Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ljubica…

Ljubica…

Zgodilo se je. Kot se zgodi večina moškim tega sveta. Zgodilo se je tisto, kar je bilo pred… meseci še nemogoče… Kako se je zgodilo?

… nekega dne, sem jo zagledal… vsa v soncu, njen pogled, ki je izdajal skrivnostnost misli, njena vitka postava, zaoblenji boki, da o ritki niti ne govorim….. Lepota, ki se je ne da opisat…. Najin prvi pogled je bil precej bežen, a v srcu sem čutil, da se bova še srečala.

Res je bilo tako. Nedolgo za tem sem moral ponovno v tisti kraj in nestrpnost je rasla. Ali jo bom videl ponovno? Ali bo njen pogled spet namenjen meni? Njena graciozost… privlačnost pogleda… njen pogled, ki je izdajal, da sem ji všeč…

Srečal sem jo… nisva spregovorila besede, pogled je povedal dovolj, da sva oba vedela… da sta se našli sorodni duši… V tistem trenutku sem vedel, da enkrat bo moja…

V zadnjem mesecu sem naredil vse… da bi bila… moja. Samo moja. Še celo v nedeljo sem bil pri maši in molil k vsevišnjemu, da bi se končno srečali in ostali v enem najini… sorodni duši. In očitno je prav ta molitev pomagala. Ker…

Včeraj sva šla z ženo spet v tisti kraj. Prijazen prodajalc nama je v roke stisnil ključe in nama zaželel varno vožnjo….. In od včeraj.. mojo garažo krasi … skoraj čisto nova ljubica… Fiat Marea… s klimo in.. ooooooooooo, ta pogled…. Zato danes tudi nisem mogel spati in vam zato tole tudi pišem. Nekomu je pač treba povedat… a ne 🙂 da imam novo ljubico.. v garaži.. pravo konjenico….

Želim si samo to, da bi me crkljala in razvajala.. kot to zna samo…. :)))))))

Dragi prijatelji in prijateljice….. vabim vas na en krog.. počasneih užitkov z mojo novo ljubico!

Jani želi vsem res en full lepo dobro jutro in full lep dan.. če tudi brez ljubic :))))

Ej Jani, prijatelj mladi !

Brus ima najraje take, ki se jih lahko včasih posodi, he, he :))))))

ČESTITKE IN VSO SREČO!

Da te ne bi preveč “ožulila” v denarnico, da bi ji maskara čimdalj stala, da te ne bi peljala na pot spreobrnenja (v kak kanal) in glej, da ji ne boš predolgo zvest. Raje jo čez čas menjaj za mlajšo, lepšo.

Saj veš, končno ti ni žena :))))))))))))

Upam, da boš glavna tarča zavistnih moških pogledov ovih dana.

Bruce :))) bom striktno upošteval vsa tvoja priporočila.. ko pa se bomo testno.. vozili po vašem koncu.. se slišiva prej in …. ma ke ti slišiš, tistih 150 konjev.. pa kaku prede…. :)))

Jani komi čaka.. da bo konc bolniške :)))))

Ej, molči, molči, lepo ti je padla ta bolniška.

Jo boš pedenal, pa glancal, pa poliral, pa prevlekce, pa avtoradio, pa alu platišča gor, 215/45-18, pa Remus, glih prou, da si doma človek božji.

No, ne rečem da hodi ravno po kolenih okoli nje, no, samo……….

Jani, vesela sem , da ti je končno pripeljalo……

nov avto v garažo!

Lp, zajček

Jani ima zdaj tak feeling kot sem ga imela pred štirimi meseci.
Stavim, da boš sredi noči vstal in gledal, če je še tam :)))))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Lili, to se je zgodilo danes.. ob 5 sem buljil v strop in študiral….. a je še al ni več :)) v garaži :))))

Jani ma danes prov res full filling :)))

O, Lili, če se meni sredi noči vstane, nič ne gledam če je še tam……

Zajček.. kako sem šele jest 🙂

Jani želi zajčku posebno lepo jutro :))))

Ma.. bi jest tud po kolenih okol nje.. samo… :)))

Jani nau n’č alu gor.. ker je že.. pa radio tud :)))

Čaki.. k bi ti mel v garaži.. hondo…. pol bi tud gledu ;))))

Oja, sehurnu de!

