Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ljubica…

Ljubica…

Naj se ti spocijejo ocke na modrini :):))

:):))

cebelica ma pa srebrnega … tra la la …. bzz bzzz

Aha, ni blo dobro. Kaj pa tkole :

Upam, da zdej bo.Zgleda da je manjkal narekovaj.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Maaaaaaaaa seveda da je..čist tak!! Cmok..eh a viš mišon kolk mava midva skupnega..še preden sem te spoznala sem ga vzela za svojega mišončka..avto namreč in ga prav tako poimenovala…

Sej drgač je v garaži še ena večja žval sam k ni čist moja…pižojček 806 pa tud je moder sam take hmmm modro vijolične barve..temen bolj…ampak mi je bolj dražji moj miško!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ah no…sej žiher tko misleš no….k ti paše en mal!1 Zakaj ne bi..če lahko!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

O ti čvelčka ti, kako mi srce hitreje bije.
Ja, ti pa si žvalca, mala sicer, ampak iz nje
rata en hadu velik boss! Čvelčka, nek ti se
tvoje ruke pozlate, dušu i srce tako več zlato imaš.
Cmoooooooooooooočččččččkkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, pa še +1, saj veš kaj!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

No, čebelca.. pol mava vsaj to skupnega.. da je Fiat in srebrn :)))))))

Aja, sam še to, čvelček ljubi zlati mili,
le kako, le kako, se sprašujem, si ti
vse vedela, le kako?
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ej, čebelica, si mi “zapihala”

Drvca, da bi se jih še Bog razveselil. (edino mene je takoj zaskrbelo, kdo jih bo razsekal, ovako krupna)
Hondica in to ne navadna, top model, NSX, da se ti ustavi pamet.,,,

strela čebeli, jaz te kar vzamem !!!

Tudi če imaš majhno kuhinjo, neč zato, pa obljubim, da bom vse baklave in knedlne pojedel razen enega.

Pazi, Barbara, kako ti bo razlagal, da ne bo on kaj predel, namesto avta.

Podpišem kuj :))))

Jani prov rad prede.. če ma.. pospešek 😉

New Report

Close