Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek lepotico so kamenjali, nato pa zažgali – izbrisana tema

lepotico so kamenjali, nato pa zažgali – izbrisana tema


A ti misliš da jih je sram. Edin ki se še spreneveda ste v vaših vrstah. Nimate jajc . Razen hoferjevih.

Ja kakor se bo pač izkazalo. Sej ti groziš z nekim vzponom desnice. Če bo desnica v redu, naj bo. Če bo tako psihopatska, kot se kaže, bo pa levica prišla spet gor. Tako to je. Izkazalo se bo itak samo od sebe.

To ni grožnja. Tako pač je. Jaz ne vidim nobene prednosti, ste si enaki.


A ti misliš da jih je sram. Edin ki se še spreneveda ste v vaših vrstah. Nimate jajc . Razen hoferjevih.
[/quote]

Ne zanima me, če ga je sram ali je ponosen al kaj je. Rasist je rasist zaradi razlogov in dejanj, ne tako za okras, da ga bo malo sram.


A ti misliš da jih je sram. Edin ki se še spreneveda ste v vaših vrstah. Nimate jajc . Razen hoferjevih.
[/quote]

Ne zanima me, če ga je sram ali je ponosen al kaj je. Rasist je rasist zaradi razlogov in dejanj, ne tako za okras, da ga bo malo sram.
[/quote]

Kot sem napisal. Obljub vam je zmanjkalo, zdaj grozite z desničarji.

Jaz ne grozim nič. Ti groziš, da če se bo rasista poimenovalo za kar je, bo desnica zrasla. Naj zrase, me ne zanima. rasist bo še vedno rasist, pa če je na to ponosen ali ne, me čist nič ne zanma. Jaz ti pravim, da smo mi pripravljeni v vsakem primeru. Ti pa jamraš zaradi besed nekih.

Ti si začel “če bo x, bo y” Jaz sem nadaljeval z “če bo y, bo z”. Ti pa potem jamraš, kakšen da sem. Ue, ue, jokica posrana

Meni je fascinantno, kako se ustvarja mnenja.
Jih to nekdo napiše, potem pa podtakne točno izbranim posameznikom, ki so se izkazali za dojemljive in podvržene manipulaciji?
Ker točno enake fraze berem že nekaj časa v različnih jezikih, na različnih forumih, enaki stavki, enake ključne besede, enaki kvazi argumenti.
Zanimivo bi bilo izvedeti, kdo je originalni razpečevalec tehle zadev, res me zanima, ampak jasno, da tega nikoli ne bomo izvedeli.
DXY tukajle je tipičen primer “trobila”, ki je nekje pobralo tele fraze in jih zdaj napihnjeno ponavlja, na svetu prepričan, da si jih je sam izmislil? Tudi toliko inteligence nima, da bi pogruntal, kako so ga lepo nafilali s prpragando (enake stavke, besede in parole se najde na desetinah tujih linkov) in se tukajle dela frajerja.
Ene same samcate originalne misli do zdaj še ni povedal.
Vse samo slepo kopiranje in ponavljanje od lažnih vesti do naravnost butaste propagande.

In zdaj seveda sledi brutalen in žaljiv protiudarec, to je vse, kar naš dečko zna.

Pipravljeni na kaj?

A teb mama še zmeraj vezalke veže?

Pipravljeni na kaj?
[/quote]

Na prihodnost.

Pipravljeni na kaj?
[/quote]

Na prihodnost.
[/quote]

Dokler živiš v preteklosti,. slabo kaže. Sploh ker vidim, da živiš od floskul.

https://www.youtube.com/watch?v=mV6UfEaZHBE&t=65s BBC, 11 Jan 2016
HARD talk Female Genital Mutilation Discussion

Doktorica socialne antropologije Fuambai Ahmadu na 3:13 pove: ”Amazing ritual practice”
čudovit ritual

https://www.youtube.com/watch?v=qs_H4jzbWFU on Q&A, 13 February 2017
Yassmin Abdel-Magied saying Islam is “the most feminist religion”

Yassmin Abdel-Magied na 00:56 pove: ”Islam to me is one of the most, THE most feminist religion, right. We got equal righst well before the Europeans.”
Islam je zame ena najbolj, JE najbolj feministična religija.
Mi smo dobili enake pravice dosti pred Evropejci.
*
Glede”vladanja” pa tole:
Vladati (bi)mora(l) razum.
Noben ekstrem ni v redu.
Ne desni, ne levi, oz. ne levi, ne desni.

lepo da imaš tolk videnih situacij..potem zihr nea bo teško..
dej mi nalimi samo ENO podobno iz NE arabskega sveta.. SAM ENO!!
[/quote]

A una dva, ki sta v Ljubljani mučila dekle in jo odvrgla iz avta in je potem umrla….to ne šteje za ne arabski svet?
[/quote]

A si mislil tole?

