Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ljubice-vreče za praznjenje

ljubice-vreče za praznjenje

Samo ljubice uživajo v seksu? :)))) A samskega natepavat je pa kaj točno, neužitek al kako :))) Matr kak domet imate, res svaka čast! Se ne splača, vidim na katerem nivoju ste nekatere, tako nizko se pa ne spuščam drage moje 🙂 Ve se kar tolažite da samo ve uživate v seksu in da se naši možje kurbajo naokoli, drugega tako nimate v življenju kot tolažbe s takšnimi stvarmi. Upam, da vam pomaga 🙂 Mejte se kurbice 😉

A si kelnarca, pa postrežeš pijačo skupinam moških, ko po službici gredo v petek na “pir” in poslušaš zgodbice?

Brez skrbi, današnji moški,ki imajo svoje dostojanstvo, sebi enako dozorelo in inteligentno partnerico, ne razlagajo v javnosti v gruči napol pijanih sodelavcev ali kvazi prijatlov podrobnosti iz svoje intime. To počnejo primitvni ljudje, oziroma je samo plod tvoje mistress domišljije….[/quote]

Si misli. In ravno čez tebe partner kar hudo govori . Ti pač za njega imaš za doraslo osebo bla bla bla. Prav tako kot večina pravi da njen partner pa nje že ne vara 🙂
Smešno kajne 🙂

Ti nisi vredna niti enega centa. pa veš zakaj?
ker drugim ne moreš nikogar jemat,saj človek ni stvar,tko da sori,si mal mim zadela.

Ljubica, tudi čez tebe govori in tudi tebe (bo/bi) varal.
Ti je to tudi smešno? 🙂

A ti to meni?
Kot prvo ljubica nisem. Mogoče pa nekega dne postanem.
Kot drugo moj seveda govori o meni,jaz tudi o njem.
Kot tretje če bo varal bo pač varal. Za razliko od tebe ko bo bo pač letel.
Simpl ko pasulj.

Ne. Za gsdg…Mislim, da se to da razbrati.

Za 6546….ne delujem na tvojem nivoju. In se ne spuščam nanj. :))))

In nikjer nisem napisala, da je človek stvar, ki ga lahko jemlješ. Še razumevanje ti dela težave, ne le nivo komuniciranja.

In: zakaj že tebe to boli??? Resnica pač. Dejstvo.

Imaš težave kajne 🙂
Te možek vara pa si taaako prozadete.
Nič ne de,saj na tebi se tudi rad sprazni,pa še vse skuhano,pospravljeno ima ,pa še služkinja za dco si in njemu tudi.
kaj je potem boljšega.
tečna ženska doma ali lepa urejena,dišeča muca ,ki ga čaka in on njo 🙂

saj bo boljše,pojej tist helex[/quote]

Nisem prozadeta(verjetno si mislila prizadeta), ker nimam za kaj biti. A misliš, da bi takšen moški lahko postal moj mož, ki bi varal. Toliko pa sem vedno v življenju dala nase, da sem se sprva prepričala koga spuščam na sebe. Žal za vas ljubice lahko nekatere razmišljamo z glavo, krotimo svojo spolno slo in se najprej prepričamo s kom imamo opravka in ne damo narazen nog prvemu sluzavcu, ki pride mimo. Ve itak ne veste kaj to pomeni brzdati spolno slo, ker vam je glavno samo da je tič v lukni, ni važno od koga, samo da ste potešene spodaj, zgoraj (v glavi) itak žal ne boste nikoli.
Moj nima vse skuhano,pa tudi pospravljeno ne, ker mora kar pogosto poprijeti za kuhalnico, pa tudi nanese, da si sam zlika in se niti slučajno ne počutim kot služkinja, prej bi rekla, da kot princesa, ker imam zraven sebe zlatega princa, ki ve kaj so človeške vrednote in vem, da ne bi nikoli tako nizko padel, da bi si poiskal ljubico, ker se preveč ceni, da bi si svoj ugled kvaril s prostaškimi puhoglavkami. Je moški prve klase, ki prevzame velik del hišnih opravil in se zaveda, da lahko vrhunski seks dobi v svoji spalnici z urejeno in dišečo muco. Pa kaj to vam govorim ljubicam, ko pa ste prepričane, da imate samo ve dišeče in urejene muce, žalostno, da je to edina stvar s katero se lahko pohvalite.

Sem morala it pogledat kaj je helex-a ljubice s tem prebrodite krizo , ko čakate na dišečega, speglanega zasedenega tiča, ki je mogoče malo prej bil namočen v drugi luknji.

meni pa da lupček tisti zagon, strast, ki je doma ni več toliko, tisto ko vidiš, da te ves željan pričaka, ko me stisne k sebi, meni nič ne naklada, saj oba veva kako in kaj, ampak vem da si me želi in jaz si njega, strast je nora da kar puhti od nje v zraku, malo se še cartava, nič drug drugemu ne nakladava, samo uživava in to je to. Vse ostalo imava doma pri partnerjih.

Imaš težave kajne 🙂
Te možek vara pa si taaako prozadete.
Nič ne de,saj na tebi se tudi rad sprazni,pa še vse skuhano,pospravljeno ima ,pa še služkinja za dco si in njemu tudi.
kaj je potem boljšega.
tečna ženska doma ali lepa urejena,dišeča muca ,ki ga čaka in on njo 🙂

saj bo boljše,pojej tist helex[/quote]

Nisem prozadeta(verjetno si mislila prizadeta), ker nimam za kaj biti. A misliš, da bi takšen moški lahko postal moj mož, ki bi varal. Toliko pa sem vedno v življenju dala nase, da sem se sprva prepričala koga spuščam na sebe. Žal za vas ljubice lahko nekatere razmišljamo z glavo, krotimo svojo spolno slo in se najprej prepričamo s kom imamo opravka in ne damo narazen nog prvemu sluzavcu, ki pride mimo. Ve itak ne veste kaj to pomeni brzdati spolno slo, ker vam je glavno samo da je tič v lukni, ni važno od koga, samo da ste potešene spodaj, zgoraj (v glavi) itak žal ne boste nikoli.
Moj nima vse skuhano,pa tudi pospravljeno ne, ker mora kar pogosto poprijeti za kuhalnico, pa tudi nanese, da si sam zlika in se niti slučajno ne počutim kot služkinja, prej bi rekla, da kot princesa, ker imam zraven sebe zlatega princa, ki ve kaj so človeške vrednote in vem, da ne bi nikoli tako nizko padel, da bi si poiskal ljubico, ker se preveč ceni, da bi si svoj ugled kvaril s prostaškimi puhoglavkami. Je moški prve klase, ki prevzame velik del hišnih opravil in se zaveda, da lahko vrhunski seks dobi v svoji spalnici z urejeno in dišečo muco. Pa kaj to vam govorim ljubicam, ko pa ste prepričane, da imate samo ve dišeče in urejene muce, žalostno, da je to edina stvar s katero se lahko pohvalite.

Sem morala it pogledat kaj je helex-a ljubice s tem prebrodite krizo , ko čakate na dišečega, speglanega zasedenega tiča, ki je mogoče malo prej bil namočen v drugi luknji.[/quote]

da ti naredim en šok: sploh nisme ljubica,ampak vezana ženska z družino!!
pač poznam veliko takšnih “pametnih ” kot ti . Ko klanfaš tele poste si tvoj dopisuje z njo 🙂

V reali je življenje drugačno kot tukaj kajne 🙂

želim ti prekrasen dan !

New Report

Close