Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubica 20 let starejšemu

Ljubica 20 let starejšemu

Pozdravljeni,

 

Sem 30 letna ženska. Imam problem, ki ga nikakor me morem izključiti. Imam fanta, ki ne živiva skupaj, sva pa skupaj 10let. Sem ljubica 50 letnemu bivšemu sodelavcu. Začelo se je tako…. bil je december, delali smo po dva na šihtu, delala sma midva, nekajkrat… on je zabaven, popularen, poročen, en otrok, žena ravnateljica. Nikoli nisem v njem videla nič, niti čutila nič. Večkrat me tudi klical in mi pošiljal smse. Med delom me je večkrat hecal, govoril vice. Večkrat me je pobožal, čeprav tega nisem hotela pa sem mu to tudi rekla. Skupaj sva bila na izmeni 12 ur, več dni. Pa je minil mesec, med tem sva po delu šla tudi na kavo, gledal je zaljubljeno( sem si mislila, ok kriza srednjih let)želel me je poljubiti pa nisem hotela, saj nisem nikoli nameravala imeti z njim kaj, kaj šele s poročenim. Pa sem mu spet lepo povedala da naj se ne heca. Pisal mi je vsak dan, tudi klical…in ja zgodilo se je, meni! Po enem mesecu mi je dal poljub..želel je sexati pa nisem hotela. Ker je bil veseli december smo s sodelavci nazdravljali, in po pijači se je zgodilo. Zabluzila sma na delovnem mestu. Ja sexala sma! Vem sem nora in tako boste tudi komentirali! Sexala s poročenim! Pa je minil dan in mi spet piše, da bi on večkrat ponovil pri njemu na najemniškem stanovanju, kjer ni žene, saj on in žena bivata v hiši! Živita na veliki nogi, letno po 4x na dopuste, itd. Pa sem rekla da ne! Spet sva delala skup in me omrežil in z besedami mi je obrnil celo glavo. On je postaven, lep. Pa sem si mislila, ok, bilo je odlično z njim, pa tudi z trenutnim partnerjem se ne razumeva najbolje. Pristala sem spet z njim v postelji pri njemu na stanovanju, in to potem vsak mesec po dvakrat eno leto. Potem sva situacijo obrnila in je hodil k meni domov. Sedaj to traja že dve leti. Sex z njim je odličen. Ko sva skupaj se imava noro lepo. Ampak, jaz mislim da je čas da prekinem zadevo. Vedno omenjam da ni lepo kaj dela družini in mogoče naju zalotijo. Tudi z moje strani je podlo. Ko to omenim se obnaša grdo in mi govori naj ne pišem več ter se poslovi. Pa spet mine nekaj dni in spet bi rad mene… na tega tipa sem se tako navezala, da se ne morem več odvezat! Tudi jaz se počutim v postelji z njim z adrenalinom ki ga z mojim partnerjem nimava že nekaj let, saj ni sexualni tip.  Vedno me je motilo ko mi je pisal vsak dan tudi klical..sedaj ko piše na par dni ga že pogrešam ker ga ne slišim. Zadevo sem že 3x prekinila, da se nisva slišala po en mesec, vendar se je znova začelo od začetka. Ker se nikomur ne zaupam vas prosim za pomoč kako ga izbrisati iz glave, saj sem mu tudi večkrat tudi omenila, da je vsega kriv on ker me je do tega pripeljal.

 

Hvala

Ti bo čivšek svetoval on je požrl vso pamet sveta plus kokošino spermo

🤣 bo ja…

 

ja za žent si… prava cura.

nova
Uredništvo priporoča

Zapravljaš svoj dragoceni čas za nekoga, ki se samo igra s teboj. Veš, da imaš samo eno življenje in da bi bilo ok, da če želiš otroke, da si jih ustvariš s normalnim, poročenim moškim? Ali da bi bila v nekem ok razmerju, kjer si bi bila z moškim v oporo vsak dan?
Sex je dober? Saj je lahko še s kom drugim. Pa saj odnos ni samo sex … 2 x na mesec imaš sex in to ti ustreza? A samo spi s teboj ali imaš kakšne koristi od njega?

Ah,  nehaj s smiljenjem samemu sebi. Ne morem, ne gre …  Zmoreš, če se res odločiš …

Naredi seznam vseh njegovih slabih lastnosti in razlogov zakaj vajina zveza ni dobra in pametna, pa ga imej vedno pri sebi, in ko te prime, da bi spet mislila nanj, si poglej seznam.

