Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubesen po domače na Pop tv

Ljubesen po domače na Pop tv

Itak v družbi kaki pir popije. Se je pa med snemanjem napila snemalna ekipa in delala špetir. V živo je Vesna zelo lušna za videt, pa res lepo postavo ima. Saj ni res, da jo ni nihče maral, ampak ona je izredno izbirčna. Ta ki ga ima sedaj, je pravi lepotec in še 5× bolj ptemožen kot Vesnini starši. Tole kar zdaj pišem, bo kmalu v cajtengih.

Seveda, potem pa svizec naredi, kar pač svizec dela:))


Teoretično bi bilo možno, da je sosedov. Vendar pa je bil zelo mali mucek in ni videti, kot da bi ti Kasaši imeli prve sosede 5 metrov proč, zato mislim, da je bil ta bolan mucek njihov. Res žalostno, danes sem gledala ponovitev, pa te kar stisne, ko vidiš, kako brezbrižni so ljudje, tudi taki, od katerih tega ne bi pričakoval (izobražen ….). Uboge živali.
[/quote]

Kolikor sem gledala, živi Miši na vikendu, kmetijo ima pa nekje drugje. Na vikendu ima svojega mačka, ki izgleda zdrav. Tisti hlev, kjer sta stiskala paradižnik je nekje drugje. Lahko da je tisto garjavo mače od tam. Ne verjamem, da bi bil Miši tako brezsrčen …

A kdo ve, kaj je tisto stiskanje paradižnika, zakaj se to dela? Jaz sem to prvič videla.


Verjetno da se dobi seme.

O bog, enim vam je res dolgčas. Če je pa tolk premožna, pa tolk fejst, pa ima potencial dobit si enga vrhunskega športnika, tako da maldane bo zdaj zdaj povabljena na poroko Harrya in Megan, zakaj pa si potem sramoto dela pred vso Slovenijo? Ker bi rada bila igralka? Dvomim. Očitno ji manjka par ojrov. Jaz drugega razloga ne vidim. In seveda je možača. Ne zato, ker zna delat, zato, ker se tako obnaša. Hodi kot desc, govori kot desc, nobene miline ni v njej, pa grozno nerodna je s fanti, ali pa ji kamera dela težave. Sugurno je fejst ženska, delovna, lušna, morda tudi poštena, je pa pač tudi možača. So pa možače lahko tudi naličene in z nalakiranimi nohti, da ne bo pomote, ona pa je možača brez tega.

Mi je pa letos ves šov malo oduren. Oni Jože, ki je videt simpatičen, govori tako, kot da je en psihopat. Mihael se zdi kompletno usekan. Vesna izpade, kot da si je pripeljala domov harem. Vse skupaj je patetično.

Ja pa saj je logično, da so (vsak po svoje) poden od podna. Zato pa tudi SO samski.

Mah, po moje nekaj naredi tudi trema.

Tudi meni se je že zgodilo, da sem kdaj pod pritiskom kako tako rekla, da v normalnem stanju nisem mogla verjeti sama sebi. Kar nekaj blekneš. Je pa v redu, če to ni posneto in tega ne gleda cela Slo. 🙂

Prav bedno je gledati oddajo, ker je (pustimo igrano ali ne) izgubila smisel. V soboto je bilo samo pričkanje bab med sabo katera komu kaj…brezveze. Namesto, da bi se kaj pogovorili, izvedeli en o drugem kako stvar, se grejo izpade ljubosumja kok je bil kdo s katero in kje in kaj je rekel….ah bruh

Sicer se strinjam, da nekdo, ki ima vse poštimano v glavi, ne bo sodeloval v takem šovu.
Ampak je pa nekaj: velika večina luzerjev, zgub, pijancev, narkičev, lenuhov je poročenih.
Tako, da ja, poznam ogromno ljudi, ki so podn od podna, so pa poročeni.

Jožko meni deluje, kot da se je prijavil zato, ker so nekega dne s prijatelji sedeli v gostilni in se temu smejali, potem pa je debata nanesla tako, da če se kdo izmed njih upa prijaviti in da zmaga, bo dobil … plato pira ali kar pač že.

