Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Lili…dej mi pošlji

Lili…dej mi pošlji

Aha pa sej vem,da se midva večkrat vsak po svoje zatipkava..ampak drgač se pa razumeva kajne?

Dons me je ena sama nežnost…uhhh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mucaaaa!!! Kako si našla na svom kompjuteru virus?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Vse je ponorelo…to bi mogla videt..heheh pošta se jekar sama pošiljala kaos totalni..dej pazi kaj odpiraš…zdej mam urejeno.Ma tak program ki pošto že prej pregleda..tako ob dobivanju in pošiljanju..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A si naletela na kakšno posebno datoteko? Mislim na ime.
Kateri antivirusni program imaš?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Nortona…prišla je čist običajna pošta kot da sem neke knjige pri izoteriki naročila..čist nedolžno..eto pa je blo!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma, jest tud dobivam kar neki. Danes sem dobila od Avtocentar – Noresize. Nimam pojma kaj je, nobenega teksta, samo priponke. Ne bom nič več odpirala. Nortona imam onega iz leta 2000, zato si ne morem preveč pomagat.
A ti imaš ta novega Nortona?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ja seveda novega..sej ga je treba na vsake tolko časa posodobit.Kako leto traja pol pa nanovo…na link: g-kabel.si tam si lahko zlaudaš dol antivirusni program in ga namestiš v računalnik..naredi to..ja tiste priponke so tud mene pokopale.Če ne poznaš kar pusti,brezveze reskirat in odpirat,kaj veš kaj je…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

da mam zdej nameščenega lej dopodne mi je sam odkril dve pošti,ki sta spet bili okuženi in poslani na moj mail..in čist preprosto.. jih je sam zavrnil…uff a viš..se ga res splača met!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

oki, si me prepričala. Ga bom namestila. Sem že dopoldan probala, takoooo počasi loada, da bom probala jutri zjutraj.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ja veš preko kabla gre nam hitro..kot bi pihnil..zato ti verjamem..sej bo doma v miru uštimaj…se slišiva kej! papa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close