Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ljubi mili Jezus. Katastrofa na dveh nogah.

Ljubi mili Jezus. Katastrofa na dveh nogah.

Se strinjam z vsem napisanim, tudi meni so smešni, ampak, bodimo realni. Ta vlada ne bo preživela in Jajo to ve! Samo tiho čaka na nove volitve, takrat bo pa ta Jajo zmagal s 50+{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Tega se pa bojim. Pa nisem ne za Jajota, ne za šarca, na žalost nisem za nikogar, ker nikogar ni za volit, vsi so isti.
[/quote]

Zakaj ne bi volili kar tebe?
Potem bo vse čisto drugače.

Ne morem dovolj povedati, kako me razveselite SDSjevci z vsakim postom, kjer penite nad Šarcem. Pa ne zato, ker bi imela Šarca tako rada, ampak zato, ker se vsakič znova z zadovoljstvom spomnim, kako je čelavi popušil.
[/quote]

Naj Šarec dobi priložnost, čeprav zmaga ni bila prepričljiva in te volitve so bile kar nekaj. Janša, Cerar, Bratušek, Pahor,… so imeli svojo priložnost. Kaj so obljubljali, delali, naredili je bilo videno. To je to. Nebes od politikov in politike tako ali tako ne pričakujem. Politika obstaja zato, da poštenim državljanom greni življenje!

Zakaj ne bi volili kar tebe? – zato ker ne kandidira!..tepec
Potem bo vse čisto drugače.
[/quote]

Zakaj ne bi volili kar tebe?
Potem bo vse čisto drugače.
[/quote]

Ne bo možno. Veš zakaj? Ker premorem malo lastne samokritike in vem, da ni dobro obuti prevelikih čevljev, Šarec pa je naredil točno to!


[/quote]

Pa naj kandidira, pa da vidimo, kako bo poslej vse čisto čisto drugače.Tudi trava ne bo več zelena, ampak modra.

Naj Šarec dobi priložnost, čeprav zmaga ni bila prepričljiva in te volitve so bile kar nekaj. Janša, Cerar, Bratušek, Pahor,… so imeli svojo priložnost. Kaj so obljubljali, delali, naredili je bilo videno. To je to. Nebes od politikov in politike tako ali tako ne pričakujem. Politika obstaja zato, da poštenim državljanom greni življenje!
[/quote]

šarec – ni zmagal, pa je premier,
erjavec – ni bil izvoljen, pa je minister,
bratuškova – ni bila izvoljena, pa je ministrica,
..ostali neizvoljeni – Jan Škoberne, Anja Kopač Mrak, Peter Vilfan, Uroš Prikl in Dominika Švarc Pipan , so postali sekretarji,….
…in to naj bi bila naša vlada? za božjo voljo, še izvolili jih nismo!

Pa naj kandidira, pa da vidimo, kako bo poslej vse čisto čisto drugače.Tudi trava ne bo več zelena, ampak modra.
[/quote]

pa resnično samo blebetaš.

Pa naj kandidira, pa da vidimo, kako bo poslej vse čisto čisto drugače.Tudi trava ne bo več zelena, ampak modra.
[/quote]

Pa preberi zgoraj moj odgovor pa potem blebetaj naprej! A razumeš, eni ljudje pač nimajo samokritike zato pa imamo vsepovsod nesposobne ljudi na ključnih položajih.

a ti butl resnično misliš, da vsakim ki mu ni šarec všeč je avtomatsko za sds?
maš očitno takšno fobijo proti tej stranki, da se ti očitno še sanja o njej!
[/quote]

V Murglah tako povedali. To je sveta resnica.

