Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Lepo nedeljo…

Lepo nedeljo…

Ampak, zajček, če hočeš, da se ti postavim ob
stran pri naši vrhovni poveljnici, boš morala dati
tudi tisto, ni pomoči, ni izhoda, ni izgovorov, moraš
dat’, moraš in še enkrat moraš. Počasi se začni od
tega poslavljat, ker dolgo tako ne bo več tvoje, razen, če si upaš sama pred “njeno” obličje in ji razložiti “tvoje šmiranje in šmuglanje” in “izkoriščanje privilegijev strateškega vodje” v čaus njene odsotnosti! Če pa to upaš, ej, pol bom pa rekla celo to, da imaš j…… (no ja, saj danes in jutri jih boš gotovo še imela, in to ne navadna, ampak celo obarvana!). In potem, ja, potem imaš pa lahko tudi tisto. Pol pa tistega ne bom več zahtevala!!!! ………… Ja, ampka, lahko mi pa vseeno daš, a, a, a, a???? In če že ne vse, pa vsaj malo, a, a, a, a, a ?

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Oki, glej ! Tam nisem šmuglala, res ne !! Sva samo prijatelja, he, he…
Ampak evo dogovora, poštenega. Si ” zadevo ” razdeliva, jaz sem ZA!!
Užitek za obe !

Aja, šefici pred obličje, ja,no, upam. Saj nisem niti pipnila Bruska ! Mende, ima šefica še kaj čuta do zajčka, kot strateškega vodje….sicer pa zdajle sem korajžna, ja !

Ste že vsi pod kovterčki ?
Lepo se pokrijte, zvijte v klopčič, pa ninat !

nočko!!
zajček

DOBER VECER moj Zajci in tud vsem, ki se slucajno nocoj zaidete na Tjavendan!
najprej hvala za jutranjega lupcka, ki je bil dan v posebnem raspolozenju… Kot taksen velja mnogo vec zato ti vracam za zacetek en ducat lupckov, ce pa zmanjka pa se posljem…
Sicer ne vem za kaj gre, mi je pa hudo vcec kadar je zajcek korajzen… Nikitka se pa sedaj gotovo s pirhi igra, tako da si brez skrbi.. Sam cebelica, ta pa mi je ze res sumljiva.. Ce se v torek ne javi, bo treba angazirat detektiva…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Na tvoj ukaz, sicer pa jezki ze tako od nekdaj spimo zviti v klopcic…
Lahko noc in cist nezno nocko …

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ježek moj, hvala za lupčke.
Kdor čaka, res dočaka !

lepo nočko
zajček

vračam ti jih še enkrat toliko!

No, saj ne ukazujem, le želim, da greste vsi ninat. Ura je pozna, pa moram lučko upihnit, da ne hodim dvakrat po gmajni !
Ja en red pa mora bit, čeprav slab, he, he…
nočko ježi!!

oh no ne šeeeeeeeeeeeee kaj hodite s kurami spat al kaj!!??? Mene je mal ura vrgla,tko da rompompom še ne gremo pod koutre..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Disident !
Vedno zamujaš. Kje pa hodiš. Nobenega reda ne spoštuješ ! Vedno zadnja! Na raport !!

Buuuuuuuuuuuuuu Šmrc pmrc..hja vedno zamujam..pridem kasno……lj… strastno….khm heheheheehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

yap, muci, to je to!
Ti kar žuraj, saj sem s tabo, a veš grif, pa to!!!!!!!!!!!!!

New Report

Close