Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ljubav je na selu

ljubav je na selu

Aja, pa še nekaj: tale Valentina je tudi zelo nesramna in vase zagledana. Pa saj ni taka lepotica, no … Do Zorice je bila prav nesramna, kot češ, poglej me, kako sem lepa, ti pač nimaš šans proti meni … Prosimmmm???

Meni se ne zdi lepša od Zorice.

Pa še mahnjena na denar. Na fb se pritožuje, ker na poroki ni dobila dovolj kuvert, polnih denarja.

Sem en dan gleda 5 min in se vprašam, kdo sploh to gleda? Hrvojeti na POP – u?

Na HR RTV je bilo tole predvajano že lani ali celo predlani. Mi je mal hecno, ker je sedaj pri nas tak hit ta oddaja.

Se strinjam s predhodnikom, da je to hit oddaja v Sloveniji, kajti kamorkoli greš, se folk neprestano pogovarja o tej oddaji, nihče nič ne gleda, ampak vsi vse vedo.
Ta ubogi Jovica, ki je bil že pri predhodnikih tako pomilovanja vreden zaradi nesrečne ljubezni, je dobil še košarico v živo od njegove nesojene ljubezni Nikoline.
Rekla mu je-zgini od tod, na maram te več nikoli videti. Pred kamerami. In odšla je neznano kam, vzela jo je megla.
Ah ta ljubezen….

Take oddaje potrebuje narod, da se zabava. Ne pa neke težke intelektualne oddaje, ki jih niti približno ne razume. Pogledaš in poslušaš novo sezono ljubav na selu, eno Darinko iz Čile in se samo smejiš. V realnosti niti bicikla ne bi prislonil na njo, ampak OK show must go on LOL možda se pojavi neka ljubav ako bože da LOL

Valentina je prava baba. tako se dela, eliminiraš konkurenco in zagrabiš dedca. je vedela, kaj hoče.

Kaj pravite a se prijavin na slovensko verzijo? Mogoče bi me kakšen dedec naguzil.

A ni bil golf? 🙂
[/quote]

Prva 70letna plehpička, ki sem jo videla v lajfu. Cajti se res spreminjajo😂

Sedemdesetleni Mari je bilo premalo, kar ji je Miljenko nudil. Premalo hrane, premalo zabave, ona je pričakovala od njega, da bo razturil. Pa nič.
Izbral je mlajšo Zorko, ki jo je na koncu nockautiral, ker ne mara nobene, da ga komandira.
Miljenko, Miljenko misliš, da sedemdesetletnice potrebujejo kaj drugega kot udobje.

Ne vem zakaj se je sploh prijavil v ta sou. Deluje kot normalen mozakar. Je pa ze v uvodni epizodi povedal, da mu je pred kratkim umrla zena za rakom. Ki je ne bo nikoli prebolel. In da je ni, ki bi jo lahko nadomestila.
Sploh pa ne neka zmesana furija pri sedemdesetih.
Amen.

A zakaj to folk gleda?

Ker se po ogledu v primerjavi z vecino teh biserov pocutis ko Einstein.

Poleg tega pa so nametali na kup zelo razlicne ljudi. To pa pomeni konstantne prepire in zato zeljo po gledat se.

Vse je samo denar.

tastarega je tak nekdo drug prijavil, ne? torej sam niti ni imel interesa….

Pa dobro, zakaj se pa vse te punce prijavljajo za na kmetijo, potem pa izjavljajo: joj, blato, sovražim blato, pa ni mi za delat v hlevu, pa živali se bojim, …..

Res ni point v tem, da bo kdo koga zapecal, ampak druženje ljudi različnih socialnih stanov.

Reklama pa tudi prida svoj magnet. Ta Miljensko je iskal na primer družbo, da se malo razbremeni misli na izgubljeno ženo, ki jo je najbrž neizmerno ljubil. In kot ponavadi se konča tako, da morebitne kandidatke pri teh starih ljudeh ne sežejo prejšnji niti do kolen.

Največje zanimanje pa sta požela Jovica in Nikolina.

New Report

Close