Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Levi in desni

Levi in desni

Ne vidim nobene razlike, oboji afne guncajo.

triglav-vzpon.jpg (650×414) (domovina.je)

no ja, Pacient spet nateguje ljudi, moral bi imet tisto zastavo s svastiko,  ker ima tako naturo, on se vedno trudi z direktno resnico.

Ta na desni je vsaj iskrena s to mavrico, kar pomeni, da bo na volitvah pušnla kar lep procent volivcev, če se bo izpostavljala s to zastavo, še levica tega ne dela, pa ima tisto Sukičevo v parlamentu,  taktično je plitka, da glava boli, ni dost, da reče samo, da z jajatom ne bo sodelovala. Najbolje bi bilo pa za vse, da oba pušneta in zgineta iz politične scene pa bo konec z guncanjem afen…

Na bruhanje mi gre, ko gledam Bratuskovo, Kordesa, Meseca, Fajonko…

nova
Uredništvo priporoča

So vsi planinci? So primaširali gor?

Tista zastava, ki jo ima Fajonova je tudi zastava politične organizacije.

Sem se spomnil na Kanado in Trudeau-ja kako se je silno zavzemal za legalizacijo marihuane, potem je pa nastal monopol. In ko je za svet tako “pravičen” so se po sprejetju legalizacije v teh miljardnih podjetjih, ki so jo začeli proizvajati, znašli člani njegove stranke, npr prvi finančnih njegove leve stranke, bivši pravosodni minister, pa še en vidni član in podobno. Ker je industrija marihuane v njihovi državi vredna 5 miljard kanadskih dolarjev verjetno financiranje in donacije stranki ne bodo nikoli več pod vprašajem…

Pa v zgodbi je bilo omenjeno še eno ameriško podjetje ki proizvaja pijače (tobak, pijače in marihuana gredo z roko v roki), ki naj bi vložilo ogromne denarje v to podjetje, kjer je direktor(lastnik?) bivši finančnik levih od stranke Trudeaja (podjetje je vredno nekje 15 miljard kanadskih dolarjev in to je postalo toliko vredno takoj po sprejetju zakona o legalizaciji?) in potem naj bi to ameriško podjetje pijač kupil Heineken? In takrat sem se spomnim, pa ja, tudi naši so prodali Laško in Union in jim zagotovili monopol še na tem predelu sveta… In baje niti več ne polnijo v Laškem Laško ampak samo še v Ljubljani, kjer je popolnoma drugačna voda…

Danes je en velik monopol multinacionalk na vsakem področju in to ni ravno svoboda, ki jo levi zagovarjajo…

En znan slovenski politik je dejal nekoč Dunaj, nato Beograd (oziroma Tito), danes pa Bruselj in multinacionalke v zaledju.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4451, 07.08.2021 ob 01:12

Tista zastava, ki jo ima Fajonova je tudi zastava politične organizacije.

Sem se spomnil na Kanado in Trudeau-ja kako se je silno zavzemal za legalizacijo marihuane, potem je pa nastal monopol. In ko je za svet tako “pravičen” so se po sprejetju legalizacije v teh miljardnih podjetjih, ki so jo začeli proizvajati, znašli člani njegove stranke, npr prvi finančnih njegove leve stranke, bivši pravosodni minister, pa še en vidni član in podobno. Ker je industrija marihuane v njihovi državi vredna 5 miljard kanadskih dolarjev verjetno financiranje in donacije stranki ne bodo nikoli več pod vprašajem…

Pa v zgodbi je bilo omenjeno še eno ameriško podjetje ki proizvaja pijače (tobak, pijače in marihuana gredo z roko v roki), ki naj bi vložilo ogromne denarje v to podjetje, kjer je direktor(lastnik?) bivši finančnik levih od stranke Trudeaja (podjetje je vredno nekje 15 miljard kanadskih dolarjev in to je postalo toliko vredno takoj po sprejetju zakona o legalizaciji?) in potem naj bi to ameriško podjetje pijač kupil Heineken? In takrat sem se spomnim, pa ja, tudi naši so prodali Laško in Union in jim zagotovili monopol še na tem predelu sveta… In baje niti več ne polnijo v Laškem Laško ampak samo še v Ljubljani, kjer je popolnoma drugačna voda…

Danes je en velik monopol multinacionalk na vsakem področju in to ni ravno svoboda, ki jo levi zagovarjajo…

a to si sanjal al samo trolaš?

