Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ležala sem na plaži …

Ležala sem na plaži …

Bravo BGV!

Srce zlato … ti se pa z mojo prjatlco Nikitko ne boš nč špilal … :))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

hoj ti lubika………

saj si mislila čestitam onemu ljubimcu, ki jo je tak fino uštimal…….ne pa pupiki, ki je samo uživala, kajne???…hoohoh

lepo uživaj naprej

leta letijo - iščem stevardeso.....

Grazie, grazie … :))))))))))) No … sej veš kako je ta reč … Nedolžnost sem zgubila dokaj pozno … pri 19-ih … in zdej si dajem duška … za nazaj … in za naprej … :)))))))) ;)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ne, Razko moj, čestitala sem BGV, ker je tako fino napisala. Čeprav pa svaka čast tudi njemu – ne zdrži vsak toliko časa a ne? Ali pač? Ti povej.

Čestitam še enkrat sotrpinka!Tudi jaz pri tistih letih,pa sem se kar nekaj ustavil takrat.Poizkušam zdaj nadoknadit,zaenkrat za nazaj,ker moram ogrooooomno!
Za naprej bo pa upam še nekaj let cajta;-))
Dobro jutro,naša Bgv!
Sp

Desanka pa Levanka,pa malo krožit….:-)))
Sp

:))) Dobro jutrčko tudi tebi, Sprevržko zlati … in srečen prvi dan pomladi … :-********

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hej BGV!
Tuki cagr še vedno kaže -1,pa me malo zebe.A boš kaj zapalila?
Sp

Sej sem lihkar zapalila … samo traja da se ugreje … ;)))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

A ima glih tko dobre joške kot ti;-))
Sp

Hm … to pa ne bi vedla … :))) To pa bo boljš da kar njo direktno prašaš, kakšne ma … :)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja,ona pa ni s tega foruma in imam rešpekt!Z našimi puncami sem lahko čisto odkrit in odprt,z neznankami pa moraš bit malo previden,da ne užališ še preden sploh kaj resnega začneš..
Sp

:)))) Eh … naša Nikitka je vedno za štos … ne se ti bat … Sosednja gmajnica je ravno tako užagana … tko kot smo mi tu pri nas … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Jo moram malo sem zvabit kdaj,pol pa da vidmo,kaj bo?
Sp

… ecco mi qui .
In zdej … kaj bo :)))

heh Nikitko res matra , kako se bo fant s hribov lotil zadeve …

Kako?Sprva se userjem,potem pa lahko bereš pri drugih,kako gre..
Pozdravljena v naši kletki
Sp

:))))))))))))

Ti kar korajžno , če prej ne , te ponucam takrat , ko si bom spet zaželela na en rafiting . V zameno te peljem en krog s konjem , hehe…

Nikita se zahvaljuje za dobrodošlico (saj je itak bolj gostujoči član )

Ja jaham pa zelo rad1Sicer ne konj..

Hmmm , če ti je ta šport všeč , moraš probat tudi na konju 😉
… ni da bi človek umrl neveden …

Nikita rada proba preden se odloči , kaj je lepše ( razen skoka z elastiko , evo )

No ja,nekajj malega izkušenj s konji tudi imam,ampak me je nekako strah pred njimi.Sem imel neko slabo izkušnjo,pač
Sp

Še neki Nikitka me zanima:A jahanje konja deluje kaj dražeče na vas?Mislim,drgnjenje muce ob hrbet konja,daje kaj naslade?Čeprav se ti zdi vprašanje neresno,ni tako.
Sp

Za tole anketo bi pa rabil več anketirank .
jaz ti lahko samo zase odgovorim in , hja , meni je bolj rajcig , če me po hrbtu gladi kaka mišičasta roka … 😉

… če pa dolgo ne jahaš , pa to draženje zgleda tako , da te točno tam olupi … zdej pa sam presodi 🙂

Nikita je pa sicer opazila , da jaha več moških kot žensk , ergo , Sp boš moral anketno vprašanje nasloviti še kam drugam , hehe ..

saj ni bila anketa,no;-)) sam firbec me malo matra.
Glede hrbta bi nekako šlo,sam glih mišičasta pa ta moj krampelj ni 🙁
Sp

New Report

Close