Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek levi fašisti

levi fašisti

Skupine so bile po shodu razkropljene po centru (pri hotelu Park, okoli marketa Tabor in Ledina centra, ko se je policija umaknila, so firbcali tudi pred vhodom v Rog in za zdravstvenim domom Metelkova), že med samim shodom so uletavali na “drugo stran” in provocirali, ko smo nanje opozorili policiste, so jim prepovedali približevanje od zadaj, zato so se prestavili… Policistom je bilo zelo jasno, kakšne namene imajo, saj so v zadnjih letih že večkrat posredovali v napadih “domoljubov”.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Kako da javnost o tem nič ne ve?


Ti si bila tam? Seveda na pravi strani, nedvomno.

Verjetno zato, ker nič niso nardili.

Kako da javnost o tem nič ne ve?[/quote]

Zaradi cenzure, Nova24TV in ostali pripadniki kosovskega doktorja nočejo, da informacije pridejo ven.


Ti si bila tam? Seveda na pravi strani, nedvomno.[/quote]

Na obeh shodih sem bila.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Kako da javnost o tem nič ne ve?[/quote]
A mal lažeš? A ja, a to niso bili vaši? In od Roga do Kotnikove je dva koraka? Dej no dej? Lažeš!

Kako da javnost o tem nič ne ve?[/quote]

Zaradi cenzure, Nova24TV in ostali pripadniki kosovskega doktorja nočejo, da informacije pridejo ven.[/quote]
Ah, vseeno ne verjamem, da imajo kaj moči nad ostalimi mediji.


Ti si bila tam? Seveda na pravi strani, nedvomno.[/quote]

Na obeh shodih sem bila.[/quote]
Za in proti? Tega pa ne verjamem.

Kako da javnost o tem nič ne ve?[/quote]

Zaradi cenzure, Nova24TV in ostali pripadniki kosovskega doktorja nočejo, da informacije pridejo ven.

[/quote]

Hahahahahahahahahahahahhaaaa…….hihihihihihahahahahaahahuhuhuhuuhuhuhahahahahaahaaaaaaaaah

Kako da javnost o tem nič ne ve?[/quote]
A mal lažeš? A ja, a to niso bili vaši? In od Roga do Kotnikove je dva koraka? Dej no dej? Lažeš![/quote]

Kaj ima veze razdalja od Roga do Kotnikove? Po shodu je bilo v okolici Tabora kar pestro, pa če verjameš, ali ne.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Na obeh shodih sem bila.[/quote]
Za in proti? Tega pa ne verjamem.[/quote]

Veš, v času splošnega nezaupanja do medijev, si, če je le možno, tovrstne stvari raje ogledam kar sama. In timing obeh shodov je to dopuščal.
Misliš, da od 14. do 15. ure ni bilo nobenega “domoljuba” na Kotnikovi? LOL

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Senza, če bi bilo kaj od tega kar trdiš res, bi režimska trobila to gotovo pograbila. Torej, zaključujem da nakladaš.

Med shodom so bili novinarji spredaj, po shodu so pa najbrž v uredništvih pripravljali prispevke.

Saj vem, če bi napisala, da je en levičar pretepel desničarja, se ne bi toliko spraševal/a, če je napisano resnica… Oh, vi ljubitelji resnice…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Med shodom so bili novinarji spredaj, po shodu so pa najbrž v uredništvih pripravljali prispevke.

Saj vem, če bi napisala, da je en levičar pretepel desničarja, se ne bi toliko spraševal/a, če je napisano resnica… Oh, vi ljubitelji resnice…[/quote]

Torej, a katano lahko nosim, kot tisti whatshisname?

Med shodom so bili novinarji spredaj, po shodu so pa najbrž v uredništvih pripravljali prispevke.

Saj vem, če bi napisala, da je en levičar pretepel desničarja, se ne bi toliko spraševal/a, če je napisano resnica… Oh, vi ljubitelji resnice…[/quote]

Torej, a katano lahko nosim, kot tisti whatshisname?[/quote]

Zakaj se ti zdi, da sem jaz pravi naslov za taka vprašanja? 😮

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Torej, a katano lahko nosim, kot tisti whatshisname?[/quote]

Zakaj se ti zdi, da sem jaz pravi naslov za taka vprašanja? :o[/quote]

Ko pa toliko veš. Izgledaš pač ful obveščena.

Hvala enako.


Nimam pojma. Mogoče zaradi tega, ker so tako nepovezani, da si vsi mislijo, da je imela mogoče vseeno kakšna druga leva frakcija kaj s tem? :)[/quote]

Kar se mene tiče, če se ne distancirajo to pomeni da podpirajo in to VSI. Jaz si bom to zapomnil.

Morali bi premisliti kakšno sporočilo so poslali, a izgleda da jim je vseeno.[/quote]

Sodelujejo, ves čas že. To vemo šele od takrat, ko so bivši poveljniki TO, podali resnico o dogajanju v času osamosvojitve.
Zatem so prišle še resnice, kako je Brezigarjeva 94 pospravila ves material o delovanju IJJ v času prodaje slo. orožja, paravojski, v predal in za vedno tam pozabila.
Zadosten dokaz, da orožja ni šmuglal brez vednosti CKKPS, tov. Kučana.

Pavel Koder je zaprt na stara leta, ker je po Kučanovo preveč v javnosti govoril, Janše potemtakem že davno ne bi bilo vec na svobodi.
On hujska vernike napram ateistom, da se nas lažje obvladuje. Lažejo pa nam vsi.

New Report

Close