Najdi forum

Zdravo,

Zanima me ali obstaja kakšna krema oz. karkoli, da omiliš rdečico na licih?

lep pozdrav

Hm, ne vem, kaj puder ni dober?

Ja … po mojem je tudi najboljše puder … ali pa barvana krema …

Lp, Bgv

…najbolje da malo povprašaš po drogerijah… vem da je moja sošolka imela eno kremo prav za to, ampak se ne spomnim kako se ji reče… žal!! sigurno se pa dobi kaj, ti se malo pozanimaj pa bo… drugače pa puder…

LP

Po moje puder!

Lp

Puder že, vendar v vročini, ki jo imamo sedaj, ne moreš uporabljati pudra. Vsaj jaz ne.

Zivjo!

Poskusi s kasnim sencilom za lica-naj poleti obraz diha brez pudra, licka pa malo s copicem pobarvaj v odtenku, ki ti ga bodo svetovali v drogeriji…

pa,pa

Kaj pa krema za samoporjavitev? Mogoce zakrije rdecico! Nisem prepricana, samo sklepam!

mislim, da imajo v lekarnah Kremo Fade out prav za to!

Tudi sama imam zelo tanko in občutljivo kožo, zaradi česar se pojavlja rdečica. Lahko da so vzrok kapilare, obstajajo postopki pri kozmetičarki, ki jih odpravijo, O kremah, kot je fade out sem slišala da so celo škodljive, zato ti res priporočam, da obiščeš kozmetičarko. Meni je pomagalo tudi da se tuširam in umivam samo z mrzlo vodo. Vsekakor pa moraš nujno uporabljati kvaliteten puder, predvsem pozimi.

Tudi jaz sem slišala, da fade out ni preveč zdrava. Aja, puder poleti res ni rešitev in če rdečica ni čisto blaga se je s tekočim pudrom ne da prekriti. slišala sem, da obstaja nek hmeljev(10% izvleček) pripravek, ki skrči žilice in odpravi rdečico.

New Report

Close