Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek LETOŠNJA MODA ZA ŽENSKE JE GRDA

LETOŠNJA MODA ZA ŽENSKE JE GRDA

Kaj imajo samo v LJ trgovine z oblačili, da jo prav v LJ pošiljaš v nakupe?
V drugih krajih imamo tudi polno trgovin z oblačili.
Majčke so pa za otroke, ne za odrasle.
[/quote]

Samo zate iz SSKJ, kaj je majčka:

vrhnje oblačilo, navadno s kratkimi rokavi in brez izrazitega ovratnika, zlasti žensko ali otroško: bombažna majčka; kratka, oprijeta, prosojna majčka; bela, roza, rdeča majčka z napisom; majčka in hlače / fantovska majčka; polo majčka; majčka brez rokavov / ženska majčka; majčka s kratkimi rokavi

Poslala sem jo v trgovini, ki ju poznam, ti ju pa pošlji v trgovine, ki jih ti poznaš, a ne. Ne morem ji svetovati, kam naj gre v Murski Soboti, če nisem od tam. Brihta.

Se strinjam, tudi moja postava idealna, ampak tole kar se prodaja je pa vse skupaj nič. V širokih cotah zgledam kot en revež, ozkega in oprijetega ala pajkice pa ne prenesem.
Elegantno poslovno še gre, cunje za vsak dan in casual stil so pa obup.

Iščem eno oblekico za večje praznovanje rojstnega dne. Same zamolkle barve ali pa kontra, neke klinčeve žafranaste barve. Ravni blesavi kroji z velikimi žepi. Direkt za klovne. Pogledam v Zaro in H&M…same cape!
[/quote]

V teh trgovinah so bile že prej slabše obleke.

nova
Uredništvo priporoča

Samo zate iz SSKJ, kaj je majčka:

vrhnje oblačilo, navadno s kratkimi rokavi in brez izrazitega ovratnika, zlasti žensko ali otroško: bombažna majčka; kratka, oprijeta, prosojna majčka; bela, roza, rdeča majčka z napisom; majčka in hlače / fantovska majčka; polo majčka; majčka brez rokavov / ženska majčka; majčka s kratkimi rokavi

Poslala sem jo v trgovini, ki ju poznam, ti ju pa pošlji v trgovine, ki jih ti poznaš, a ne. Ne morem ji svetovati, kam naj gre v Murski Soboti, če nisem od tam. Brihta.
[/quote]

Zame je odrasla ženska, ki nosi majčke, plaščke, oblekice, navadna kura.
Še večja kura je pa tista, ki misli, da je LJubljana center vesolja.

Še nikol nisem dala nič na modo…kvečjemu so ostale nosile kar nosim, ker mislijo, da je moderno 🙂

Zame je odrasla ženska, ki nosi majčke, plaščke, oblekice, navadna kura.
Še večja kura je pa tista, ki misli, da je LJubljana center vesolja.
[/quote]

Trenirke in pajkice vsak dan, to so šele kure ala Kardašijanke!

Ja, seveda jo posilja v ljubljano, ce sama pravi, da kupuje v zari, mar ni zara samo v ljubljani?

Mogoče mi lahko tiste, ki ste že preverile ponudbo po trgovinah pomagate: imam eno temno modro krilo, ki ima v blagu skoraj nevidne pikice. Je kratko krilo, ki se ga nosi na debele žabe, zraven pa gležnarji ali škornji. Iščem eno bolj kratko jaknico za zraven za zgoraj – ste videle kaj takega, kar bi pasalo zraven in kje naj iščem? Hvala!

Zara je tudi v Kopru.

Ja zadnja leta je moda nekako najstniško obarvana, oprijete hlače, pajkice, razvlečeni puloverji, mini majčke itd.. . in ker se trgovine ravnajo po tej modi, je težko najti kaj všečnega, če imaš svoj stil.. klasični kosi ti pa niso všeč.

vemo, na tvoje “bokce” paše vse! :))))
kako pa kej tvoje “učke” pa “čupca” a si še taka “lepotička”, za kakršno si se razglasila?

vemo, na tvoje “bokce” paše vse! :))))
kako pa kej tvoje “učke” pa “čupca” a si še taka “lepotička”, za kakršno si se razglasila?
[/quote]
?
Saj ti je jasno da s temule zapisom kažeš samo svoje ljubosumje hehe..

Jaz sem navdušen. Polno mladih punc okusno oblečenih v kavbojke z visokim pasom in kariraste srajce.

Najbližje imaš Milano, če se želiš razsvetliti o tem področju potem pa naprej…
[/quote]

Tebi stari babi ne pomaga noben Milano, še vedno si grda.

če odprem to spletno stran je polno raznovrstnih oblekic
in tudi zelo lepih, lepo teliranih
http://www.orsay.com/de-de/produkte/kleider/cocktailkleider/?sz=72

New Report

Close