Sodnica ljubljanskega okrožnega sodišča je domnevna mučitelja Zorice Škrbić Željka Petrovića in Blagoja Sazdova poslala v zapor za 15 oziroma 14 let. Senad Livadić, ki naj bi vozil avto z ugrabljeno, pa bo v zaporu dve leti in dva meseca. Sodba še ni pravnomočna, saj je še možna pritožba.

Glej, saj mi ne napadamo vere. Jaz verjamem, da je lahko čudovita vera. Ne strinjamo se pa s takimi obsodbami.
Tudi krščanstvo je lepo, pa je v preteklosti zažigalo čarovnice.
Žal so to izkoriščali veljaki, tako kot sedaj to izkoriščajo tam, v arabskem svetu danes.
In misim, da v 21. stoletju se to ne bi smelo dogajat nikjer.

Tudi jaz mislim, da ni problem v Koranu ali v Bibliji. Katerokoli knigo že daš temu primitivnemu plemenu v roke, v vsakem primeru bo prišlo do takšnih in podobnih ekscesev.
Samo za primer, v torek javno zažgem Koran na Prešernovem trgu in potem do konca tedna v vseh arabskih državah nastanejo množične demnostracije. Statistika, gospodarstvo; produktivnost na letni ravni zaradi protestnih dni vzame hudič. Si morete mislit, da lahko nek brezposlen voznik viličarja v Sloveniji s preprostim dejanjem zagotovi dela proste praznike vrsti muslimanskih držav?

Poskusi zažgat. Za kontrolo zažgi tudi biblijo. Poročaj o razliki.

Zanimivo res, da v Sloveniji, Evropi, ni junaka, ki bi si upal javno in napovedano zažgati Koran, ga ni junaka, ki bi si upal objaviti podobico preroka Mohameda 🙂
Ni problem Marija s podgano, problem je Mohamed z devico v naročju 🙂

Arabska, afriška in indijska mladina se prav nič ne sekira zaradi tega, ker na istem planetu živijo tudi civilizacije, ki so približno 500 do 800 let pred njimi – vsaj glede pogleda na ženske in odnosa do njih. Njim je pomembno, da imajo dostop do vsega tehnološkega materiala kot ga imajo te razvite civilizacije, npr. elektronika, mobiteli, TV-ji, orožje, avtomobili…, za odnos do žensk jim pa kratko malo dol visi. Njim se zdi tak odnos do žensk, kot ga imajo oni, čisto sprejemljiv, še huje, njim se zdi tak odnos do žensk edino pravilen. In v njihovih očeh Evropa in razviti zahod ne “ravna pravilno” z ženskami.
Mladina gor ali dol, oni so zdaj mladi, odrasli pa bodo v svoje očete in dedke – vsaj, kar se odnosa do žensk tiče. Če to ni žalostno!

In kdo vzgaja te dečke, fante, ki bodo odrasli v može? NJIHOVE MAME. In tudi ženske v teh območjih se strinjajo z načinom, kako se jih obravnava. Seveda se vmes vedno najde kakšna črna ovca, ki se upira, toda moški in ženske ji hitro pokažejo, kje ji je mesto, pa je pretepena, posiljena, ponižana, kamenjana.

Pri tej situaciji razviti svet nima kaj dosti pomagat. Tudi naša civilizacija je bila 800 let nazaj v srednjem veku, verjela je, da čarovnice jahajo hudiča in se z njim parijo, zato je marsikatera zgorela v ognju. Šele čas je prinesel določen premik v glavah ljudi, predvsem moških. Očitno nič drugega ne prestane, kot čakanje, da tudi afriški, indijski, arabski svet počasi prileze ven iz srednjega veka.

Arabska, afriška in indijska mladina se prav nič ne sekira zaradi tega, ker na istem planetu živijo tudi civilizacije, ki so približno 500 do 800 let pred njimi – vsaj glede pogleda na ženske in odnosa do njih. Njim je pomembno, da imajo dostop do vsega tehnološkega materiala kot ga imajo te razvite civilizacije, npr. elektronika, mobiteli, TV-ji, orožje, avtomobili…, za odnos do žensk jim pa kratko malo dol visi. Njim se zdi tak odnos do žensk, kot ga imajo oni, čisto sprejemljiv, še huje, njim se zdi tak odnos do žensk edino pravilen. In v njihovih očeh Evropa in razviti zahod ne “ravna pravilno” z ženskami.
Mladina gor ali dol, oni so zdaj mladi, odrasli pa bodo v svoje očete in dedke – vsaj, kar se odnosa do žensk tiče. Če to ni žalostno!

In kdo vzgaja te dečke, fante, ki bodo odrasli v može? NJIHOVE MAME. In tudi ženske v teh območjih se strinjajo z načinom, kako se jih obravnava. Seveda se vmes vedno najde kakšna črna ovca, ki se upira, toda moški in ženske ji hitro pokažejo, kje ji je mesto, pa je pretepena, posiljena, ponižana, kamenjana.