Odgovor na objavo uporabnika
djotis, 07.08.2021 ob 08:59

a to si sanjal al samo trolaš?

A znaš pisat slovensko in razmišljat? Ta oddaja je bila na televiziji naslov dokumentarne oddaje je Trava, pohlep in legalizacija. Notri je omenjen tudi Soros.

Ko sem včasih bral medije, predvsem desno sredinske in so pisali o Sorosu in kako financira te nevladnike in tako dalje sem si mislil ah saj to ne more biti res, kaj pa njega zanima Slovenija in Evropa. V tej dokumentarni oddaji sem pa videl kakšen lobij je to.

On je nek miljarder iz Madžarske, ki je obogatel na “način” kot je… o tem ne bom pisal ampak v tej oddaji je bilo omenjeno kako je kar prišel nek borec za marihuano do njega, sta imela sestanek in takoj je bilo urejeno, da je financiral praktično vse te organizacije, ki so igrale na karto sočutja in so izrabljale bolnike za legalizacijo. Celo naj bi Soros dosegel legalizacijo v Argentine, naj bi financiral te istospolne kot neke vrste politično organizacijo in tako dalje. Skratkra ena velika kuhinja in tudi v zahodnih državah kot so ZDA, Kanada, Anglija se dogaja korupcija pa naj si bo orožarska industrija ali pa kaj druga…

Že če gledamo kako bi nekdo brez zvez, tudi če ima denar, lahko postavil v 20 letih 3.00 verskih stavb kot se je zgodilo v Angliji, Nemčiji, Franciji, Belgiji, Sloveniji s pomočjo bogatih šejkov…

 

In ta Soros živi v ZDA in se naj bi zavzemal s pomočjo donacij teh nevladnikov, ki so v resnici le politični podaljšek za strmoglavljenje vseh desnih ali desno sredinskih strank, tudi v svojo Madžarski mu Orban ni všeč. Tudi ustanavlja neke univerze in ne vem kaj vse ne. Slovenija je pa do te vlade, nevladnikom namenila več denarja kot jih nameni za oskrbo starejših občanov in ne čudi da so se vsak petek vozili s kolesi v “protest” saj so izgubili svojo “plačo”. Ampak saj jim bo pa Soros še kak cekin več dodal pa bo, ker financira te organizacije po celi Evropi in svetu in tudi to spodbujanje priseljevanja revnih v bogate države (ki je kvazi socializem, ker s tem revne države izgubljajo kader in ostajajo še naprej revne) naj bi tudi spodbujal s pomočjo organizacij…

Ne glede na vse kritike in da včasih nekatere stranke opozicije izpadejo ne ravno korektne, je treba nekako priznati, da so se morali res trudit v tej vladi za različne stvari, ker na zalost opozicija ni nič pripomogla k mirnosti političnega parketa.

Koncev koncev je trenutna koalicija pripelja državo čez najhujšo koronsko krizo (ko je bila karantena, jo je imelo po podatkih Euronevsa 4,5 miljarde ljudi po svetu in ne samo mi), v času koalicije smo praznovali 30 letnico države kar je velika obletnica (ampak kaj ljudem mar, ker imajo polne riti?), pa še predsedovanje EU bodo speljali, kar je tudi velik dosežek.

Če bodo še zdravstvo uredili (upam da tudi javni sektor ne bo več zapostavljen), kar kaže da bodo in da še ljudje malo bolj kulturni in strpni postanejo tekom vsakdana, ni nekih velikih razlogov za kritike.

New Report

Close