šarec – ni zmagal, pa je premier,
erjavec – ni bil izvoljen, pa je minister,
bratuškova – ni bila izvoljena, pa je ministrica,
..ostali neizvoljeni – Jan Škoberne, Anja Kopač Mrak, Peter Vilfan, Uroš Prikl in Dominika Švarc Pipan , so postali sekretarji,….
…in to naj bi bila naša vlada? za božjo voljo, še izvolili jih nismo!
[/quote]

V našem sitemu trenutno volimo “župane, predsednika, poslance”. Ti, ki jih ti naštevaš niso nič od tega. Seveda pa lahko deluješ na tem, da se voli tudi le-te (ministre, sekretarje, do uslužbencev za šalterjem) bil bil pa to dokaj unikaten sistem 🙂

šarec – ni zmagal, pa je premier,
erjavec – ni bil izvoljen, pa je minister,
bratuškova – ni bila izvoljena, pa je ministrica,
..ostali neizvoljeni – Jan Škoberne, Anja Kopač Mrak, Peter Vilfan, Uroš Prikl in Dominika Švarc Pipan , so postali sekretarji,….
…in to naj bi bila naša vlada? za božjo voljo, še izvolili jih nismo!
[/quote]

murglski klovni. zato nastavljeni, da plavi s pomočniki lahko še naprej krade.

šarec – ni zmagal, pa je premier,
erjavec – ni bil izvoljen, pa je minister,
bratuškova – ni bila izvoljena, pa je ministrica,
..ostali neizvoljeni – Jan Škoberne, Anja Kopač Mrak, Peter Vilfan, Uroš Prikl in Dominika Švarc Pipan , so postali sekretarji,….
…in to naj bi bila naša vlada? za božjo voljo, še izvolili jih nismo!
[/quote]

So odpisani dobro poskrbeli za svoje stolčke in to je očitno glavna prioriteta te vlade in rezultat zadnjih volitev. Upam, da se motim!

V našem sitemu trenutno volimo “župane, predsednika, poslance”. Ti, ki jih ti naštevaš niso nič od tega. Seveda pa lahko deluješ na tem, da se voli tudi le-te (ministre, sekretarje, do uslužbencev za šalterjem) bil bil pa to dokaj unikaten sistem 🙂
[/quote]

..in ti primerjavaš uslužbenca za šaltrom z sekretarjem, ki ima vpliv in vleče 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} niti pri odločitvah?..nisi zastonj mentalna sirota.

So odpisani dobro poskrbeli za svoje stolčke in to je očitno glavna prioriteta te vlade in rezultat zadnjih volitev. Upam, da se motim!
[/quote]

se ne.

šarec – ni zmagal, pa je premier,
erjavec – ni bil izvoljen, pa je minister,
bratuškova – ni bila izvoljena, pa je ministrica,
..ostali neizvoljeni – Jan Škoberne, Anja Kopač Mrak, Peter Vilfan, Uroš Prikl in Dominika Švarc Pipan , so postali sekretarji,….
…in to naj bi bila naša vlada? za božjo voljo, še izvolili jih nismo!
[/quote]

Kako sem jaz za časom. Sploh nisem vedel, da vlado oziroma predsednika vlade, ministre in državne sekretarje volimo državljani na neposrednih volitvah. Kdaj pa je bila sprememba zakonodaje, ki je uzakonila tak sistem?

Kako sem jaz za časom. Sploh nisem vedel, da vlado oziroma predsednika vlade, ministre in državne sekretarje volimo državljani na neposrednih volitvah. Kdaj pa je bila sprememba zakonodaje, ki je uzakonila tak sistem?
[/quote]

poslance pa! vse kar naštevaš je pa posledica izvolitve! tudi sekretarje!
..obljuba dela dolg! – očitno si res za časom, če tega ne veš!

verjetno bomo sli slovenci v gozd in pocakali na konec dogajanj tujina, tu smo eksperti, se pothniti…mogoce je le upanje v nasi dediscini., se potuhniti in cakati.
[/quote]

Gozd? Hahahaha!
Jaz imam ta “gozd” takoj čez severno mejo. Ko bo šale konec, selim firmo in sebe v Avstrijo.