Pri tej situaciji razviti svet nima kaj dosti pomagat. Tudi naša civilizacija je bila 800 let nazaj v srednjem veku, verjela je, da čarovnice jahajo hudiča in se z njim parijo, zato je marsikatera zgorela v ognju. Šele čas je prinesel določen premik v glavah ljudi, predvsem moških. Očitno nič drugega ne prestane, kot čakanje, da tudi afriški, indijski, arabski svet počasi prileze ven iz srednjega veka.
[/quote]

Ne, se ne strinjam! Edino civiliziran svet jim lahko pomaga, a kaj ko sami propadamo z njimi vred. Tehnologija se razvija, človeški um pa se robotizira, s tehniko vred.Pa kaj, če so jo kamenjali…sveto knjigo je kao zažgala? Ne, izdala je moški svet skrivnosti, ki je strogo zaupen, samo njihov.
Obtožila je prodajalca, da prodaja viagro, kondome. Zato je plačala. Sveta knjiga je samo izgovor. In potem si zatiskate oči.

Nisem pa zasledila, kaj se je po tej kruti živalski razjarjenosti moške množice v Kabulu spremenilo. So zaščitili žensko po te masakru?

Arabska, afriška in indijska mladina se prav nič ne sekira zaradi tega, ker na istem planetu živijo tudi civilizacije, ki so približno 500 do 800 let pred njimi – vsaj glede pogleda na ženske in odnosa do njih. Njim je pomembno, da imajo dostop do vsega tehnološkega materiala kot ga imajo te razvite civilizacije, npr. elektronika, mobiteli, TV-ji, orožje, avtomobili…, za odnos do žensk jim pa kratko malo dol visi. Njim se zdi tak odnos do žensk, kot ga imajo oni, čisto sprejemljiv, še huje, njim se zdi tak odnos do žensk edino pravilen. In v njihovih očeh Evropa in razviti zahod ne “ravna pravilno” z ženskami.
Mladina gor ali dol, oni so zdaj mladi, odrasli pa bodo v svoje očete in dedke – vsaj, kar se odnosa do žensk tiče. Če to ni žalostno!

In kdo vzgaja te dečke, fante, ki bodo odrasli v može? NJIHOVE MAME. In tudi ženske v teh območjih se strinjajo z načinom, kako se jih obravnava. Seveda se vmes vedno najde kakšna črna ovca, ki se upira, toda moški in ženske ji hitro pokažejo, kje ji je mesto, pa je pretepena, posiljena, ponižana, kamenjana.

Pri tej situaciji razviti svet nima kaj dosti pomagat. Tudi naša civilizacija je bila 800 let nazaj v srednjem veku, verjela je, da čarovnice jahajo hudiča in se z njim parijo, zato je marsikatera zgorela v ognju. Šele čas je prinesel določen premik v glavah ljudi, predvsem moških. Očitno nič drugega ne prestane, kot čakanje, da tudi afriški, indijski, arabski svet počasi prileze ven iz srednjega veka.
[/quote]

Ne, se ne strinjam! Edino civiliziran svet jim lahko pomaga, a kaj ko sami propadamo z njimi vred. Tehnologija se razvija, človeški um pa se robotizira, s tehniko vred.Pa kaj, če so jo kamenjali…sveto knjigo je kao zažgala? Ne, izdala je moški svet skrivnosti, ki je strogo zaupen, samo njihov.
Obtožila je prodajalca, da prodaja viagro, kondome. Zato je plačala. Sveta knjiga je samo izgovor. In potem si zatiskate oči.
[/quote]

Dokler sami ne pridejo do te stopnje razvoja, ne bo čisto nič pomagalo. Edino te, ki so že pri nas, je treba kolikor toliko civilizirati. Ker ne gre drugače, s kaznimi. Njihove ženske morajo obvezno na izobraževanja – naučiti se jezika, navad, običajev in predvsem naših pravil. Ne pa da so danes doma, odrezane od sveta. Potem pa vzgajajo takšne primitivne sinove. Zato za tiste ženske pri nas obvezna šola – stare in mlade. Pogoj za življenje cele familije pri nas pa naj bo uspešnost integracije vseh žensk. Če tega ni, gredo vsi nazaj.

Ženska, kot pojem, je bila kamenjana, doživela madaker, po krivici, razjarjenih moških. Tudi tukej vsi omenjate sveto knjigo, kar ni vzrok.

pa točno v teh starih bukvah je problem, ker so jih napisali eni precej zlobni in omejeni moški. Malo si jih oglejte. Pa kao neke svete zadeve, noter pa taka kurbarija, da glava peče.

Ženska , kot pojem, je bila kamenjana, doživela je masaker, po krivici, razjarjenih moških. Sveta knjiga je bila njihovo orožje in ščit.Tudi tukej vsi omenjate sveto knjigo, kar ni vzrok. Vzrok je nedotakljiv moški svet, za njih izdan. Ona pa žrtev v opomin in opozorilo ženskam, vsaki, ki si bi drznila kaj podobnega. In kaj se je spremenilo? Zahod molči.

New Report

Close