Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Levičarski skrajnežo.

Levičarski skrajnežo.

Policisti so danes ponoči obravnavali primer vandalizma, pri katerem je neznani storilec z rumeno barvo na pročelje stavbe ministrstva za kulturo narisal več kljukastih križev. Policisti zaenkrat še nadaljujejo z zbiranjem obvestil zaradi suma kaznivega dejanja poškodovanja tuje stvari, so sporočili s PU Ljubljana.

 

https://www.dnevnik.si/1042956858

 

Kaj takega je sposobni le duševno moteni skrajni levičarji.

SDS podmladek. False flag operacija.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Odgovor na objavo uporabnika
wd40, 10.06.2021 ob 14:46

SDS podmladek. False flag operacija.

Itak, ostali vedo, kje okoli MK so kamere. 🤪

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
nova
Uredništvo priporoča

Al pa taki goreči zanesenjaki kot ste na monu, ki se vam je vidno skisalo. Ne rabite bit ne levi, ne desni, je dovolj da ste prtegnjeni.

Rajši prtegnjen, kot lev al desen.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Odgovor na objavo uporabnika
wd40, 10.06.2021 ob 18:16

Rajši prtegnjen, kot lev al desen.

Ja no, enako je, ker si vidno enako obremenjen.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3744, 10.06.2021 ob 18:18

Ja no, enako je, ker si vidno enako obremenjen.

Jp. In do tega so me pripeljali levi in desni.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Odgovor na objavo uporabnika
wd40, 10.06.2021 ob 18:20

Jp. In do tega so me pripeljali levi in desni.

Sam si se pripeljal do tega, tuja krivda je izključena.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3744, 10.06.2021 ob 18:21

Sam si se pripeljal do tega, tuja krivda je izključena.

Ne. Politika se mi gabi, to da se moram ukvarjat z njo je izključno krivda parazitov, ki nas šenkujejo vsakemu, ki pride mimo.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

New Report

Close