Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ljubim moškega starejšega od mojega očeta

Ljubim moškega starejšega od mojega očeta

Življenje je nepredvidljivo in tudi meni je zadalo težek udarec. Doživela sem najmočnejšo zaljubljenost v življenju, a boli me, saj se bojim, da možnosti za srečen konec ni. Zaljubljenost je oboje stranska, ko sva skupaj sva kot pijana, mentalno se ljubiva, to vedno čutim. Problem je v tem, da se bojim, da je ta ljubezen obsojena na propad. 36 let je starejši (moj oče je od mene starejši 28) in poročen. Sicer je njegov zakon več ali manj mrtev, jaz pa se bojim, da veza s takšno starostno razliko ne bo trajala. Če bi vi vedeli, koliko se jaz zaradi tega prejokala.

Pusti leta in omejitve. Če sta oba za sploh ne bi odlašala. Tudi jaz bi vse dala, da bi bila z starejšim ampak so se zgodile zadeve zaradi katerih je to nemogoče. Na celem svetu pa mislim, da ni nikogar ki z komer bi lahko bila razen z njim. Nihče mi ni všeč, mislim da bom do konca življenja sama.  Trpiš, potrpiš..enkrat bo minilo. Upam.

Če je lepši, bogatejši in sposobnejši od očeta, zakaj pa ne?

 

 

Vesel oče, lep, bogat in sposoben

https://youtu.be/IxvwPBI9hoY.

se zgodi

Pamet v glavo in glej daljnoročno. Do česa pride ko boš ti 45 on pa 81, če sploh še bo kje lahko , da ti niti ne bo treba varati. Po mojem je že deset let preveč.

serješ, da smrdi do Moskve.

midva sva 20 razlike, skupaj 17let. je let kot moja mama…pride tko

https://youtu.be/y_SjPZs8MzQ.

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 08.01.2023 ob 14:48

Če je lepši, bogatejši in sposobnejši od očeta, zakaj pa ne?

 

 

Vesel oče, lep, bogat in sposoben

In SDS ter RKC fanatik

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10101, 08.01.2023 ob 14:42

Pusti leta in omejitve. Če sta oba za sploh ne bi odlašala. Tudi jaz bi vse dala, da bi bila z starejšim ampak so se zgodile zadeve zaradi katerih je to nemogoče. Na celem svetu pa mislim, da ni nikogar ki z komer bi lahko bila razen z njim. Nihče mi ni všeč, mislim da bom do konca življenja sama.  Trpiš, potrpiš..enkrat bo minilo. Upam.

Kaj pa tebe omejuje da si ga ne najdeš, če bi rada starejšega? A mora biti točno določen- že izbran?

Odgovor na objavo uporabnika
Zaljubljena in žalostna, 08.01.2023 ob 14:37

Življenje je nepredvidljivo in tudi meni je zadalo težek udarec. Doživela sem najmočnejšo zaljubljenost v življenju, a boli me, saj se bojim, da možnosti za srečen konec ni. Zaljubljenost je oboje stranska, ko sva skupaj sva kot pijana, mentalno se ljubiva, to vedno čutim. Problem je v tem, da se bojim, da je ta ljubezen obsojena na propad. 36 let je starejši (moj oče je od mene starejši 28) in poročen. Sicer je njegov zakon več ali manj mrtev, jaz pa se bojim, da veza s takšno starostno razliko ne bo trajala. Če bi vi vedeli, koliko se jaz zaradi tega prejokala.

kak to zgleda ta zaljubljensot, a to je pi tam spodaj zasrbi , postane mokra, kaj ščemi, al kaki so to simptomi. si takarat v ovulaciji je mastna da smrdi iz nje.

 

Odgovor na objavo uporabnika
rošja, 08.01.2023 ob 15:30

midva sva 20 razlike, skupaj 17let. je let kot moja mama…pride tko

in ti še misliš,da je to NORMALNO????hahahaha

https://youtu.be/TOGusJon6qw.

