Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ležala sem na plaži …

Ležala sem na plaži …

… čisto sama … Sonce je bilo visoko na nebu in grelo moje telo … Bila je dve popoldan … sredi najtoplejšega dela poletja … Pot je tekel iz mene v potokih. Ležala sem tam … čisto sama … med skalovjem, kjer me nobeden ni mogel videti … Najprej sem odvrgla tesen modrček in kar oddahnila sem si, ko sem osvobodila oprsje … Obilno sem si jih namazala s kremo, da ne bi potem zvečer jokala od bolečin … Ko se je hladna krema dotaknila nežne kože sem zastokala od užitka … in ko sem z roko razmazala mastno emulzijo so bradavičke otrdele tako, da so me prav skelele … Spet sem se zleknila in tako ležala nekaj časa … dokler me ni začel motiti tudi spodnji del kopalk … in sem tako slekla še tega …
Tako osvobojena sem v Evinem kostumu ležala tam … in nisem opazila, kako me nekdo iz daljave opazuje …

Ko sem se naveličala ležanja in parjenja na soncu, sem skočila v hladno vodo … ki je izgledala še toliko bolj hladna zaradi mojega pregretega telesa … Plavala sem gor in dol in uživala v tistem neverjetnem občutku, ko ti voda čisto rahlo dragi ščegetalček … Vsake toliko sem s prstki zapotovala do mednožja in se še nekoliko bolj podražila …

Ko sem zaplavala nazaj proti obali sem tam zagledala postavnega mladeniča … zagorelega dalmatinca … Stal je tam in me gledal … Nisem si upala priti ven iz vode zato sem čakala tam, da se oddalji … a on, namesto da bi se oddaljil, je skočil v vodo in zaplaval proti meni … Nisem niti poskušala odplavati stran … Bolj ko se mi je približeval, bolj sem bila presunjena od njegove mediteranske lepote … zagorela polt, povdarjene ličnice, črni lasje in kontrakstne modre oči … Priplaval je tik do mene … me z eno roko objel okrog pasu in me stisnil k sebi, tako da je začutil moje otrdele bradavičke na svojih prsih … Poljubil me je … strastno in globoko … Nato sva zaplavala proti plitkejši vodi, še vedno objeta … Vlegla sem se na obalo, tako da sem imela še vedno tričetrt telesa v vodi … in on se je vlegel name … Ljubkoval je moje prsi … jih lizal, sesal, grizel, … z drugo roko pa mi je nežno obdeloval ščegetalček … Ob tem se je s svojim korenjakom neprestano drgnil ob mojo nogo … tako da sem začutila vso njegovo trdoto …
Ko sem bila dovolj vzburjena je prodrl vame in začel najprej čisto počasi, da sem se prilagodila … nato pa vedno hitreje in hitreje … Hladna voda je sproti hladila razgreti telesi, ki sta se obračali najprej na eno stran … nato na drugo … Grabila sem za njegovo napeto atletsko ritko, da sem ga potisnila še globlje vame … da sem ga čutila v vsej njegovi velikosti … v vsej njegovi trdoti … Njegove polne mesnate ustnice so poljubljale moj vrat, ustnice, nos, teme … njegove roke so spretno božale moje prsi … s prsti se je sprehajal skozi moje lase … Čutila sem, da se približuje moj vhunec … zato sem ga zagrabila še bolj tesno za napeto ritko in ga še bolj močno pritiskala vase … in on, ko je videl, da se mi približuje, je še bolj sunkovito nabijal vame … Prišlo mi je prvič … ni se ustavil, kljub mojemu kričanju od užitka … nabijal je dalje … še bolj hitro … in prišlo mi je drugič … in tretjič … in … … … nabijal je še naprej in naprej … in … in … in … prišlo je tudi njemu …

Ležala sva tam … na obali … Voda naju je hladila in spirala sledove nepozabnega vročega sexa z neznancem … Tako kot je prišel je tudi odšel … brez besede … Še danes ne vem kako mu je bilo ime … še danes ne vem, kdo je bil … vem samo, da je bil odličen ljubimec … in da je imel krasno ritko … ;))))

.
.
.
.
.
.
.
.

… da si ne bi slučajno kdo mislu, da je zgodba resnična … :)))) ;)))) … Imam zgolj zelo razvito domišljijo … :)))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Punca!ti pa maš domišlija!
:-))))
Sp

:))))) Malo me že mika poletje … pol pa take zadeve hodijo po glavi … :))) ;)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Že prav,že prav!Pa tudi če je štorija resnična,nič narobe!še večji čar bi imela!
Sp

kako si?Furata kaj z miškotom?Stanje doma OK?

