Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Lepo , toplo , prijazno in……..

Lepo , toplo , prijazno in……..

ČOKOLADNO jutro vsem :))))))))))))))))

Jutro. No pa le nisem sam

Jutro Sebi !

No , tale je pa dobra 🙂 , kar si napisal .

Da ne bom preveč nakladala , bom povedala samo še enkrat 🙂

Ne, misli več na to , da si sam ..nisi..

odkar imaš zajčka za prijatelja , nikoli ne boš sam .

vedno bom tuki nekje zadaj , če boš rabil kakšno besedo …

Tkole , evo , vidiš .

Ja super. To vem.

Sem misli, da ste vsi na dopustu

No , ne gre vsem tako na easy .
Je pa dejstvo ja , da jih je veliko poniknilo na morje .
uh..bi šla tudi jaz , zdajle je tam najlepše..
mah sem sita tega svojega dela do vrha glave…
rabila bi odmor .

Jaz tudi. mpak še dobro, da imamo kaj za delat, a ne? Na morje bom pa tudi jaz spizdil 1.5 za en dan

Sebi…dej mi kaj lepega povej..recimo…
sadna kupa , a ?
:)))))))))))

Kaj naj zapišem jaz? Seba, kdorkoli se
znajde tu gori, na tem forumu, najbrž ne
bo nikoli več čisto sam. Ker se velikokrat
zgodi to, kar se zgodi nekaterim ljudem….
vanj “sedejo” imena in nicki drugih, ki jih
niti pozna ne, a jim je on blizu in oni so
njemu blizu. In ko se skozi čas tako med
seboj spoznavamo, se zgodi to, da velikokrat
dobimo pred svoje oči ob določenem dogodku
nek določen nick in dogodek povežemo z njim…
že zaradi česa, kar nas je spomnilo na tega
našega znanca tukaj odzadaj. Zato ne misli,
da si sam… nikoli več!

Tudi jaz nisem več sama. Imam prijatelje, znance, imam forumske znance in prenekaerikrat se spomnim na katerega od njih. Lepa misel, ki jo kje preberem, je tista, ki me vodi na forum. Deliti jo želim s temi prijatelji in znanci. In zanje vedno iščem tudi nekaj novega. Ker sem z njimi srečna in zadovoljna, ker mi nekaj pomenijo, ker nikoli nisem čisto sama. Kadar padem z moralo na tla, mi vedno ponudijo roko, da se dvignem. Kadar me v srcu stiska, ker iščem nekaj, kar mi je bilo v času, ko me ni bilo odvzeto, odtujeno, vedno najdem nekoga, ki mi prisluhne in potem z njim skupaj iščem.

In tu sem našla veliko, zelo zelo veliko. Zato ….. mislim, da nikoli več ne bom čisto sama! Veliko nas je, ljudi, ki se v množici vseh počutimo osamljene. Veliko je, kot je nekoč dejala zajček, hiš, a tako malo domov. Veliko je gneče, a tako veliko prostora za vse. Veliko je glasbe, veliko je smeha in veselja, a včasih toliko boleče tišine. Karkoli in kakorkoli že, tu pa je vedno tako, kot si želimo …… prijatelji so, s katerimi se lahko nasmejemo in poveselimo….. ki nam prisluhnejo, ki nas razveseljujejo ….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Yeeeeeeeeeeeeees, spet je ponedeljek :)))))))))))

Dobro jutro in krasen dan tud od mene :))))) Enga posebnega cmoka za moji Dr. Z in DR. B!!!!!!

Jani pa zdej veselo gre na delo.. in bo.. neki kao ene.. strope oblagal :)))))))

vuau :)))) lepo :))

Pa je res čokoladno…tudi pri meni..a bo kdo kavo?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bemti da sem vedla…..vse se suče nekej okol polaganja…pa klečanja madona Jani kaj pa kolena,koleeeenaaaa..:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ti tudi veš to !
ZTLC!

zajček se je raznežil ob tem pisanju , ker misli podobno…misli enako..
tu nekako v tej gmajni je moj drugi dom !

haha..ma ja dej , zajček ti lima kao neki ful vročega :)))

Jap muca !
Je treba biti danes zelo pazljiv !
Če je še tko lepo , ma vsi bi samo neki polagali…
jaz pa hočem več :)))))))) hočem drugače…

Ne bom kave , ne , ne..
matr po vsem tem zgodaj zjutri…heheh..
bi en viski…madona vse je noro…svet je znorel !

Bljak!
Ne pijem kofeta.A imaš še kaj v tabernaklju na zalogi?
:-)))))
Zajček bi whisky…jaz pa….khm….tud enga!
Hik!
Sp

Ma ja dej..pismo
Zdajle bi dva madona !
Na eks !
Ma mislim resno ej ***

Sebi , nekaj bom nujno morala govoriti s teboj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kwa se ti pa dogaja…aaa?

jest mam vsja en mal miru…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ej Zajči!
Kaj te je tako razpištolilo,da bova celo flaško spraznila?
Sp

Mah …naj da muca kozarec na mizo.,,,sprašuje naj potem !

lepo se imejte..čau..sonček vabi……zrak….pa ptički….pridni bodite čauu do večera…:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

lepo se imejte..čau..sonček vabi……zrak….pa ptički….pridni bodite čauu do večera…:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close