Ker se mu na daleč vidi, da mu do Vesne ni, mu je pa do zmage.

Tole z Joškotom se tudi jaz strinjam. Vesna mu je malo mar. Ko pride blizu je že ves živčen od zadrege. Zelo mar mu je pa do zmage. Uboga Vesna je pa zaljubljena do vrh glave. Glede na njeno starost, bi že morala bolj uporabljati možgane in resneje gledati na situacijo, kakšne osebe ima pred sabo.

V tem šovu ni nobenemu do nobenega. Zelo razvidno je, da ni nobene kemije pri nobenem od parov. Je pa res nekoliko očitno, da zlasti fantje ne vedo, kaj naj z Vesno. Mogoče tudi zato, ker je malce “napadalna” in tudi na zmenkih kot en precej robat moški :))

Meni se zdi Miha kar iskreno zagret za Vesno. Mi deluje ena taka dobra duša, samo Vesni ni ravno do njega, najbrž je premalo lep.

Zakaj se ta Vesna tako zelo smeši pred celo Slovenijo? Če jo do 34 leta ni nihče hotel, zakaj bi jo zdaj? Mogoče bo dobila kakega retardiranega pijanca, ki jo bo mlatil, delal pa nič. Zakaj takoj skače v vsakega, samo da jo bežno pogleda? Strahotno je odbijajoča s svojo pojavo, groznimi zanemarjenimi zobmi in s svojim vsiljivim obnašanjem. V čipkastih oblekicah je pa sploh groteska.

Možačasto obnašanje?
Verjetno zato, ker ni razvajena, lena, mestna princeskica?
Za razliko od povprečne MONe, je ta Vesna sposobna za delo, ni razvajenka.
[/quote]

Ženstvene ženske misliš da niso sposobne za delo? Sploh veš kaj je ženstvenost? To je bolj energija, gibanje ipd., ne lakiranje nohtov in petke.
Moja mami že celo življenje dela na kmetiji. Orng dela. Stara je 60+, pa izgleda mlajše kot ta punca. Tudi zobe ima urejene. Pa nima miljonov. V bistvu ima 500e penzije. Pa ja zelo ženstvena je. Ena bolj ženstvenih žensk kar sem jih kdaj spoznala. Žal se to ni preneslo name. Pa živim v mestu in si lakiram nohte :). Ampak nikoli ne bom tako ženstvena, ker to prihaja iz znotraj.

Ženstvene ženske misliš da niso sposobne za delo? Sploh veš kaj je ženstvenost? To je bolj energija, gibanje ipd., ne lakiranje nohtov in petke.
Moja mami že celo življenje dela na kmetiji. Orng dela. Stara je 60+, pa izgleda mlajše kot ta punca. Tudi zobe ima urejene. Pa nima miljonov. V bistvu ima 500e penzije. Pa ja zelo ženstvena je. Ena bolj ženstvenih žensk kar sem jih kdaj spoznala. Žal se to ni preneslo name. Pa živim v mestu in si lakiram nohte :). Ampak nikoli ne bom tako ženstvena, ker to prihaja iz znotraj.
[/quote]

Torej hočeš povedat, da nisi ženstvena, da si možača, kljub temu, da si lakiraš nohte?
NO ja, za ne kmetijo nalakirani nohti res niso.

