Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Lizala sva…

Lizala sva…

… ko nora… in sladoleda bilo je dovolj za oba, kaj ne, Hely!!! Hihi hi, ona ga je dobla z smetanco :)))

Lepo si me počastila!!! …itak, a bo pa gorenjc… je treba tradicijo ohranjat :)))

Ja ja, dobila sva se, če ste v dvomih in lepo nama je biloooo… iiiiiiiiiihhhaaaaaaaaaaa!!!!

In toliko časa si rabil, da si to priznal…jaz pa mojo Helčko včeraj po krivem lovila…lepo, da sta uživala…en malček sem pa ljubosumnica, veš to Medi!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ooooo, digi dagi, te bom taaaakoooooo… hi hihi

ja okej…..saj ne bom ljubosumka več, saj vem, da si tudi moj-moj;))…bom pridkana in čičala in čakala, da še midva ponovno liževa

tisto kar sva takrat, ki je obema pasalo….se še spomniš???;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… jaaaaaaaa, ostali pa sramežljivo so naju gledali… hi hihi, prav jim jeeee, šleka šlek :)))

Ja…pa so naju res gledali???Se smejim…cmoka lumpi, saj ne bom več izzivala…bom pridna!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A maš še neregistriran motor?
Ostalo je pa itak vajina stvar!
😉
Sp

Hihi, bil je z avtičem… ima takga fajniga ku se da zad lepu ležat… hihi…

ja ja, ostalo je pa najina stvar… aneda moj-moj? ihhaaaaa

Če bi bla tu BUgi,bi takoj rekla,kako je najlepši na motorju fakat!
;-)))
Sp

Ona se ta vikend onegavi v Umagu…sam za informacijo.
Če bi kdo hotu it njene joše dol gledat…ker baje na teh motor showih zlo rada meče cunje od sebe…hihihihi

karavankota,hihihihihi, a si bla pesek…ponavadi je tam zadaj peseka vozil;)),hihihihi…saj ne bom več lumpačka, ablubm

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Haalooo, kakšnega peskaaaa??? Od kje pa toooo!???? S kom si me zamenjala, alora!!!???

Medi…nekoč pred mnogimi leti…si pa le vozil peseka, ali ne…sedaj pa ne bom vec lumpacka…alora…pridna bodva oba in pika! Bejž u kino…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hi hihi, sem zamenjal pse za peseka… ja keku pa pišeš lumpa…
Pesek… sem mislu uni za beton delat ali kaj takega… hihihi
Za peseka pa vem, da veš, saj sem ti pravil, aloooooraaaa!!!
Upa, zdaj je pa že cas za v kinooooo!!! IIIhhhhaaaaaa :)))

New Report

Close