..in ti primerjavaš uslužbenca za šaltrom z sekretarjem, ki ima vpliv in vleče 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} niti pri odločitvah?..nisi zastonj mentalna sirota.
[/quote]

No, če si mnenja da uradnika za šalterjem pa le ne bi bilo potrebno voliti, pa volimo ustavne sodnike – ti imajo ogromen vpliv, ali pa morda škofe – tudi ti imajo precejšnega
Osebno sem sicer povsem zadovoljen s sistemom kjer volimo kar volimo, tebi (ki si mentalna “veleposestnica”) pa ta sistem nekako ni jasen

naj te raje skrbi za slovenski narod. Smesni so vsi politiki, se ti ne zdi, ki prodajajo slovenijo. Brez veze se smejati politikom, te raje preziraj, da se naredi red. Narodu se manj, da se smejes, tujka.
[/quote]
Sama nisem opredeljena po političnih barvah. Bolj poslušam kaj povedo in potem kaj delajo.
In pri Šarcu opažam, da je še v kandidaturi za predsednika Pahorju očital, da se premalokrat jasno izrazi, oglasi in pove svoje stališče kadar gre za pomembne zadeve, očital mu je tudi pisarjenje preko družabnih omrežij…
no če ga sedaj Šarca pogledam kot predsednika vlade, še ni bil nič konkreten – celo celo kampanijo ni jasno predstavljal svojih stališč podrobno in natančno, niso imeli imen kandidatov – vse je bilo rečeno, da bo že prišel čas ko bodo povedali, temveč je v nekem intervjuju nazadnje celo rekel, v smislu, da lahko da celo nikoli ne bo se konkretno izrazil, da pač dejanja štejejo. kako zdaj – če si potrebo po jasnem izražanju stališč, drugim očital v preteklosti????
Prav tako je v fijasku sestavljanja vlade se pogosto oglašal preko soc. omrežij v figurativnih njegovih primerjavah dogodkov s prevoznimi sredstvi… pa to, da bo sam glavni in podobne zafrkancije preko soc. omrežij…

Kako le – če je to še slabo leto nazaj vse očital drugim???

Še najbolj pa bode vsa nekonkretnost in zmeda, ki jo je naredil v gospodarstvu z izjavami tako v koalicijski pogodbi kot tudi z načinom sodelovanja in podpore tistih, ki z njim sodelujejo.
Naredijo “drek” in potem nobene konkretnosti kako bodo to ven izpeljali in rešili, da bi ljudje vedeli pri čem dejansko smo.
Da o njegovi medlosti, nekonkretnosti, pravzaprav nezanesljivosti in nezaupanju v samega sebe pri predlaganju kandidata za ministra, ki ga po zaslišanju kar sam umakne, sploh ne govorimo.
Kako naj zaupamo predsedniku vlade, ki sam predlaga kandidata, ki ga potem zaradi nezaupanja sam umakne.

Evo to so dejanja njegova, komaj je začel, pa niso niti slučajno briljantna.

poslance pa! vse kar naštevaš je pa posledica izvolitve! tudi sekretarje!
..obljuba dela dolg! – očitno si res za časom, če tega ne veš!
[/quote]

Sklepajoč po tvojem pojasnilu smo vladnike torej posredno le izvolili. Ker so jih izvolili poslanci. Torej ne piši traparij.

Hahaha! Našel si človeka, ki je bil vpleten v kar nekaj hudih afer, ki pa jih je režimski medijski zbor lepo pometel pod preprogo.
Nihče, ki gre v politiko, ne gre tja iz altruističnih vzgibov, vsi gredo po svoj kos plena, vprašanje je le kolikšen kos imajo v mislih in kaj to pomeni za narod. 😉

