Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lisičkaaaaaaa*******

Lisičkaaaaaaa*******

Hmmm čaki na kaj pa tebe lahko ulovim??!!

Mogoče na topli domač kruhek…ali prošutek njamsiiii..kje si?
A kej diši…????

Čaki mogoče ti pa pripeljem enega ta frišnega v uniformi,ki je voljan učenja,treniranja,ki rabi trdo roko.

Ali pa….???? Aha tuki te ziher ulovim…ampak ne povem,boš ze videla,..pridemo okoli poldneva z vso potrebno dokumentacijo…Do takrat pa bodi pridna…Presenečenje sledi………….Kaj pa ne izdam…!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Na uniformo, bo ziher padla!
grem ponjo!

Šefice, očeš da te molimo jeli 🙂 e pa neču…. još!

nova
Uredništvo priporoča

šef(ica) na službeni poti 🙂

Pa dobro , no , pa kaj tolk težite s to lisičko ?!
Pa kaj je bla tako posebnega , kar drugi nimajo ?!
Bla , pa šla , pa kaj , a drugi , ki pridejo , niso nič vredni ?

Nikita , ki bi tud znala kej napisat in ima tud full rada uniforme , pa tud lisičkin stil zna kopirat , ko ste že tolk navalili s to lisičko

Potem pa super, dobrodošla.
Na, cmoka!!

No , končno , hvala , vsaj eden , ki me malo pošmirgla , zdaj ko je moj brus nekam odmaglil :)))

Nikitki je full všeč zajček

Viš tudi ti se meni dopadeš, tako prijazna in prikupna si. Pa tudi huda in stroga, če je treba. Zajček že ve,kdo je odkritosrčen. Prav ! Lahko si moja prijateljica v dobrem in slabem!!
Ah, za Brusa pa ne skrbi, on je spet na drugem forumu…..lovi………

cmoka, zajček, ki se mu Nikitka dopade!

Ma , bruska sem pa kot kaže mal prestrašla , pa je danes kar lepo tiho doma 😉

Nikita se lahko obnaša tud kot šefica , če vam manjka mal trde roke , ni problem

Hmmmmm a misliš Nikitka-kitka a da bo kole šlo,hmmm se boš pa mogla orenk potrudit.naša lisička je bla unikat.nevem, če ma mogoče dvojnico,ja me bo treba prepričat .Glede naveze brus in Nikita bemti da bi šlo…al pa…zmeraj bolj in bolj verjamem da bi šlo,sucer pa sem taka naivna muca,da ti verjamem oki probi,sej bomo pomagal,če ne bo šlo.

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hej Nikita … a ni Michael tvoj frajer??

drugač pa .. a ne obvladate vi tm tistih zadev .. čip v ušes pa to .. da se zgubljene duše takoj najdejo 😉 .. hahahahaha

B.

Seveda jim manjka trda roka. Kar poglej jih, neugnance, kaj so vse včeraj počeli, ko je zajček pridno in pošteno kuharil doma, oni so ga pa na veliko žingali tle okrog. Jaz jim nisem kos, ne gre, ne znam, ne morem. Res samo trda vzgoja po špartansko jih lahko spravi k pameti!!

Ajd Šefice… dolazi on sutra :)))

Jani zna šta je O zna

Hm!

Smo mal prikrojili scenarij 🙂
Michael se je nekam spridil , pa je ravno takrat uletel Bruce , ki se je pol izkazal res za enga brusa :)))

Ja , čipe , slušalke , oddajnike in to smo že montiral , tko da čist dobro vem , kje se trenutno preganja ;)))

Nikita je že v tisti puntati , ko je postala šefica Sekcije

pitam se pitam .. ko onda …… die hard 😉

A unikat da je bla ta vaša lisička ?
Dobr , sej sem tud jest en velik :))) unikat :)))
Pa še če se fejst potrudim , jo znam kar dobr skopirat 😉 Se bom potrudila , da je ne boste tako pogrešali !

A veš , da si pri Brusu kar dobro pogruntala ?
Je res en brusek , je , ma bi pa šla ta naveza , sem gvišna , da bi , smo kar za eno gliho 🙂

N.

hm za nikito al brusa?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

… ja , in tretji dan je od mrtvih vstal ….

Nikita je verna , velika noč se bliža

Zdravo !
Po dvodnevnem oddihu naletim spet sem . Res ste barviti . Zaenkrat še ne razumem , sicer se mi svita .
Pridružujem se čebelici in ježku ……..hm , hm , za bruca in nikito ….. Sicer neznano znana,dobrodošla v sončno gmajnico , kljub današnjemu dežju .
Še enkrat zdravo vsem prisotnim in tudi tistim , ki so še v dospetju.
Muca , tebi pa še poseben pozdrav , saj si danes priklicala tudi tiste , ki nismo bili poklicani in nismo bili vklopljeni .
čao
pati

paty

in velikonocni zajcki bojo okol nosil .. ……sej je res ze dolg cajta minil od Bozica :):))

cebelica, ki bolj verjamevvelikonocnegazajckakotpavbozicka

k ma pikasto masnco okol vratu :):))

čebeli, lučko prosim!!!

Knedl, knedl :))

ps: še vem za dežnik :))

kresnicka jo nese :):))

knedl, knedl

Katere barve pa se zajcu najbolj dopadejo ?
Bomo mašnico kupli :)))
Mora bit lep in urejen …. in sladek …… ko Toblerone ….

njammm , Nikitka

New Report

Close