Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Levaki a res ne znate vlade rušit drugače

Levaki a res ne znate vlade rušit drugače

ajde recimo, če ti lipe imenuješ kar vse ljudi, ki so proti tej ablasti komunisti, te lahko tudi mi imenujmo fašišt, a ne….. Recimo jst, nikoli nism bil komunist kot recimo tvoj idol, nisem nikoli utajil davek kot tvoj idol, imel v žepu keš nepojasnega izvora kot tvoj idol in še je tega… Pri vseh teh zadevah, se je tvoj idol zvlekel ker ima svoje sodnike, edin ajde tisto z Avstralijo je tud po moje mimo ampak jst tvojemu idolu ne bi dovolil, da bi prišel na ta položaj že zaradi tega, ker je kot član ZSMS (to je bila organizacija mladih komunistev še v Jugi), Viki Potočnik (ona je bila tudi) stopil na vrat, ko je bila v položaju za streljanje na vadbišču, ker ni hotela streljat na strelišču, kot pacifistka (tako je ona razložila v komentarju) in ji ukazal, streljaj, prebrano v 90 tih letih v intervjuju, ki ga je dala (prilog Dela). To mi dosti pove kakšnega človeka imamo na ablasti.. Aja, pa še obljubil je, da bo šel v penzijo, če bo gospodarska rast v Slo. šla navzgor po letu 2014. Kot vidimo se obljube drži kot pijanc plota, takle mamo zaradi vas njegovih vernikov in dveh strank, ki so izdale določen del svoji volilcev in mu omogočile to ablast, ki jo ima zdej.

New Report

Close