Srečno!

Ljubi najprej sebe, daj mu ultimat – ali ločitev ali konec. Ti pa pusti svojega fanta, ki ti očitno nič ne pomeni. Najbolje bi bilo, da si malo samska in se postaviš na svoje noge, potem pa naprej. Ker tole je mučenje vseh 4ih, ni vredno ne slabe vesti in ne živcev.

No, je še kaj drugega, kar vaju veže razen seksa?

Kaj pričakuješ od njega? Poroko, otroka? Najbrž ne bo ne enega ne drugega, on je že poročen in otroka že ima. Ti si mu samo za popestritev. Pomeniš mu samo igračko, s katero si krajša čas. Žalostno, toda resnično.

Premisli malo, koliko se ceniš? Medtem pa leta tečejo, mladost se počasi izteka. Ne zapravi svoje mladosti in svojega življenja za poročenega idiota.

Bila v eni taki hudo intenzivni zvezi. Vrtiljak od sky high do pekla in ponovi vajo. Čez čas mi je postalo jasno, da me bo ubilo, če ne izstopim iz tega vlakca smrti. Šlo je samo na en način: Popoln rez. Popoln. Sama sem menjala tudi prebivališče, službo in šla na dolg dopust v tujino. Pa je bilo še dolgo časa hudo, ker tip je seveda poskušal še doooooolgoooo, vedno je našel način. Ampak sem si raje zgrizla ustnice in vztrajala dokler eventuelno ni minilo.

S 50 letnim descem dober sex? 🤣🤣🤣🤣

Kaj vidiš na 50 letniku?

Odgovor na objavo uporabnika
mimores, 05.10.2022 ob 00:08

Kaj vidiš na 50 letniku?

Prostatis?

Pusti oba, to ni vseskupaj nič.

Odgovor na objavo uporabnika
Ena pac199, 04.10.2022 ob 17:36

Pozdravljeni,

 

Sem 30 letna ženska. Imam problem, ki ga nikakor me morem izključiti. Imam fanta, ki ne živiva skupaj, sva pa skupaj 10let. Sem ljubica 50 letnemu bivšemu sodelavcu. Začelo se je tako…. bil je december, delali smo po dva na šihtu, delala sma midva, nekajkrat… on je zabaven, popularen, poročen, en otrok, žena ravnateljica. Nikoli nisem v njem videla nič, niti čutila nič. Večkrat me tudi klical in mi pošiljal smse. Med delom me je večkrat hecal, govoril vice. Večkrat me je pobožal, čeprav tega nisem hotela pa sem mu to tudi rekla. Skupaj sva bila na izmeni 12 ur, več dni. Pa je minil mesec, med tem sva po delu šla tudi na kavo, gledal je zaljubljeno( sem si mislila, ok kriza srednjih let)želel me je poljubiti pa nisem hotela, saj nisem nikoli nameravala imeti z njim kaj, kaj šele s poročenim. Pa sem mu spet lepo povedala da naj se ne heca. Pisal mi je vsak dan, tudi klical…in ja zgodilo se je, meni! Po enem mesecu mi je dal poljub..želel je sexati pa nisem hotela. Ker je bil veseli december smo s sodelavci nazdravljali, in po pijači se je zgodilo. Zabluzila sma na delovnem mestu. Ja sexala sma! Vem sem nora in tako boste tudi komentirali! Sexala s poročenim! Pa je minil dan in mi spet piše, da bi on večkrat ponovil pri njemu na najemniškem stanovanju, kjer ni žene, saj on in žena bivata v hiši! Živita na veliki nogi, letno po 4x na dopuste, itd. Pa sem rekla da ne! Spet sva delala skup in me omrežil in z besedami mi je obrnil celo glavo. On je postaven, lep. Pa sem si mislila, ok, bilo je odlično z njim, pa tudi z trenutnim partnerjem se ne razumeva najbolje. Pristala sem spet z njim v postelji pri njemu na stanovanju, in to potem vsak mesec po dvakrat eno leto. Potem sva situacijo obrnila in je hodil k meni domov. Sedaj to traja že dve leti. Sex z njim je odličen. Ko sva skupaj se imava noro lepo. Ampak, jaz mislim da je čas da prekinem zadevo. Vedno omenjam da ni lepo kaj dela družini in mogoče naju zalotijo. Tudi z moje strani je podlo. Ko to omenim se obnaša grdo in mi govori naj ne pišem več ter se poslovi. Pa spet mine nekaj dni in spet bi rad mene… na tega tipa sem se tako navezala, da se ne morem več odvezat! Tudi jaz se počutim v postelji z njim z adrenalinom ki ga z mojim partnerjem nimava že nekaj let, saj ni sexualni tip.  Vedno me je motilo ko mi je pisal vsak dan tudi klical..sedaj ko piše na par dni ga že pogrešam ker ga ne slišim. Zadevo sem že 3x prekinila, da se nisva slišala po en mesec, vendar se je znova začelo od začetka. Ker se nikomur ne zaupam vas prosim za pomoč kako ga izbrisati iz glave, saj sem mu tudi večkrat tudi omenila, da je vsega kriv on ker me je do tega pripeljal.

