Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek leto dni na zavodu-lažem

leto dni na zavodu-lažem

30 prošenj dnevno NITI ne moreš pošiljat, ker ni toliko firm, niti potreb po delavcih.Propadla država pač

30 prošenj dnevno NITI ne moreš pošiljat, ker ni toliko firm, niti potreb po delavcih.Propadla država pač

Vsako leto jih 10 000 odjavijo iz Zavoda. Samo na tem delajo.

Zakaj bi pa bili lenuhi? Ker ne pišejo prošenj? Zakaj jih pa bi? Škoda papirja in časa in denarja.
Crkni pa ti, čimprej, bo en od lenuhov dobil službo!

Zakaj bi pa bili lenuhi? Ker ne pišejo prošenj? Zakaj jih pa bi? Škoda papirja in časa in denarja.
Crkni pa ti, čimprej, bo en od lenuhov dobil službo!
Glede omejitve se pa strinjam
Čas na zavodu se naj omeji. V tem času ti morajo najti službo. V nasprotnem primeru jo naj svetovalec izgubi.

Ja, pri nas (pa ne pomagam glede JD samo pri enih) je po reglcih, ker sem glede tega zahtevna in dobro vedo, da ce ne bo tako, si lahko pomoc iscejo drugje. Popolnoma enostavno.
Mi je pa jasno kn se osebno tudi strinjam s tem, da ima nekaj prednosti tak, ki pokaze interes in poslje dopis ze pred izborom.
In ja, smo imeli tudi take na razgovorih, napotil jih je zavod in so mirno povedali, da so prisli le zaradi ziga, ne zaradi dela 🙁

Vem pa dobro, kako je biti prijavljen na zavodu, sem bila (sicer ze leta nazaj, a ne samo par mesecev)… ampak sem se trudila in imela delo pac prek pogodb, ne pa zaposlitve, pa se to sem dobila po napotilu zavoda na razgovor k delodajalcu.

Že leta sodelujem pri projektih javnih del na delodajalski strani in mirne vesti napišem, da nismo nikoli imeli vnaprej izbranega nobenega kandidata, je pa seveda imel nekaj prednosti tak, ki je že pred ponovnim razpisom poslal dopis, da iz javno objavljene dokumentacije vidi, da se pri nas izvajajo javna dela in če bomo ponovno uspeli na razpisu, da ga pozovemo na razgovor.[/quote]

Pa dobr barca, saj vsi vemo, da je pri vas vse po regelcih. Če je res tako ste izjema, ki potrjuje pravilo. Poleg vseh sit, ki jih pripravi zrsz so še politična, družinska in ostala sita. In tako eni ne pridemo zdraven. Veš, pravkar sem se razjokala, pišem vloge, kličem, pa sem se prijavila za V stopnjo, čeprav imam višje, bila kar na treh razgovorih za to delovno mesto, ožji krog, pa spet nisem bila izbrana, pa imam vse reference in znanja in še več njih. Še to sem sprejela, da gre za krajši delovni čas. Tudi meni počasi pohaja in potrpljenje in upanje. Od vsega tega sem tako utrujena, da sem tudi precej bolna, skoz prehlajena, bruhala sem, omedlela,… Kaj naj še naredim? Še v revozu me nočejo, ker sem prestara. ;([/quote]

Če je kdo lenuh, so to babe na Zavodu! In še za pomembne se imajo. So pa nesposobne in če danes letijo na cesto, bodo iste klošarke, kot vsak, ki jih danes gleda preko mize!! Nezaposljive!
Nesposobne!

In takih služb je ogromno! Da za pultom misli, da je ‘boginja’. Ko ji sikneš nazaj, da jo JAZ plačujem in naj bo vljudna, pomaga – pa obrne ploščo.
Samo pri nas še vedno misli 3/4 folka, da je pizzzdovje tam za to, da nekaj fehtaš. Da morš bit hvalažen, ker je babnca dvignila rit. In če reši v vsaj pol leta = srečaaa! 🙁 Banda nesposobna!

on ke je napisal 400 prošenj da ne dobi službe, naj da prošnjo za pomivalca posode v Sava hotele, tam dobro izkoristijo delal boš za tri ludi, dobio 600eurota

Zakaj bi pa bili lenuhi? Ker ne pišejo prošenj? Zakaj jih pa bi? Škoda papirja in časa in denarja.
Crkni pa ti, čimprej, bo en od lenuhov dobil službo!
Glede omejitve se pa strinjam
Čas na zavodu se naj omeji. V tem času ti morajo najti službo. V nasprotnem primeru jo naj svetovalec izgubi.[/quote]

Se strinjam. Jaz bi pa dodala še to: jaz sem enkrat vprašala svetovalko kje po njeno naj bi še iskala, pa ni znala povedat. Moja izobrazba – administrator. Pošiljajo me pa samo v proizvodnje. Ko sem bila na enih delavnicah mi je ena res ful prijazna “predavateljica” zrihtala delo oziroma usposabljanje v pisarni. To pa je bilo tudi enkrat in edinkrat. Od nje sem bila pohvaljena, prav tako od moje mentorice v pisarni. Potem pa pride ena nova predavateljica pa vse uniči, ponižuje… tako zdaj na zavodu mislijo, da jaz nisem nič vredna, da nič ne znam. Itak pošiljajo samo v proizvodnje. Jaz imam zdravstvene omejitve pa tega niti ne upoštevajo. Kjer pa sem dobro delala in bila pohvaljena pa tudi ne vidijo in jih ne briga.

Jaz bi naredila, da se svetovalke na zavodu začne plačevati po učinku. Več zaposlitev – več plače. Pa da jih vidimo, kako jim bi zagorelo pod lenimi ritami.

Jaz bi naredila, da se svetovalke na zavodu začne plačevati po učinku. Več zaposlitev – več plače, ne dosegaš storilnosti – na zavod, vendar kot brezposelna. Pa da jih vidimo, kako jim bi zagorelo pod lenimi ritami.

Jaz pa sem na zavodu prijavljena že 3 leta in v tem času sem dobila samo 2 vabila na razgovor in 2 ponudbi za delo.

New Report

Close