Uh … doma je stanje v redu … Miško je čisto priden in ga imam z vsakim dnem bolj rada … in on mene ravno tako … Stanje se je umirilo … Le en problem imava … :((((((( … veeeeeeeeeeeeeeeeelik problem … Nekaj zdravim moje intimne predele … in je dohtarca rekla, da ne smeva sexat, dokler ne dokončam zdravljenja … Tako da ni že od sobote nič … :((((( … poleg tega še v petek ali soboto dobim ta rdečo … (ravno takrat tudi končam zdravljenje) … in se pravi … Do drugega tedna … NIIIIIIIIIIIIIIIIIIČČČČČ!!!!!!!!!!!!!! Jst bom umrla … :(((((((((( … Sej pol ni čudno, da me tako razganja, pa da mi gredo take misli po glavi … a ne?

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Desanka in Levanka sta kolo plesali,pa tako sta drzali,da sta zatekli postali…;-))
Sp

HOJLA TALE NAJINA BEJBA………….

mater da bi jo na plaži srečal…bi ona vidla FANTAZIJO………….

KLETE BABNCE NAJU NA SUHO DRAŽIJO…….POTEM SE PA ZGRAŽAJO KER IMAVA DVE ZDRAVI IN PRIJAZNI ROKICI…………

da bi s jim posušile…no ja vsaj za lkakšen dan ali dva…..

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

No ja,vsaj do zvečer,nekje:-),pol pa skori že rabim tisto stvar,khmmmm.
Sp

:))))))))))))))))) Jah … to je pa tut res … :))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bgv?A ti zelo rada seksaš?Al samo,da miškotu ustrežeš?
Sp

Uh … če jst rada sexam? Moj miško pravi, da sem sex maniak … :))))))

Ja … jst zelo rada sexam … in pri naju dveh z miškotom je kdaj tako, da miško sexa z mano, da meni ustreže … :))) …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ti-ti

hiihihihi

cmok

leta letijo - iščem stevardeso.....

… ti že ne boš tako hitro ovenela 😉

Čuj , ta vaš Pervertito namiguje , da je od tle blizu in da te pozna.
Pa sem mu povedla , da smo že šle na eno vržt na jezik.
Zdaj , da mu neč ne poveš , ker sem ziher , da te bo firbec od dedca zališaval :)))

Nikita se zmeri razgleduje po Bevkovem , če si kje tam

Ejla … soseda … :))))))))))))

Hah … ta naš Pervertito pa ni glih tko blizu … je namreč iz daljnega Bovca … :))) … daleč gor med gorami … :)))))

Hm … kdaj pa bova midve šle spet na kako kafe? Bi bil že počasi čas, a ne? :))) ;)))

Hm … na Bevkovem sem pa vsaki dan … dvakrat na dan … Prvič zjutraj ob 8h … drugič popoldan okrog 16h … :)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Pismo,kake fejst nimfomanke imamo v naši štali!Complimenti Bgv,complimenti!
Sp

E , viš , to pa niso moje ure – sem takrat že in še v službi .
Se bomo kej zmenle – lahko se pa zdej odpelješ na Mandrijo , grem jahat … hehe , ma pridi vseeno malo kasneje , da ne bom imela treme :)))

čau duša !

Hej!moji joški lepi!Kaj me izdajaš!jaz sem se hotel z njo še malo mačke in miši špilat!
Grrrrrrrrrr
😉
Sp

:)))))) He he … no … danes mi po vsej verjetnosti ne bo uspelo prist na Mandrijo … še posebej pa zato, ker sem skregana gor z eno od kelnarc in sem zelo poredkoma zdej gor … :((((

No .. pa pa … jst šibam … Me miško čaka …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja domišljija brez meja…bravo Bgv…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti si zakon! In tvoje zgodbice so fenomenalne.

poletka!naredi malo vlage tam spodaj ta naša BGV,kajne in seveda malo prerazporejanja krvi v moških teleščkih,kaj?;-)))
Sp

uh…kar lušte zna naredit ;))))
Pol pa na koncu lačen človek ostane….samo lušti so ti v oporo :))))

Za popiz…. noro dobro!

A ti si bila tista :)))))))))))))

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

a ne šarky….kdo bi si mislil, tale bgv bi pa samo poležavala in ………..

mater te pride da bi kar koj ……..

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

:)))))))))))))))) Pa res, ej … si se mi zdel nekam znan, ko sem te prvič vidla … :))))))))) ;)))))))))

Cmočka na smrčka … :-**************

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close