 

Hvala

delala sma

avtor bolš slikaš kolkr pišeš zgodbice

Po novem mu postavi tarifo,povej mu, da nič več zastojn…plačaj ali pa pa…

 

Kaj vidi? Saj je lepo napisala, da živita z ženo na veliki nogi…torej sta s 50 letnikom FRIENDS WITH BENEFITS…I MEAN MONEY

Ti si nora ženska

 

Super, en tvoj partner je homo, drugi je poročen, zbrcaj oba in najdi novega.

To pa je čudež, enemu izmed creepy slinastih dedcev je z nadlegovanjem dejansko uspelo.

Ka te na štajerskem nimate psihologov čuj?

kakšno korist imaš od njega, koliko denarja dobiš tu in  tam , kaj ti kupi, kam e pelje, glede na to da baje oni hodijo 4x letno na dopust..Če nič do tega, potem brezveze vse skupaj..ker ima korist samo on, ki seksa z 20 let mlajšo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9615, 05.10.2022 ob 04:18

Po novem mu postavi tarifo,povej mu, da nič več zastojn…plačaj ali pa pa…

 

Tako ja, iz ljubice naj se prelevi v kurbo! Daleč od tege že tako ni.

Evo, tu se pokaže šala za resnico:

Ne jebe onaj ko je najlepši, nego onaj, ko je više uporan

Odgovor na objavo uporabnika
Em, ne, 04.10.2022 ob 23:36

S 50 letnim descem dober sex? 🤣🤣🤣🤣

Hmmmm,Ja. Jaz imam boljšega s 50 letnim kot sem imela s katerimkoli mlajšim v svojem življenju.

To je zveza, kjer se oba samo zabavata, v osnovi temelji na sexu. Kaj vpletaš slabo vest v to zvezo, prekinila jo boš zagotovo takrat, ko boš srečala pravega, s katerim si boš nameravala ustvariti družino in to verjetno ni nobeden od trenutnih partnerjev. Mogoče se bo sčasoma kaj spremenilo in takrat boš zagotovo vedela kaj moraš storiti. Poleg tega si že dovolj stara, da bi si ustvarila družino z resnim partnerjem. Samo v tem primeru se lahko malo mudi, vse ostalo je samo življenje, ki se obrača in se bo enkrat obrnilo kot se že bo.

Naj še povem jaz svojo zgodbo.Vedno sem srečevala čudne moške,se z njimi zapletala.In vedno bila razočarana.3 leta nazaj sem spoznala malo starejšega 44 letnega fanta,ki je imel družino.On je bil razočaran v ljubezni.Žena se je redkokdaj ljubila z njim.Bila sta skupaj 20 let.In tako sva se midva spoznala.On na začetku ni hotel,jaz sem bila pobudnik sexa.No in tako sva začela.Sex z njim je bil in je še vedno  fenomenalen.Bila sem njegova ljubica.Še nikoli prej je ni prevaral,ker ga je pekla vest.Potem sem jaz zajebala,ker sem mislila,da ne misli resno.In sva zaključila.No da pospešim.Spet sva se  našla.On se je ločil in sedaj sva skupaj.Prav vidiš mu v očeh,kako je srečen,jaz pa z njim.In nisem več njegova ljubica,ampak punca.

Ti sam uživej dokler mu še cura dela

New Report

Close