Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Ljubice moje zlate,

Ljubice moje zlate,

Pa tako rad bi ti z roko počasi odpenjal gumbke tvoje oprijete bluze,enega za drugim,ti nežno odpel modrček in gnetel tvoje prsi in se igral s bradavičkami.S drugo roko bi segel do tvoje zadrge hlač in jo odpel ter začutil tvojo vročo pohotnico,kako jo preliva vlaga in vročina.S prsti bi ti krožil po ščegiju in dva prsta bi zašla v tvojo muciko.Po vratu bi te poljubljal in počasi drsel s ustnicami čez ramena….Želel bi se te ..takoj,a želim,da dotiki in dražljaji trajajo neskončno in podaljšujejo prijetno napetost in poželjivost.

dragi saj veš, da te vedno pokličem-prikličem..mmmmmmm

Zdravo ljubči!

Nisva. Daš poljubčka meni?

Vedno…

Čao srči.
Veš da so moji poljubčki namenjeni samo tebi. Na starševskem sprašuješ zakaj imaš vedno največ odgovorov. Zato ker si najboljši! Čeprav se nekateri zgražajo, te še vseeno preberejo, ker upajo, da boš slej kot prej tudi njim malo popihal na dušo. Ker to res obladaš in takooo zelooo paše.:*

Hvala Majči! Sicer pa je vse tvoja zasluga. Tako lepo pišeš! Poljubčka!

Res dajmo mal delat, sicer bomo res vsi na cesti – pocestnice in pocestniki, haha

Se strinjam. Ampak ti tako pašeš, da se je težko delu posvetiti.:(
cmok

No kdaj bo dan D?

Dan D?
Mimogrede, a si ti Nodi iz risanke?

Si padla z neba?

Kako to veš?

Dan D?

Čutim.

Kje čutiš?

Saj veš kje.Trdno stanje se povečuje.

Do kolk?

Zelo…kot pohorski granit je že trdi.vidijo se že nabrekle žile,ki izstopajo,kot male modre cevčice.

Res, da?
Granit mi ni preveč ljubek, tiste žile o, to pa ja. A ima konkreten premer, ha ha?

ondič, sam backo mi pust:-)))

Kako si želi vroče,mokre,utripajoče muce.

In jo dobi al kaj?

Aja? A mene pa lahko?

Posesivnež si.

New Report

Close