No, če si mnenja da uradnika za šalterjem pa le ne bi bilo potrebno voliti, pa volimo ustavne sodnike – ti imajo ogromen vpliv, ali pa morda škofe – tudi ti imajo precejšnega
Osebno sem sicer povsem zadovoljen s sistemom kjer volimo kar volimo, tebi (ki si mentalna “veleposestnica”) pa ta sistem nekako ni jasen
[/quote]

očitno mi je dovolj jasen, da opazim, da izvoljeni poslanci pripeljejo še en kup dreka sabo ali ga naknadno nastavijo! ponavljam, usluga dela dolg.
glede ustavnih sodnikov in škofov, ti pa svetujem;
– piši na ministrstvo za pravosodje, predlagaj spremembo (sem za)
– piši v vatikan, predlagaj spremembo (nisem za, ker vernik ni biti obvezno)
morda te oboji uslišijo;)

očitno mi je dovolj jasen, da opazim, da izvoljeni poslanci pripeljejo še en kup dreka sabo ali ga naknadno nastavijo! ponavljam, usluga dela dolg.
glede ustavnih sodnikov in škofov, ti pa svetujem;
– piši na ministrstvo za pravosodje, predlagaj spremembo (sem za)
– piši v vatikan, predlagaj spremembo (nisem za, ker vernik ni biti obvezno)
morda te oboji uslišijo;)
[/quote]

Oprosti, ti imaš probleme z osebami, ki zasedajo položaje na katere niso bili “izvoljeni” (ker to seveda niso izvoljivi položaji).
Jaz sem pa že enkrat jasno zapisal, da mi trenutni sistem , ko volimo, kar pač volimo povsem ustreza in ne zahtevam glede tega nobenih sprememb.
In kar se tiče tega, da usluga dela dolg, verjetno v neki meri velja. Sedaj, kdo pa ima več dolgov (in bo moral posledično vračati več uslug) pa imava verjetno zopet diametralno različno stališče :-).
Mislim, da jeen od izvorov sedanje “gonje” ravno problem, ko si je nekdo nabral precej dolgov, ki jih sedaj (brez položaja) ne more poravnati (bratu brez njegovega “položaja” pač posli ne “zalaufajo”, pa tudi firm ni, ki bi morale za njegovo neumešavanje kaj plačati)

Sklepajoč po tvojem pojasnilu smo vladnike torej posredno le izvolili. Ker so jih izvolili poslanci. Torej ne piši traparij.
[/quote]

po mojem pojasnilu bi lahko razbral, da ne vemo kdo je komu kaj dolžan!.. sosedu, sosedi. prijatelju, žlahti, mafiji,….itd. nekdo pač mora plačati račun za kampanjo ali stolček!
In če smo njihove dolgove posredno izvolili, ja smo jih!

Oprosti, ti imaš probleme z osebami, ki zasedajo položaje na katere niso bili “izvoljeni” (ker to seveda niso izvoljivi položaji).
Jaz sem pa že enkrat jasno zapisal, da mi trenutni sistem , ko volimo, kar pač volimo povsem ustreza in ne zahtevam glede tega nobenih sprememb.
In kar se tiče tega, da usluga dela dolg, verjetno v neki meri velja. Sedaj, kdo pa ima več dolgov (in bo moral posledično vračati več uslug) pa imava verjetno zopet diametralno različno stališče :-).
Mislim, da jeen od izvorov sedanje “gonje” ravno problem, ko si je nekdo nabral precej dolgov, ki jih sedaj (brez položaja) ne more poravnati (bratu brez njegovega “položaja” pač posli ne “zalaufajo”, pa tudi firm ni, ki bi morale za njegovo neumešavanje kaj plačati)
[/quote]

človek je izvoljen kot poslanec v RS, kot poslanec je lahko predlagan in potrjen kot minister!
erjavec, bratuškova nista bila izvoljena kot poslanca! narod jima je rekel ne! – seveda imam potem probleme s takšnimi osebami!
službe sekretarjev pa v tem mandatu izgledajo tako kot, strankarsko opravičilo kandidatu, ker ni bil izvoljen s strani naroda!
Saj veš, ni važno kaj pravi narod, ti si not!

New Report

Close