Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ljubice ni…

Ljubice ni…

Do Koroške, hehehehehe
Pa ti mene:)?

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Vprašanje je letelo na Razota…….

Me pa veseli, da me imaš toliko rad….verjetno pa sva kar daleč narazen, zato malo dvomim v napisano…:-)))

Razočaran ,sem jaz – on pa vesel…..

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

v to pa močno dvomim, veš.
Njega bolje poznam kot tebe…. pa ne zameri, s “tujci” je treba biti pazljivejši…:-)))

Cmoka na lička pa vseeno.

Ja žverči moja,no!Prvo moža skoraj do nirvane spraviš,potem,ko je treba hlačke sleč,te pa glavca boli ;-)))
Sp

Nisem govorila, da me boli glava…… samo grlo, no!
:-)))

Pravzaprav pa – kakršen učitelj, takšen učenec, ne?! Se je bolj prej umakniti, mi je enkrat nekdo rekel….:-))))))))

Dobro,v grlo se lahko nekaj špricne pa naj bi pomagalo(sem bral na nekem drugem forumu)…in ti se pred medicinsko pomočjo umikaš?
ne,ne!

Imaš prav, se bom poskušala poboljšati….. samo, zdaj je pa ata stump nekam zgasnil…….ššššiiiiic, črta……
:-)))
Kaj pa sedaj?! Pomagaj, no!
:-))

Saj se bo vrnil…lumpka, tudi mene boli grlo…kam greva skupaj, ga pozdraviti???
Mogoče nama pa Razbojniček dovoli njegov ledek lizati, to tudi baje pomaga, če že ni preveč razbolelo.
Cmoka draga moja, si uživala danes?!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sem, pa izgleda, ne toliko kot ti…. ni bilo časa pošte pregledati, kaj?! Prav, saj razumem…..:-))
Cmoka kontra.

Pa ta posta moja, ga serje danes…pa dela pa ne, ti vse napisem, pa ne se jezit name, evo cmoka, sem že pridkana kot vedno, nisi jezna name, ali ne???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ma nisem, no! Samo sem probala vse svetovne naslove, ekola, odgovor pa ni in ni…..:-)))))

Pa saj ni nobene poste…samo ena je bila…si imela v mislih to???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

dve. Kdaj točno, pa ne vem več, saj veš, svetovni prvaki v brisanju še vedno zmagujemo…:-))

Ja prvo ga skoraj položiš,sedaj se pa sprašuješ kje je,ko ga s škafom obliješ!
Sp

Aha! Se pravi, da je zmrznil……:-))
Hvala, učitelj…:-)))

Raje mi še kaj povej o tistem,ker se mi bliža dan velikega dogodka!da ne bi slučajno z mehko curo ostal ;-)))

NE OVO MENE,NISEM SE OGLASIL ,KER SEM IMEL DELO
Sprevrženc- KAPA DOL , veš zakaj

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Berem te….in se sprašujem marsikaj…:)!! Recimo kaj imaš tokrat v mislih, kaj planiraš in bojim se, da nič dobrega, lump si!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Malo sem se vštulil, ……moja malenkost….hhihihi

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ti dovolim, ker si edini, ki znaš crkljati, veš to???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

HVALA cmoka na….

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Kaj žele!?napad na Drvar!..Titova votlina in tako naprej!pa saj ta scenarij se je v zgodovini že odšibal,tako,da skoraj ne more spodleteti. 😉
Sp

No kam?Jaz ji ga ponavadi dam na bradavičko,pa je vsa blažena;-)
Sp

A ker ni maila,pomeni,da sem zmagal? 😉
Oglasi se kaj,oglasi!Privatno včasih usekamo še hujše debate,da nas slučajno Primož ne skensla…:-)
Sp

New Report

Close