali bom sploh kdaj našla. In željo imam, verjemite, dragi prijatelji, da jo imam. In potrudil se bom, da bom do nje slej ali prej tudi prišla.

Lep preostanek te čaščene nedelje vam želi
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zdravo, Mariči.Ob prebranem sem se spomnila na enako ali vsaj podobno situacijo, sama obiščem zelo pogosto grob tasta(leto dni bo kmalu)in vedno znova tam srečam modre ljudi , ki mi zaupajo modre misli.Tudi jaz sem gojila in še gojim posebna čustva do tasta, ki me je veliko naučil in še več razložil.
Rada imam takšna družinska srečanja, ko se človek zaveda, da vsekakor ni sam, da so otroci res božji dar in ko uvidim, da je polna hiša dobrih ljubečih ljudi, se počutim skoraj nadčloveško.
In odkar zahajam sem gor je dan še lepši in bogatejši.
Želim, da se ti izpolnejo vse želje,tudi tista ena, …..zajčku pa kar tečnari za še tisto drugo…..haha
Lep večer ob prijetni družbi
paty

paty

Haj, Paty !

A sedaj pa še ti ?? Joj, saj veš, Marički dam vse, samo tistega NE !

pozdrav, zajček

Paty, hvala in enako tebi. Lep večer, naje te lepo in
sončno jutrijšnje jutro popelje v še lepši dan, naj ti bo
velionočni ponedeljek drugačen od vseh ponedeljkov,
a istočasno ponedeljek v nizu bogatih ponedljkov!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close