Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubim in sovražim

Ljubim in sovražim

Odgovor na objavo uporabnika
Tista s pasošom, 31.01.2021 ob 22:52

Zakon bi moral trajati 5 let, kot potni list, če je ok ga podaljšaš, če ne pa pa pa.

točno tako. 5 let je dovolj, vsakih 5 let si ponovno srečen, dlje živiš, otroci pa zrastejo v ljubezni.

 

Sem bila 30 let v vezi s sebičnežem, ki zasluži dve cifri v OD…vendar jih ima zase. Poln kufer sem ga imela, vse v življenju je delal na pol…vse. Eden tistih, ki efektivno dela samo 2 uri na dan, drugo delajo drugi zanj, jaz delam na polno, sina sama vzgojila, ni vzpostavil niti odnosa sin-otrok, deluje samo hladno. Jaz polno zaposlena, po 16 pridem domov in me čaka kaj bom skuhala, če se mora lotiti kuhanja skuha samo zase, ne vpraša ne mene ne sina če bova midva tudi jedla, rečem pa daj vsaj za sina skuhaj če ne zame, pa ne, dve levi roki za bilo kaj, ne pospravljanje, ne kuhanje, ne sex. Sex je ko je njemu, ne ko Je meni. Potujemo tja ko on izbere-ker sin je vedno na ono mi je vseeno in potem njegova obvelja. Stara sem 50 zelo dobro ohranjena, na fitnesu po 3x tedensko, on doma leži in me čaka kaj bomo jedli. Želim več topline, sexa, on gre spat ob 20.45, full utrujen-od česa pismo…Nihče nas nikamor ne povabi, ker on nikoli nikogar nikamor ne povabi, ne dela piknikov, kupuje na pol narejene nepremičnine ga vprašam zakaj ne daš še 20 t, poleg, ker ti tako ne boš ne renoviral ne oddajal, nič od nič od deda…in to zato, ker je on s tem zadovoljen, in ga ne briga ali sem jaz in otrok…sin ima 28 let staro kuhinjo od babice, rečem, da je čas, da kaj vloži v bajto, odgovori sin si bo sam, zakaj bi vlagal, če bo prišla punca in imela drug okus, skratka nič od nič od njega in potem nekateri obsojate zakaj si nebi našla ljubimca, če pa od moža nimam nič, popolnoma nič, naj še naslednjih 40 let tako živim?

Tako, da avtorica spokaj in živi…zdaj imam veliko manj, nikogar ki me gnjavi, samo psa, sin je ena a otrok in sem srečna.

😁😁😁

Odgovor na objavo uporabnika
h. jobert, 25.01.2022 ob 13:24

😁😁😁

Kaj naj rečem, ni citiralo, smajliji so za uno s pasošem.

New Report

Close