Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Licenca za prevoze – jo je kdo opravljal?

Licenca za prevoze – jo je kdo opravljal?

Pozdravljeni,

opravit moram licenco za prevoz potnikov modul M3…. Poznate morda koga, ki jo je opravljal? Bom vesel nasvetov, gradiva…

Hvala!!

Matej

Gradivo mislis ? Ali kaj

M3 modul ti na izpitu vkljucuje tudi vprasanja iz M4 M2 M in M5…
Uglavnem imam komplet .
Napisi kam te kontaktiram

Minanina, tako ja, gradivo, pole, karkoli bi lahko pomagalo… aja, M3 vključuje še vse ostalo? Je lažje naredit samo za M2, za notranji prevoz potnikov?

Hvala, prijazna si…!… tule je moj mail:

[email protected]

Matej

Gradivo je za pripravo na preizkus znanja za pridobitev spricevala o strokovni usposobljenosti upravljalca prevozov v cestnem prometu. Za module M3, M3,M4,M5

Mi smo izvozniki in smo zaradi konstnatnih problemov z zamujanjem prevoznikov kupili svoja dva kamiona.
Tako ,da sem jaz delala npk za upravljalca prevozov. kobajagi po zakonu. Gradivo ki ga imam pa zajema vse.
Vec informacij pa po mailu ,;) cim utegnem lp.

Popravek * module M2 M3 M4 in M5

Aha, ok…potem še blago…. jaz bi samo sem in tja koga peljal s kombijem…

Super, hvala! 🙂

Ce rabis delat iz M3 prevoz potnikov bos imel tudi vprasanja iz modula m2 m4 in m5.

Kolikor se spomnim edino taxisti so imeli krajsi test.
Pa jih je takrat tudi od cele horde samo pescica naredila.

Ti posljem sliko fascikla na mail. Kasneje. Lahko se pa pozanimas tocno kaksno gradivo rabis . Ampak mislim da je to kar to kar imam.

Minanina ce se slucajno imas gradivo, bi te prosila ce lahko kontaktiras tudi mene. Oziroma, ce ima kdo od vas tukaj za modul m4 in m5, bi lepo prosila. Kupim😃

No ali pa Matej, ce imas slucajno in ne rabis vec😃

M3 vsebuje vprašanja iz M1 in M2! M4 in 5 je tovor. Razen če hočeš delati za potnike kot tudi tovor teroboje v mednarodnem prometu. Sam izpit se mi ne zdi težek, tudi če prej nimaš izkušenj. Je lažje, če delaš smao recimo M2 ampak potem ne moreš voziti v tujino :/ kar je velik strel v koleno.

Imam komplet gradivo, rešena testna vprašanja in videe rešenih primerov z razlago za M3 če koga zanima.

Jaz sicer potrebujem gradivo z M4 in M5, ampak tudi za M3 bi prislo prav, ker je v modulu 5 zajeto cisto vse iz vseh modulov..

kma09 ali kdo drug, ali imate za modul M3 odgovore na vprašanja tipa “P” (potreben neposreden odgovor).
Lahko me kontaktirate po elektronski pošti: [email protected]

Do solz sem se nasmejala rofl!! Pa kdo se kaj tak izvirnega spomni ha ha. Kakorkoli, odlično opravi izpit

Salabayzer poseka, ne vem, zakaj si se smejala? Takšno pomoč lahko dobiš tudi pri pripravah, ki zaradi Coronevirusa zdaj niso na voljo. Zagotovo to ni dovolj, da opraviš izpit, ker je ta del eden od najlažjih delov izpita.

Zdravo, še ima kdo tole, rabil bi za modul M5. Mednarodni prevoz blaga.
Hvala

še imate tole?
lp,J

LAHKO PROSIM ŠE MENI POŠLJETE ODGOVORE NA M5 ZA UPRAVLJALCA PREVOZOV HVALA PROSIM
[email protected]

AHKO PROSIM ŠE MENI POŠLJETE ODGOVORE NA M5 ZA UPRAVLJALCA PREVOZOV HVALA PROSIM
[email protected]

kma09 ali kdo drug, ali imate za modul M5 odgovore na vprašanja tipa “P” (potreben neposreden odgovor). Lahko tudi od M3.
Lahko me kontaktirate po elektronski pošti: [email protected]

Hvala in Lep pozdrav

zdravo,
če bi bil kdo pripravljeno prodati zapiske in odgovore, mi naj prosim javi na [email protected].
rabim za m5 modul

hvala

Pozdravljeni.

Tudi jaz bi potrebovala vse za M5, če ima kdo. Kupim.

Lep pozdrav.

Če še kdo rabi, imam dostop do portala e-učenje še enih par dni ter tiskano gradivo za modul M3, ki sicer vsebuje snov za vseh 5 modulov, vendar so rešena izbirna vprašanja za M1,M2,M3, kakor tudi študijski primeri, delno rešena pa imam tudi vprašanja z prostim odgovorom. Prodam za 200€ 🙂
kontakt: 070999734

Pozdravljeni,

Ima kdo se kako gradivo za share-at  modul M4 in M5(vprasanja-odgovori, gradivo)[email protected]

 

Hvlaaa:)

Se ima kdo gradivo za modul M4 in M5?

Pozdravljeni,

jaz bi tudi bila zelo vesela odgovorov za modul M5. Ali jih je kdo pripravljen deliti?

New Report

Close