Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ljubica…

Ljubica…

To, da je “moj”, tako se reče, bemtiš! In –
moj je res tako lepcen, teman, uf, enkraten je!
In – moj je!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jani, vesela sem zate. Srečno in varno s tvojo novo…. ljubico…. seveda. Dobro te je zapeljala, sedaj pa pelji ti njo.

Sončka

Pandica

Mišon….. predvidevam.. da se tud taki izleti sedaj lahko izpolnijo veliko hitreje in varneje :)))

Jani se zahvaljuje za idejo :)))))

:))))))))))))))))) ma je ku moja.. ljubica :))))) samo da je …. moja že orenk siva :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Avto… prede.. k ga jest vzamem v roke :)))))))))

Jani pa ve.. da tolk kojnov skup.. bolj težko prede.. pa vendarle :))))

Pandica.. sem jo glih kar peljal na sprehod.. pa moram rečt… ma je ku… s škatelce :))))))

Jani vrača sončka… Pandici in.. vsem ostalim :))))))))))

Jani, jest sem pa mislila, da je del te dodatne opreme tud kolovrat, k ga bo moral kdo med vožjo vrteti…

Ampak Nikita, tole tvoje opisovanje vstopanja v mojo ljubico… huh.. vroče :))))))))))))))))))))

Jani ma zdej dost… ljubic :))))))))))))))))

Marija.. tud koleno ni več tisto, kar je bilo :)))) Sem pozabil.. zakaj sem sploh v bolniški :)))

Jani bo upošteval Marijine modre nasvete :))

huh….. :)) kakšno vlogo pa igrajo tukaj živci, muca :)))

Jani je vesel, da ma muca tud svojega.. ljubimca :)))

hja 🙂 kolovrat.. no ni glih standarden del te opreme 🙂 da se ga pa dodatno montirat :)))) samo ne vem, če bi kdo vrtel to stvar… med vožnjo :)))

Jani ne zna presti.. na kolovrat :)))))))))

Dej ga raje doma pustit, ker če se zbodeš nanj (res da nisi star 16 let) boš zaspal, dokler te ne zbudi kaka trnjulčica !

Pa še potem je nevarno, da te spremeni v žabo.

🙂 Hja.. problem je v tem.. da sploh ne vem.. kje nej ga dobim.. da bi lahko med vožnjo predel :)))

Jani lahko zaupa Brusu, da 5 valjev.. naredi.. ma tako musko.. da lahko samo radio ugasneš :)))

Verjamem, a še raje bi res slišal.

No, sej sva itak zmenjena za jih teh 5-(po)valj(at). :))))))))

Čebelica, ti znaš eno stran več kot knjiga :))))))))))))

Dej mi napopat eno Hondico plizzzzzzzzzzzz !!

Joj, čvelčka, meni pa enega metalno modrega,
gladkega, ej, e……… svetlečega, eeeee……….
puntota, a, a, a?
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

In medtem se ljubica postara. in zgodba se zaključi že na začetku…

zici mater..ne živci..haha joj se mi zdi da si v vsej tej evforiji sreče td en mal živčen..kaj…??? Zici..sej so legen a ne?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mojga miškota pa ziher ne more..hehehehe ga ni več v arhivu…je pa take lepe mišje modre barve!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hmmm sej pomoje bi tud vsaka tko lepo zapredla..ljubica mislim,če bi se le dočepala tvojih rok..!!
Upam da si mi kej zrastu zdej!heheheheheh…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

za pravega drvarja :):)))

bzz bzzz

ja.. hmmmm, muca :))))) glih mi ni do tega, da bi še prov zrasu :)))) samo.. sem ja.. zdejle .. za ene 10 cm ;)))))) zrasu :)))

Jani pa ne misli tako :))))))))))))9

muca.. k bi jest znal spravt sliko gor… mam v arhivu ene… par slikc :))))

Jani je mel tud mišje modrega… včasih :)))))

aha :))))

Upam, da mi bo ratalo slikco gor dat , če mi je brat prov povedal .

A je mogoče takle :

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

New Report

Close