Veš kaka razlika je bila, ko sem imel Hondo, od ostalih avtov?

Ostali avti so na dvorišču stali, oziroma stojijo, Honda me je pa čakala.

:))))))))))))) Brusko je spet v formi!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

ja, ja ja 🙂

Jani pozna take občutke ja :)))))

He , he , Jani , se mi je takoj zdelo , da to ne more bit to – ker ti bi jo stegnil pred vsako žensko ljubico , da bi se samo pokadilo za tabo ;)))

Ker pa gre za tako fino ljubico , katere kvalitete znajo res v vsej globini ceniti samo pravi muškarci , he , he , no , kako naj ti rečem – ko boš šel vanjo , stori to z vsem možnim občutkom , sproščenimi čuti , vidva sama – pa bo užitek popoln. Za prvič tako. Za naprej pa – čim večkrat jo deli še s kom , mogoče celo z , hi , hi , ljubico ;)))

Nikitka ti želi popolnoma varno ljubezensko zgodbo

Kaj sta lepi par..ona te bo vozila okrog,ti boš njen gospodar!!!!!!

Janiiiiiiiiiiiiiiiiii bravo,čestitke..in čimveč varnih kilometrov.Naj ti dobro služi..oz celi družini..pa pazi!!!Nogo zmerno na gas! heheh wauu tud jes sem vesela zate!!

P.s. zaslužiš še marsikej,ker si tko priden ….a poznaš uno pesem..vem,da danes bo srečen dan..to sem začutil že zjutraj!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dober dan Jani,

no, sej se mi je zdelo, da tu ne bi izlival čustev, če bi šlo za ljubico iz mesa in kosti.

Želim ti uspešno vožnjo in čimprej si pozdravi koleno, da jo boš lahko sprobal in jo nateral do daske. Otroke pelji do morja v Žusterno v Aquapark, če še niste bili. Je super.

Mišon

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Ljubica ni ….

… blond :):))

Cestitke!

opa Jani :)))))

vama je končno uspelo … ČESTITAAAAAAAAAAAM 🙂

sej tist krog .. na katerega vabiš .. naj bo kmalu, ker me res matra en firbec .. kako hudiča slišiš, kdaj avto prede .. hmmmmmmmmmmm … to mi boš moral še razložit :)))

pa … srečno vožnjo 😉

B. ki ima bol malo pojma o avtomobilih …

In da bi v njej čimprej izprobal sedeže s svojo
prvo in pravo ljubico, bemtiš. Dokler tega ne narediš,
se nikar ne vozi, te lepo prosim, ker bo ziher kaj
narobe. Ker je ne moremo drugače “zavarovati” –
s kakšno flašo npr., jo bomo mi, forumovci zavarovali
tako, da to, kar piše zgoraj, in to brez ta malih prič, pač moraš naredit!
Jebi ti tvoje koleno, vsedita se v ljubico in pojdita se ……………………

M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hohohho Marija.. a ti bi ga kr tkole krstila hahaha no! tega se pa res ne dela…a ni škoda zicev??!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He , he , sej ima najbrž še najlon prevlele gor :)))

Nikitka si prav predstavlja Janija , ja , z njegovimi dimenzijami , tam za volanom v ne čist ortodoksni pozi , he , he…..

O ti Nikita ti, to “nežno vstopanje vanjo”, pa
ves tisti “možni občutek”, pa vsi tisti “sproščeni
čuti”, pa tisto “vidva sama – pa bo užitek popoln”,
ja, vse to me je spomnilo na “moj vstop v mojega
ljubimca”, heh, heh, heh! To se res tako pobožno
in s strahospoštovanjem dela, da človek kar verjame ne, dokler ni sam na tem!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja , he , he , tvoj ljubimec sicer ni največji , je pa res lep temen lepotec ;)))
Dimenzije so glih prave – ne prevelik ne premajhen .
Sploh pa , kdo že pravi , da velikost ni pomembna ?!

Nikitka da tudi nekaj na velikost in splošno opremljenost

ah kaj bi..glavno da stoji..na dvorišču mislim..jest sme čist ponosna na mojga miškota….posebne opreme nima pa tud velik ni…sem zadovoljna da je moj!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close