Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek LJUBEZENSKA

LJUBEZENSKA

Dobro jutro, gmajna mila, gmajna draga.

Lep sončen dan na čaka, lep ponedeljek,
yyyyyyyyyyyeeeeeeeeeeeeeeeeeessssssss,
kajne Jani. Le kje hodi to bitje sončno danes
zjutraj. In Muca, si ta gospodičnica še ni
skuhala kavice ????

Kako nam je že bilo rečeno pri veroku: ljubite se med seboj, da je oznanilo, kajne? Tako je, prijatelji, ljubimo se med seboj. Ne pozabimo, da je to nekaj najlepsega. In da tako pravi tudi Kajetan Kovič v svoji pesmi:

LJUBEZENSKA

Na svetu je mnogo dobrih ljudi
in mnogo velikih otrok
in toliko malih, neznatnih stvari
in toliko dobrih rok.

Živela je deklica, kdo ve kje –
preveč širok je svet -,
živela je deklica – kdaj – kdo ve,
tega je mnogo let.

Zmeraj nemirna kakor nebo
od prvih do zadnjih zvezd,
ujela je v svojo drobno roko
še svojo in mojo povest

sredi sveta, kjer je mnogo ljudi
in dvakrat toliko rok
in v ljubezni mnogo velikih stvari
za dvoje velikih otrok.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Navsezgodaj nekaj lepega

Uh tole pa paše…evo mene evo mojo kavico..he sam gospodična pa res nisem..ja včasih bila…pol je pa neumna bila….heheh:))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Saj nič hudega, si pa tako mladostnega
videza, da ti človek komot reče gospodična!
Dobro jutro muca, moja kavica je že tam, kamor
je bila namenjena! Zdaj pa brzim pod tuš, ko v
drugi kopalnici slišim fen, kar pomeni, da bo voda
zdejle meni tekla ! Čau.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hehhe čau…….
jest sme si pa grenko kavo skuhala…Bljek!
Hej sploh ne vem,da je dons ponedeljek..bi mi se prileglo res 2 dni počitka..Vikend hoče..vikend…)))
Sej res..prijatli moji..zakaj vas ni blo..zakaj mi niste pripeljali svojih sončkov..aaa?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zdaj je pa pametna

Evo enga sončka – mene

Heheh sevede…Kako si sonček naš?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Full dober. Sem bil na morju včeraj. V Poreču.

wau..jest ma dol eno žlahto…..je blo fino?Kej pihalo?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Marija :))) lep apesmica za začetek lepega tedna z najlepšim dnevom – ponedeljkom :))))

DObro jutro tebi in krasen dan!!!! Pa tudi vsem ostalim!!

lepa pesmica 🙂

Jutro vsem !

Ma kaj je lepega na ponedeljku..ma prau nč:;;; UUU Janček lupčka..na na sam ponedeljek..Muco pa ušesek boli..:(((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

En mal, ampak je bilo pa toplo. Me je že mokalo,da bi se vrgel v morje

jutro

Antibiotka engal. ;o))

jutro Sebi .

Ntibiotik..ki se mu reče antidelo….Nč mi ne diši….
Kaj sem lena…uh..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Oj zajček..jutrčka…zdej je pa res že čas,da se stanje normalizira kaj praviŠ?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jutro. Kako kaj?

Diši ali ne diši – bo uhec nehal bolet

tudi tebi muca jutro 🙂
lepo jutro :)))))

Nekako drugače kot sicer , ampak še vedno sem jaz !!!
:)))))))
Jutro , yap Sebi..

Kako je res…da je včasih dovolj le beseda…in tile tvoje napisane besede…so več kot dovolj, da človeku polepšajo dan. Lepo jutro, lep dan želim tudi jaz tebi!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

SONČEEEEEEEEEKKKKKKKK..poglej ga :******************************:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close