Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubezen po domače – Vesna ni več z Joškotom, ampak je z Mihom

Ljubezen po domače – Vesna ni več z Joškotom, ampak je z Mihom

Miha je zaljubljen v Vesno. Vztrajnost ga je daleč pripeljala. Dobil bo kar si želi in hoče. Enak primer je Anamari iz Dolenje vasi. Ponos, samozavest?! V vojni in ljubezni je vse dovoljeno.
Poznam kar nekaj takšnih primerov, pa so z drugo žensko ali drugim moškim srečni že desetletja … Tisti, ki pa hodite čez življenje z egom kilometer pred nosom, pa tudi prav … Vsak po svoje …
Vesni želim srečo v ljubezni, dolgo jo je iskala … Tudi Jožetu Mastnaku.
[/quote]

Je bilo že objavljeno, da tudi Jože in Anamari nista več skupaj.

Ampak je pa razlika med imeti nekoga rad in preprosto biti neumen. Kako bi se ti počutila, če bi dobro vedela, da si druga izbira? Da se tvoj moški samo tolaži s tabo? Če bi prišla nazaj tista njegova prva izbira, ne bi premišljeval niti 5 minut, preden bi se te znebil?
Vesna se je tako zatrapala v Joškota, da je to cela Slovenija gledala. On pa vanjo ne. Miha, ki pa se je tako, kot se je ona zaljubila v Joškota, zaljubil vanjo, je zanjo le tolažba in “vsaj da imam približno enega dedca”. Žalostno mi je to. Miha je očitno dober, čuteč in iskren fant, zaslužil si je kaj boljšega.
[/quote]

Glej odgovor hbdfnjfd zgoraj. Ti je še boljše odgovoril/odgovorila kot pa jaz.

Ampak je pa razlika med imeti nekoga rad in preprosto biti neumen. Kako bi se ti počutila, če bi dobro vedela, da si druga izbira? Da se tvoj moški samo tolaži s tabo? Če bi prišla nazaj tista njegova prva izbira, ne bi premišljeval niti 5 minut, preden bi se te znebil?
Vesna se je tako zatrapala v Joškota, da je to cela Slovenija gledala. On pa vanjo ne. Miha, ki pa se je tako, kot se je ona zaljubila v Joškota, zaljubil vanjo, je zanjo le tolažba in “vsaj da imam približno enega dedca”. Žalostno mi je to. Miha je očitno dober, čuteč in iskren fant, zaslužil si je kaj boljšega.
[/quote]

Se strinjam! Eno je, če imaš nekoga rad, drugo je, če si njegov predpražnik. Sicer jima privoščim srečo, ampak mislim, da bo Miha slej ko prej spet sam.

Ampak je pa razlika med imeti nekoga rad in preprosto biti neumen. Kako bi se ti počutila, če bi dobro vedela, da si druga izbira? Da se tvoj moški samo tolaži s tabo? Če bi prišla nazaj tista njegova prva izbira, ne bi premišljeval niti 5 minut, preden bi se te znebil?
Vesna se je tako zatrapala v Joškota, da je to cela Slovenija gledala. On pa vanjo ne. Miha, ki pa se je tako, kot se je ona zaljubila v Joškota, zaljubil vanjo, je zanjo le tolažba in “vsaj da imam približno enega dedca”. Žalostno mi je to. Miha je očitno dober, čuteč in iskren fant, zaslužil si je kaj boljšega.
[/quote]
mi smo zadevo gledali pol leta, ampak v resnici je ljubezen po domače trajala glih tri tedne vsega skupaj.
28.8. so imeli kick off v mozirju, konec septembra pa zaključno srečanje v kamniku. 6 dni snemanja na domovih in en vikend na izletu.
torej, je vse skupaj trajala “romanca” med vesno in joškotom reci in piši en teden.
taka globoka ljubezen, da bi se ga celo življenje spominjala, torej to ni mogla bit in noben tip se ne more čutit ogroženega zaradi tega.

Se strinjam! Eno je, če imaš nekoga rad, drugo je, če si njegov predpražnik. Sicer jima privoščim srečo, ampak mislim, da bo Miha slej ko prej spet sam.
[/quote]

Ja, težko bo, kateremukoli. Preveč groba in dominantna ženska je. Sicer srčna in delovna, tudi luštna, ampak nobene ženske miline ni v njej. Nekaj je vzgoja, nekaj ima pa že v sebi…(pa sploh ne gre za afnanje in lepotičenje, da ne bo nesporazuma)

New Report

Close