Moj mož je od mene starejši 21 let, skupaj 18, poročena 12. Danes je star 72 let. Nikoli in nikdar še nisem koga tako noro imela rada kot njega in tudi ko bo / če bo tako naneslo, da ga bom nekoč negovala, ga bom, dokler diham in sem pri moči. In če kdaj ostanem brez njega, moških zame ni več, z njim je enostavno preveč lepo. Tako da, niso važna leta, ampak človek, njegova kemija, njegov bit in privlačnost.

večjiproblem je, ker je ta tvoj oboževanec poročen.

Odgovor na objavo uporabnika
Anapurna, 08.01.2023 ob 16:26

Moj mož je od mene starejši 21 let, skupaj 18, poročena 12. Danes je star 72 let. Nikoli in nikdar še nisem koga tako noro imela rada kot njega in tudi ko bo / če bo tako naneslo, da ga bom nekoč negovala, ga bom, dokler diham in sem pri moči. In če kdaj ostanem brez njega, moških zame ni več, z njim je enostavno preveč lepo. Tako da, niso važna leta, ampak človek, njegova kemija, njegov bit in privlačnost.

večjiproblem je, ker je ta tvoj oboževanec poročen.

kako lepo si to napisala, tudi biološko je tvoj zakon najboljši, saj greste ženske v menopavzo okrog 50 leta, moški pa 75 leta, tako da sta. bosta skupaj v PAUZI in bosta tudi s te plati en drugega razumela….Pri podobno starih parih je težava, ko gre ženska v menopavzo je moški malo osamljen kar se seksa tiče in posledično je na udaru prostata….

Aha, zdaj že oči mečeš za sosedovo 17 letnico in upaš, da ona piše ..

To je:
  //Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 08.01.2023. ob 14:48

Če je lepši, bogatejši in sposobnejši od očeta, zakaj pa ne?//

Aha, zdaj že oči mečeš za sosedovo 17 letnico in upaš, da ona piše ..

izkoristi to ljubezen do usihanja. Potem poišči novo

Le kakšni komentarji bi bili, če bi se en moški zaljubil v 36 let starejšo žensko, a???????!!!!!!!

Glede na to, da praviš, da je njegov zakon več ali manj mrtev… Predlagaj mu, naj se loči. Boš kmalu videla, kako te mentalno ljubi.

A ni bolje se imeti lepo kolikor vama je usojeno kot ziveti vse zivljenje z vprasanjem kako bi lahko bilo.

Pa ze jutei lahko nekoga od vaji ni vec.

Prepusti se

Nihče ti z nikomer ne garantira dolgoročne ljubezni. Just do it.

Prijatelji nasih sosedov, saj ne vem 20 ali 25 let razlike. Meni so tako pateticna druzina. On bogat, itak. Hcer sedaj 30, okol hodi kot po modni pisti, drage znamke od glave do pet, res visji cenovni ruzred vse, tam v visini Gucci . Ocka ima seveda neizmerno rada.

Ocka je letos dopolnil 80 let, tudi cel v znamkah, poskoci in je mega spon kul, ejga, in. Seveda vozi Tesla s PS kolikor jih Tesla ima na zalogi. Me spominja na USA predsednika.

Mamica tudi, v ultra ustimana. In ga ze nekaj let vara. Ko kam grejo gresta hci in ocka ali hci in mamica. Res jih ne vidim vec kot 3 x letno ampak se nikoli skupaj. Soseda je zdnjic izustila, da sedaj gre zeni res na zivce. Tudi od nje vem, da ga ona vara, da ze dolgo ne gresta nikamo vec skupaj.  Sosedi to cist normalno.

Katerikoli par, hci&ocka ali hci&mami, vsi vedno popolni na pogled.

Poznam tudi drug par 20 let razlike, on itak v penziji, ona dela, skupaj zaradi ljubezni, moj pravi, da ima ona en ocka kompleks, ampak skupaj sta zaradi ljubezni.

Jaz osebno ne bi nikoli pristala na taksni razliki, 30 let, v mladih letih en dober sex, vec pa ne.

36 let starejši? Hudo.

New Report

Close