Torej hočeš povedat, da nisi ženstvena, da si možača, kljub temu, da si lakiraš nohte?
NO ja, za ne kmetijo nalakirani nohti res niso.
[/quote]

Ne nisem možača. Nisem pa tako ženstvena kot so bile včasih ženske. Naravno. Ne nekaj narejeno. Mile, nežne večino časa. Kar ne pomeni da niso garale kot nore!
Pa za informacijo, z nalakiranimi nohti ravno tako lahko delam na kmetiji kot če nimam nalakiranih. Kaj bi me tiste pol milimetra barve na nohtu oviralo ne razumem najboljše?
Isto lahko gumo menjam, olje menjam v avtu, drva pomagam bratu pospraviti in scepiti, si urediti frizuro, se obleči kot ženska, skrbeti za svoje zobe, populit dlake, skuhat kosilo in spečt super sladice, se zleknit v tivoliju na dekco in brat knjigo ali pa uživat v operi. Seveda ne vse naenkrat a ne. Vsaka stvar ima svoj čas. Samo v tvoji glavi so ženske ki ne izgledajo kot da so prišle iz samotnega otoka kjer ni glavnikov, zobnih ščetk in britvic bolj sposobne. In tiste ki razen dela nimajo nič drugega v življenju. Dobra tolažba. Uživaj še naprej.

Ne nisem možača. Nisem pa tako ženstvena kot so bile včasih ženske. Naravno. Ne nekaj narejeno. Mile, nežne večino časa. Kar ne pomeni da niso garale kot nore!
Pa za informacijo, z nalakiranimi nohti ravno tako lahko delam na kmetiji kot če nimam nalakiranih. Kaj bi me tiste pol milimetra barve na nohtu oviralo ne razumem najboljše?
Isto lahko gumo menjam, olje menjam v avtu, drva pomagam bratu pospraviti in scepiti, si urediti frizuro, se obleči kot ženska, skrbeti za svoje zobe, populit dlake, skuhat kosilo in spečt super sladice, se zleknit v tivoliju na dekco in brat knjigo ali pa uživat v operi. Seveda ne vse naenkrat a ne. Vsaka stvar ima svoj čas. Samo v tvoji glavi so ženske ki ne izgledajo kot da so prišle iz samotnega otoka kjer ni glavnikov, zobnih ščetk in britvic bolj sposobne. In tiste ki razen dela nimajo nič drugega v življenju. Dobra tolažba. Uživaj še naprej.
[/quote]

Nisi ženstvena, si ti napisala.
Torej si možača.
Hja, babe z dolgimi nalakiranimi nohti niso za kako rabo. Da bi si jih pa katera samo lakirala pa imela kratko postrižene pa je verjetno izjemna redkost.
Poznam pa eno, ki je vedno govorila, da si nohte zato poštriha, da se ne vidi kako so umazani.

Kaj je tisti bolani maček od dr. Kasaša preživel kdo ve!?

Zdaj vemo, kake ženske so Mišiju všeč. Gazdarice.

Ooo madona!! Ste videli danes, ko je prišla na Jožetovo kmetijo hčerka od ene tekmovalke (ne vem kako ji je ime)? To je tista Monika, katero je Renato domov poslal, ko ga je spraševala same bedarije… Saj se spomnite, ko ga je na prvem (in seveda edinem) zmenku spraševala, kako zadovolji žensko, pa če ji z njim vedno pride… Renato je bil v taki zadregi, da sploh ni vedel, kaj naj reče.. Sedaj pa je prišla Jožeta fehtarit, naj mamo izbere, pa da bi imela rada še eno sestrico ali bratca,
Pa mater, te babe so pa res čist usekane… Zdi se mi, da punca nima glih sto pik…
Jao, kaj bi se Jože zaje..bal, da bi si jih privlekel na kmetijo OMG

Si ziher, da je to tista?

Če je to res, je jasno, da so POPovci povlekli v šov obe, mater in hči – najbrž sta dobili vsaka 50 €….

Pa tista punca, ki je prišla k cigotu Mišiju…. Prva, ki je imela nek normalen zmenek (Vinarium), ostale so pa buče pobirale in paradižnike mečkale… in potem ta cepec Miši “ugotovi”, da je ta tanova najlepše obnašala…. Ja menda, če je bila pa edina, ki je bila na n

V Sloveniji lahko na prste ene roke prestejem zenske, s katerimi bi se bil pripravljen skupaj postarati. Tanja (voditeljica) je se najboljsa baba v tej oddaji.

Ta Kasaš je v bistvu tak…. aseksualen?!

New Report

Close